Χρυσομηλιά: Απομάκρυνση μπαζών και φερτών υλικών στο πάρκο “Στρατίκι” Διάφορα Από admin Δημοσίευση Φεβ 26, 2024 -22:14 0 917 Κοινοποίηση FacebookTwitterΗλεκτρονικό ΤαχυδρομείοViber Απομάκρυνση μπαζών και φερτών υλικών έγινε τη Δευτέρα στην Χρυσομηλιά στο πάρκο θέση “Στρατίκι”. Οι εργασίες έγιναν παρουσία του προέδρου της Χρυσομηλιάς Νίκου Στεφόπουλου και του Δημοτικού Συμβούλου Ιωάννη Γιαννούλα. 0 917 Κοινοποίηση