Συνελήφθη σήμερα (27-06-2022) τις μεταμεσονύχτιες ώρες στα Τρίκαλα, από αστυνομικούς της Ομάδας Δίκυκλης Αστυνόμευσης (ΔΙ.ΑΣ.) Τρικάλων, ένας ημεδαπός, διότι κατά τον έλεγχο βρέθηκε στην κατοχή του και κατασχέθηκε μία νάιλον συσκευασία με κάνναβη, βάρους -1,8- γραμμαρίων.
Είσοδος
Είσοδος
Ανάκτηση κωδικού πρόσβασης.
Ένας κωδικός πρόσβασης θα σας αποσταλεί με μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.
Προηγούμενη Δημοσίευση
Δήμος Μετεώρων – Ορισμός Εισηγητών στα υπηρεσιακά συμβούλια των ΟΤΑ Α’ Βαθμού
Μπορεί επίσης να σας αρέσει