Το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου 3 και 4 Νοεμβρίου

0 196

Από την ΕΠΣΤ ανακοινώθηκε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου στις ερασιτεχνικές κατηγορίες καθώς και οι διαιτητές τους.

Το πρόγραμμα έχει ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ    03 – 11 – 2018

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
  Κ 14 1ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Ακαδημιας Ακαδημια 1 – Πετρωτό Τουλουμης Καπερωνης   – Κουτσαγιας
Φλαμουλιου ΑΟΤ – Δημητρα α Αποστολου Παπαγεωργοπουλος – Κατσογιαννος
  Αχιλλεας – Ακ Αμπελακιων 0-3  
  Ρεπό : Μεγαλοχωρι    
       
  Κ 14 2ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Βαλτινού Βαλτινό   – Πυργος Τζιοτζιος Αργυροπουλος – Σινδρος
Πυλης Πορταικός – Πυργετός Μαργιωλης Ποντικης – Σακκας
Πηγης ΑΕΤ   – Μετεωρα Ντινος Κωστηρας – Πλοκας
  Δημητρα β – Αγ Μονη 3-0  
       
  Α Ερασιτεχνική   ΩΡΑ 15:00
Πηγης Πηγη   – Φήκη Γρατσανης Μανασης Μ – Σταφυλας
Πύλης Πορταικός – Κεφαλόβρυσο Κουτσαγιας Ζησης – Παπαγεωργοπουλος
Σαραγίων Σαραγια – Νεοχωρι Μανασης Κ Νταλουκας   – Κωτουλας
Μεγαλ/ριου Μεγαλ/ρι – Ταξιάρχες Πετσας Παφης   – Καλογριας
Πυργετού Πυργετός   – Καστράκι Δουλοπουλος Λεωνιδας Κ – Ράτζας
Πύργου Πύργος   – Αγ Μονη Λεωνιδας Σ Αποστολου – Κατσογιαννος
Μπάρας Αχιλλέας   – Δημητρα Κοντινος Μπαλας   – Αλεξοπουλος
  Κρ Βρύση – ΑΕΤ 3-0  
  Καλύβια – Γλυνους 3-0  

 

ΚΥΡΙΑΚΗ   04 – 11 – 2018

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
  Κ   12 1ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Αγ Μονης Αγ Μονη   – Δημητρα α Καπερωνης  
Αγ Γεωργιου Ακ Αμπελακιων – Ακαδημια 1 α Ντινος  
Φλαμουλιου Μπάρα   – Καρυες Κωστηρας  
Κηπακιου Πυργος α   – Νεοχωρι Τουλουμης  
  ΑΟΤ   – Μετεωρα α 3-0  
  Ρεπο : Μεγαλοχωρι    
       
  Κ   12 2ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Πυργου Πυργος β – Πηγη Τζιοτζιος  
Μπαλκουρας Δημητρα β – Μετεωρα Κουτσαγιας  
Βαλτινου Βαλτινό   – Οικουμενιος Κατσογιαννος  
Αγ Βης/να Πορταικος – Πυργετος Πλοκας  
Ακαδημιας Ακαδημια 1 β – Συνοικία Σινδρος  
       
  Β Ερασιτεχνικής 1ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Λυγαριας Λυγαρια   – Βαλτινό Κοντινος Κωτουλας   – Μανασης Μ
Γόμφων Γομφοι   – Φωτεινο Λεωνιδας Σ Παφης   – Καλογριας
Παλ/ρου Ροπωτο   – Παλαιομ/ρο Δουλοπουλος Λεωνιδας Κ – Σταφυλας
Ασπροβαλτου Ασπροβαλτος – Πιαλεια Κουτσαγιας Ανδριοπουλος – Αποστολου
Μουριας Δροσερο   – Τζουρτζια Μανασης Κ Μπαλας Χ – Μαργιωλης
Χρυσομηλιας Χρυσομηλια   – Βυτουμα Ζησης Ρατζας   – Καψουρας
  Δενδ/ρι – Κεφαλ/κος 3-0  
  Πρινος – Φιλυρα 3-0  
  Ρεπό : Θεοπετρα    
       
  Β Ερασιτεχνικής 2ος Ομιλος ΩΡΑ 15:00
Αγ Κυριακης Ακαδημια 1 – Κηπακι Παφης Καψουρας   – Ντινος
Βασιλικης Βασιλικη – Λογγος Μανασης Μ Κωστηρας – Ποντικης
Γριζανου Γριζανο – Πετρωτό Λεωνιδας Σ Σινδρος – Αργυροπουλος
Ριζωματος Παραληθαιοι – Κρηνη Κοντινος Μπαλας Χ – Μαργιωλης
Καρυων Ακ Αμπελακιων – Καρυες Κουτσαγιας Λεωνιδας Κ – Καπερωνης
Χρυσαυγης Αστερας – Κεραμιδι Αποστολου Τζιοτζιος – Κουτσαγιας
Ζαρκου Ζαρκο   – Αρδάνι Σταφυλας Τουλουμης – Σακκας
Οικουμενιου Οικουμενιος – Αγ Κυριακη Ζησης Καλογριας – Βουτσελας
  Ρεπό : Ριζαριο    
Μπορεί επίσης να σας αρέσει

Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.