Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου

Σημαντικά παιχνίδια περιλαμβάνουν στο πρόγραμμά τους οι αγωνιστικές των ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων του νομού μας.

 

0 131

Σημαντικά παιχνίδια περιλαμβάνουν στο πρόγραμμά τους οι αγωνιστικές των ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων του νομού μας.

 

Σημαντικά παιχνίδια περιλαμβάνουν στο πρόγραμμά τους οι αγωνιστικές των ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων του νομού μας. Στα παιχνίδια που διεξάγονται το απόγευμα έχει αλλάξει η ώρα και αντί στις 16:00 που γινόταν θα πραγματοποιηθούν στις 16:30.

 

Συγκεκριμένα θα γίνουν τα παρακάτω παιχνίδια:

Σάββατο 9 – 4 – 2011

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

Σκoρ


Παιδικό

Μπαράζ

Ώρα  11:00


Φλαμουλίου

ΑΕ Τρικάλων  – Καλύβια

Δουλοπουλος

Ρουσσης    – Βουτσελας

 

Λογγακίου

Πετρωτό         – Μετέωρα

Γρατσανης

Παπανικολαου  – Ραπτης

 

Καλυβιων

Ασκληπιος     – Σαράγια

Τζοφωλης

Μακρης     – Φαρμακη

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική


Ώρα  16:30

 

Μεγαλοχωριου

Μεγαλ/ρι      – Λογγάκι

Γαντζουλας

Μυλωνας Χ   – Λεωνιδας Σ

 

Μπαλκούρας

Δήμητρα      – Φλαμουλι

Τζοφωλης

Νιωτη        – Κουρεντας

 

Νεοχωριου

Νεοχωρι      – Γενεσι

Αρετοπουλος

Μακρης     – Ρουσσης

 

Σαρακίνας

Κρ Βρύση   – Καλύβια

Κουτσαγιας

Μανασης Μ  – Παπανικολαου

 

Πλατάνου

Παραληθαίοι  – Βαλτινό

Τουτουκης

Ανδριοπουλος  – Ραπτης

 

Φήκης

Φήκη           – Ενωση Δ.Μ.

Παντος

Μαμαλης    – Λεωνιδας Κ

 

Χρυσαυγής

Ασκληπιος  – Εθνικός

Δουλοπουλος

Νταλουκας   – Τζανης

 

Φαρκαδόνας

Φαρκαδόνα  – Αχιλλέας

Γρατσανης

Μαργιωλης  – Νικου

 

 

ΑΕΤ          – Ελευθ/ρι

3-0αα

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

Ώρα  16:30

Φωτεινού

Φωτεινό    – Διαλεχτό

Στεφοπουλος

Χιωτης     – Καρδασης

 

Διαλεχτού

Ανταλλάξιμα – Αγιοφυλλο

Μπαιρακταρης

Καραντακος  – Σταφυλας

 

Ρογγίων

Καλαμάκι  – Θεόπετρα

Καπερωνης

Μπλετσας  – Δουλοπουλος  Ε

 

Διάβας

Ακ Μετεωρα  – Βυτουμας

Βουτσελας

Γιαννουλα  – Αβρααμ

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

Ώρα  16:30

 

Παλ/ρου

Παλ/ρο    – Κεφαλ/σο

Ροτσας

Μυλωνας Ν  – Φαρμακη

 

Φιλύρας

Φιλύρα    – Αν. Μεγάρχης

Τσιουλης

Καψουρας    – Συρνιωτης

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

3ος Ομιλος

Ώρα  16:30

 

Πετροπόρου

Πετρόπορος  – Αστερας

Ταναγιας

Μανουρας Ν  – Τσικρικας

 

Κυριακή     10 – 04 – 2011

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

Σκoρ


Α1  Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

Ώρα  11:00


Δενδροχωριου

Δενδροχώρι    – Πρίνος

Τζοφωλης

Νικου      – Γαντζουλας

 

Αγ Βης/να

Αγ Βης/νας   – Πηγή

Μυλωνας Χ

Γιαννουλα  – Καραντάκος

 

Πύργου

Πύργος         – Μεγάρχη

Πάντος

Τσιουλης   – Ραπτης

 

Ασπροκλησιας

Ασπροκλησια  – Γόμφοι

Κουτσαγιας

Μπαιρακταρης  – Μπλετσας

 

Αγ Μονης

Αμπελακια     – Πυργετός

Τουτουκης

Ταναγιας    – Καπερωνης

 

Περιστερας

Περιστερα    – Πορταικός

Αρετοπουλος

Νιωτη        – Τζανης

 

Προδρομου

Προδρομος  – Χρυσομηλια

Μαμαλης

Παπανικολαου  – Ρουσσης

 

Γαβρου

Πανχασιακος  – Πιαλεία

Δουλοπουλος

Στεφοπουλος  – Ροτσας

 

 

Λυγαρια        – Διάβα

3-0αα

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

Ώρα  11:00

 

Σαρακίνας

Σαρακίνα   – Απόστολοι

Βουτσελας

Αβρααμ     – Φαρμακη

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

Ώρα  11:00

Λιλής

Λιλή         – Μουριά

Μυλωνας Ν

Μαραγκου    – Σταφυλας

Κηπακίου

Κηπάκι    – Μπελετσι

Ανδριοπουλος

Τσικρικας   – Καψουρας

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

3ος Ομιλος

Ώρα  11:00

Σαραγίων

Ακαδημία    – Διαμάντι

Μαργιωλης

Συρνιωτης  – Μανουρας Ν

 

Α1  Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

Ώρα  16:30

 

Παλαιοπύργου

Παλ/ργος      – Βασιλικη

Βουτσελας

Μυλωνας Χ   – Λεωνιδας Σ

 

Κεφαλ/κου

Κεφαλ/κος   – Πλοπιακός

Δουλοπουλος

Νιωτη         – Νταλουκας

 

Αγ Μονης

ΠΕΦ            – Πελινναίοι

Τζοφωλης

Ταναγιας    – Καραντάκος

 

Ράξας

Ράξα            – Γριζάνο

Παντος

Λεωνιδας Κ  – Μπλετσας

 

Σωτήρας

Σωτήρα       – Λεπτοκαρυα

Γαντζουλας

Τζανης       – Ροτσας

 

Καρυών

Καρυες       – Πηνειάδα

Ανδριοπουλος

Γιαννουλα  – Δουλοπουλος Ε

 

Οικουμενιου

Οικουμενιος  – Κρηνιτσα

Στεφοπουλος

Παπανικολαου  – Νικου

 

Γλύνους

Γλύνος        – Ζάρκο

Κουτσαγιας

Μπαιρακταρης  – Ρουσσης

 

 

Ρεπό : Κρήνη

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

Ώρα  16:30

 

Βαλτινού

Ασπροβαλτος  – Γοργογυρι

Μυλωνας Ν

Μαραγκου  – Καψουρας

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

3ος Ομιλος

Ώρα  16:30

 

Ζηλευτής

Ζηλευτη     – Πατουλιά

Τσιουλης

Τσικρικας   – Συρνιωτης

 

Σαραγίων

Σαράγια     – Αρδάνι

Καπερωνης

Φαρμακη    – Αβρααμ

 

Μπορεί επίσης να σας αρέσει

Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.