Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου

Πλήρες αγωνιστική είναι η δραστηριότητα το ερ΄χοεμνο Σαββατοκύρικο στα γήπεδα του νομού Τρικάλων.

0 19

Πλήρες αγωνιστική είναι η δραστηριότητα το ερ΄χοεμνο Σαββατοκύρικο στα γήπεδα του νομού Τρικάλων.

Πλήρες αγωνιστική είναι η δραστηριότητα το ερ΄χοεμνο Σαββατοκύρικο στα γήπεδα του νομού Τρικάλων. Για το Σάββατο 22 και Κυριακή 23 Ιανουαρίου έχουν προγραμματιστεί οι παρακάτω αγώνες:

 

 

 

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

Σκoρ

 

Παιδικό  Πρωτάθλημα

2ος Ομιλος

Ώρα   11:00

 

Αγ. Μονής

Αμπελάκια   – Μπάρα

Νταλούκας

Ζαβλανού     – Βράπτη

 

Νεοχωρίου

Πετρωτό      – Λεπτοκαρυά

Μαργιώλης

Κυραντζούλης   – Σκρέτας

 

Φήκης

Φήκη           – ΑΕΤ

Τζάνης

Καρδάσης          – Παπαευσταθίου

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική


Ώρα  15:00

 

Βαλτινού

Βαλτινό      – Λογγάκι

Πάντος

Μανασής Μ    – Βουτσελάς

 

Γλίνους

Καλύβια     – Ενωση Δ.Μ.

Τζοφώλης

Παπανικολάου  – Στεφόπουλος

 

Πρίνους

Γενέσι        – Καστράκι

Κουτσάγιας

Νιώτη                – Μπαϊρακτάρης

 

Ελευθ/ρίου

Ελευθεροχώρι    – Μπάρα

Δουλόπουλος

Μυλωνάς Χ      – Ράπτης

 

Φλαμουλίου

Φλαμούλι  – Φαρκαδόνα

Γρατσάνης

Λεωνίδας Κ      – Μαργιώλης

 

Μεγαλοχωρίου

Μεγαλοχώρι   – Ασκληπιός

Τουτούκης

Ρότσας              – Μπλέτσας

 

Φανερωμένης

Δήμητρα  – Φήκη

Γαντζούλας

Καπερώνης       – Ρούσσης

 

Κηπακίου

ΑΕΤ             – Παραληθαίοι

Μάμαλης

Νίκου                – Μυλωνάς Ν

 

Σαρακίνας

Κρύα Βρύση    – Νεοχώρι

Αρετόπουλος

Τζάνης              – Λεωνίδας Σ

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

Ώρα  15:00

 

Φωτάδας

Φωτάδα     – Ασπρόβαλτος

Νταλούκας

Γιαννουλά      – Καψούρας

 

Κηπακίου

Κηπάκι    – Φιλύρα

Πελεκάνος

Φαρμάκη        – Αβραάμ

 

Παλ/ρου

Παλαιομονάστηρο     – Αν. Μεγάρχης

Τσιούλης

Τσικρικάς       – Σκρέτας

 

Κυριακή   23  –  01  –  2011

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

Σκορ

 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

Ωρα   11:00

 

Πυργετού

Πυργετός    – Πρίνος

Γαντζούλας

Νιώτη            – Καπερώνης

 

Γόμφων

Γόμφοι       – Πορταϊκός

Τουτούκης

Κουτσάγιας   – Λεωνίδας Κ

 

Μεγάρχης

Μεγάρχη    – Χρυσομηλιά

Ρότσας

Λεωνίδας Σ   – Μπλέτσας

 

Πηγής

Πηγή          – Πιαλεία

Μάμαλης

Μυλωνάς  Χ  – Μαργιώλης

 

Αμπελίων

Διάβα        – Πανχασιακός

Βουτσελάς

Παπανικολάου – Μπαϊρακτάρης

 

Δενδ/ριου

Δενδροχώρι      – Πρόδρομος

Αρετόπουλος

Μανασής Μ     – Δουλόπουλος Ε

 

Λυγαριάς

Λυγαριά    – Περιστέρα

Πάντος

Νίκου               – Νταλούκας

 

Αγ. Βησσαρίωνα

Αγ. Βησσαρίωνας   – Αμπελάκια

Μυλωνάς Ν

Στεφόπουλος   – Τσιούλης

 

Ασπροκκλησιάς

Ασπροκκλησιά  – Πύργος

Τζοφώλης

Τζάνης             – Ρούσσης

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

Ωρα   15:00

 

Σωτήρας

Σωτήρα      – Παλαιόπυργος

Βουτσελάς

Τσιούλης        – Μυλωνάς Ν

 

Αγ. Μονής

ΠΕΦ          – Καρυές

Ανδριόπουλος

Μυλωνάς Χ   – Ρότσας

 

Κεφαλ/κου

Κεφαλοβρυσιακός  – Οικουμένιος

Κουτσάγιας

Μανασής Μ  – Λεωνίδας Κ

 

Βασιλικής

Βασιλική    – Ζάρκο

Τζοφώλης

Νταλούκας    – Ρούσσης

 

Σαραγίων

Πλοπιακός  – Γλίνος

Δουλόπουλος

Νιώτη            – Τζάνης

 

Ταξιαρχών

Πελινναίοι  – Κρηνίτσα

Πάντος

Νίκου            – Μαργιώλης

 

Γριζάνου

Γριζάνο      – Πηνειάδα

Μπαϊρακτάρης

Παπανικολάου  – Τανάγιας

 

Κρήνης

Κρήνη        – Λεπτοκαρυά

Καπερώνης

Μπλέτσας       – Λεωνίδας Σ

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

Ωρα   15:00

 

Μουριάς

Μουριά     – Μπελέτσι

Κούρεντας

Πελεκάνος   – Τσικρικάς

 

Πρίνους

Γοργογύρι  – Κεφαλ/σο

Στεφόπουλος

Φαρμάκη     – Γιαννουλά

 

Μπορεί επίσης να σας αρέσει

Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.