Οι άγωνες του Σαββατοκύριακου

Τελευταίες αγωνιστικές για το φετινό πρωτάθλημα σε δυο από τις τρεις κατηγορίες του ποδοσφαίρου για το νομό Τρικάλων θα πραγματοποιηθούν το Σαββατοκύριακο.

0 21

Τελευταίες αγωνιστικές για το φετινό πρωτάθλημα σε δυο από τις τρεις κατηγορίες του ποδοσφαίρου για το νομό Τρικάλων θα πραγματοποιηθούν το Σαββατοκύριακο.

Τελευταίες αγωνιστικές για το φετινό πρωτάθλημα σε δυο από τις τρεις κατηγορίες του ποδοσφαίρου για το νομό Τρικάλων θα πραγματοποιηθούν το Σαββατοκύριακο. Συγκεκριμένα ο Εθνικός Βράχος Καστρακίου αντιμετωπίζει εκτός έδρας το Βαλτινό και η Κρύα Βρύση επίσης εκτός έδρας την Δήμητρα/Απόλλων.

 

Οι αγώνες έχουν ως εξής:

Σάββατο 17:30 μ.μ

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητες

Βοηθοί

Α’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΜΟΥΡΙΑΣ

ΕΝΩΣΗ Δ.Μ. – ΛΟΓΓΑΚΙ

ΤΟΥΤΟΥΚΗΣ

ΡΑΠΤΗΣ-ΧΙΩΤΗΣ

ΒΑΛΤΙΝΟΥ

ΒΑΛΤΙΝΟ-ΕΘΝΙΚΟΣ

ΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΤΣΙΟΥΛΗΣ-ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ

ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΚΑΛΘΒΙΑ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΓΡΑΤΣΑΝΗΣ

ΝΙΚΟΥ-ΑΒΡΑΑΜ

ΠΡΙΝΟΥΣ

ΓΕΝΕΣΙ-ΦΑΡΚΑΔΟΝΑ

ΚΟΥΤΣΑΓΙΑΣ

ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ-ΦΑΡΜΑΚΗ

ΦΛΑΜΟΥΛΙΟΥ

ΦΛΑΜΟΥΛΙ-ΦΗΚΗ

ΠΑΝΤΟΣ

ΜΑΝΑΣΗΣ-ΤΣΕΛΙΟΣ

ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ-ΠΑΡΑΛΗΘΑΙΟΙ

ΓΑΝΤΖΟΥΛΑΣ

ΠΑΠΑΝ/ΛΑΟΥ-ΣΤΑΦΥΛΑΣ

ΜΠΑΛΚΟΥΡΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΑ-ΚΡ. ΒΡΥΣΗ

ΜΑΜΑΛΗΣ

ΝΙΩΤΗ-ΚΑΡΔΑΣΗΣ

ΚΗΠΑΚΙΟΥ

ΑΕΤ-ΝΕΟΧΩΡΙ

ΜΑΝΑΣΗΣ Κ

ΚΟΥΡΕΝΤΑΣ-ΜΥΛΩΝΑΣ Ν

 

 

 

 

 

Β΄ΕΡΑΣΙΤ. 1ος ΟΜΙΛΟΣ

 

 

ΔΙΑΛΕΚΤΟΥ

ΔΙΑΛΕΚΤΟ-ΑΝΤΑΛΛΑΞΙΜΑ

ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ

ΣΚΡΕΤΑΣ-ΒΡΑΠΤΗ

ΦΩΤΙΝΟΥ

ΦΩΤΙΝΟ-ΣΑΡΑΚΙΝΑ

ΣΤΕΦΟΠΟΥΛΟΣ

ΖΑΒΛΑΝΟΥ-ΜΑΡΑΓΚΟΥ

ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ-ΒΥΤΟΥΜΑΣ

ΑΡΕΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΤΖΑΝΗΣ-ΝΤΑΛΟΥΚΑΣ

ΘΕΟΠΕΤΡΑΣ

ΘΕΟΠΕΤΡΑ-ΜΕΤΕΩΡΑ

ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ

ΜΠΛΕΤΣΑΣ-ΚΑΨΟΥΡΑΣ

ΑΓΙΟΦΥΛΟΥ

ΑΓΙΟΦΥΛΟ-ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ

ΡΟΤΣΑΣ

ΚΥΡΑΤΖ/ΛΗΣ-ΘΕΟΦ/ΚΤΟΥ

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

 

 

ΜΕΓΑΡΧΗΣ

ΑΝΑΓ. ΜΕΓΑΡΧΗΣ-ΠΑΛ/ΡΟ

ΤΑΝΑΓΙΑΣ

ΤΣΙΚΡΙΚΑΣ-ΑΝΔΡ/ΛΟΣ

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

 

 

ΑΡΔΑΝΙΟΥ

ΑΡΔΑΝΙ-ΠΕΤΡΟΠΟΡΟ

ΤΖΟΦΩΛΗΣ

ΡΟΥΣΙ-ΜΑΚΡΗΣ

ΑΓ. ΚΥΡΙΑΚΗΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ – ΔΙΑΜΑΝΤΙ

ΚΑΡΑΝΤΑΚΟΣ

ΣΥΡΝΙΩΤΗΣ-ΜΠΑΛΛΑΣ

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ  22-5-2011 ΩΡΑ 11,00

Α1 ΕΡΑΣΙΤ. 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΣΩΤΗΡΑΣ

ΣΩΤΗΡΑ-ΚΑΡΥΕΣ

ΤΣΙΟΥΛΗΣ

ΜΑΚΡΗΣ-ΜΠΛΕΤΣΑΣ

ΡΑΞΑΣ

ΡΑΞΑ-ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΟΣ

ΜΑΜΑΛΗΣ

ΠΑΝΤΟΣ-ΓΑΝΤΖΟΥΛΑΣ

ΑΓ. ΜΟΝΗΣ

ΠΕΦ-ΖΑΡΚΟ

ΓΡΑΤΣΑΝΗΣ

ΝΙΩΤΗ-ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ

ΚΕΦΑΛ/ΣΟΥ

ΚΕΦΑΛ/ΚΟΣ-ΓΛΥΝΟΣ

ΜΑΝΑΣΗΣ Κ

ΜΑΝΑΣΗΣ Μ-ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ

ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΚΡΗΝΙΤΣΑ

ΑΡΕΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΤΖΑΝΗΣ-ΝΤΑΛΟΥΚΑΣ

ΣΑΡΑΓΙΩΝ

ΠΛΟΠΙΑΚΟΣ-ΠΗΝΕΙΑΔΑ

ΤΖΟΦΩΛΗΣ

ΡΑΠΤΗΣ-ΣΤΕΦΟΠΟΥΛΟΣ

ΤΑΞΙΑΡΧΩΝ

ΠΕΛΙΝΝΑΙΟΙ-ΚΡΗΝΗ

ΚΟΥΤΣΑΓΙΑΣ

ΠΑΠΑΝ/ΛΑΟΥ-ΜΠΑΙΡ/ΡΗΣ

ΓΡΙΖΑΝΟΥ

ΓΡΙΖΑΝΟ-ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑ

ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ

ΝΙΚΟΥ-ΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ

 

ΡΕΠΟ ΠΑΛ/ΡΓΟΣ

 

 

 

Β’ ΕΡΑΣΤ. 2ος ΟΜΙΛΟΣ

 

 

ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΟΥ

ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΟΣ-ΦΩΤΑΔΑ

ΜΥΛΩΝΑΣ Ν

ΣΥΡΝΙΩΤΗΣ-ΤΣΙΚΡΙΚΑΣ

ΩΡΑ 17.30

Α1 ΕΡΑΣΙΤ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΥΛΗΣ

ΠΟΡΤΑΙΚΟΣ-ΠΡΙΝΟΣ

ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ

ΠΑΠΑΝ/ΛΑΟΥ-ΚΟΥΡΕΝΤΑΣ

ΠΥΡΓΕΤΟΥ

ΠΥΡΓΕΤΟΣ-ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ

ΤΟΥΤΟΥΚΗΣ

ΤΖΟΦΩΛΗΣ-ΜΥΛΩΝΑΣ Ν

ΦΟΜΦΩΝ

ΓΟΜΦΟΙ-ΠΙΑΛΕΙΑ

ΠΑΝΤΟΣ

ΜΠΛΕΤΣΑΣ-ΝΤΑΛΟΥΚΑΣ

ΜΕΓΑΡΧΗΣ

ΜΕΦΑΡΧΗ-ΠΑΝΧΑΣΙΑΚΟΣ

ΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΡΑΠΤΗΣ-ΦΑΡΜΑΚΗ

ΠΗΓΗΣ

ΠΗΓΗ-ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ

ΓΑΝΤΖΟΥΛΑΣ

ΝΙΩΤΗ-ΡΟΥΣΣΗΣ

ΔΕΝΔ/ΡΙΟΥ

ΔΕΝΔΡ/ΡΙ-ΑΜΠΕΛΑΚΙΑ

ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ

ΜΑΝΑΣΗΣ Μ-ΡΟΤΣΑΣ

ΛΥΓΑΡΙΑΣ

ΛΥΓΑΡΙΑ-ΑΣΠΡΟΚΛΗΣΙΑ

ΚΟΥΤΣΑΓΙΑΣ

ΜΑΝΑΣΗΣ Κ. – ΚΑΡΑΝΤΑΚΟΣ

ΑΓ. ΒΗΣ/ΝΑ

ΑΓ. ΒΥΣ/ΝΑΣ-ΠΥΡΓΟΣ

ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΙΚΟΥ-ΤΖΑΝΗΣ

 

ΔΙΑΒΑ-ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ 0-3 α.α

 

 

 

 

 

 

 

Β’ ΕΡΑΣΙΤ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

 

 

ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ

ΚΕΦΑΛ/ΣΟ-ΓΟΡΓΟΓΥΡΙ

ΤΣΙΟΥΛΗΣ

ΜΑΚΡΗΣ-ΣΤΕΦΟΠΟΥΛΟΣ

ΦΙΛΥΡΑΣ

ΦΙΛΥΡΑ-ΚΗΠΑΚΙ

ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ

ΚΑΨΟΥΡΑΣ-ΣΤΑΦΥΛΑΣ

 

 

 

 

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

 

 

ΣΑΡΑΓΙΩΝ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ-ΡΙΖΑΡΙΟ

ΤΑΝΑΓΙΑΣ

ΣΥΡΝΙΩΤΗΣ-ΜΑΡΑΓΚΟΥ

Μπορεί επίσης να σας αρέσει

Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.