Οι αγώνες και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου – Ξεκινούν τα παιχνίδια της Β’ ερασιτεχνικής κατηγορίας

Πλήρης αγωνιστική δραστηριότητα στις κατηγορίες και τους ομίλους έχουμε το Σαββατοκύριακο, με τις ομάδες τις περιοχής μας να δίνουν σημαντικά παιχνίδια, εντός και εκτός των εδρών τους.

0 31

Πλήρης αγωνιστική δραστηριότητα στις κατηγορίες και τους ομίλους έχουμε το Σαββατοκύριακο, με τις ομάδες τις περιοχής μας να δίνουν σημαντικά παιχνίδια, εντός και εκτός των εδρών τους.

Πλήρης αγωνιστική δραστηριότητα στις κατηγορίες και τους ομίλους έχουμε το Σαββατοκύριακο, με τις ομάδες τις περιοχής μας να δίνουν σημαντικά παιχνίδια, εντός και εκτός των εδρών τους.

Το Σαββατοκύριακο ξεκινούν και τα παιχνίδια της Β ερασιτεχνικής κατηγορίας.

Τα παιχνίδια και οι διαιτητές έχουν ως εξής:

Α Ερασιτεχνική – Ώρα 15:30

  • Καλύβια – Βράχος Καστρακίου Διαιτ: Δουλόπουλος Κοντινός – Βουτσελάς
  • Πρόδρομος – Δήμητρα Διαιτ: Τζοφωλης Χιωτης – Νικου
  • Βαλτινό – Απόστολοι Διαιτ: Κουτσαγιας Πατακας – Σκρετας
  • Αχιλλέας – Πυργετός Διαιτ: Μαμαλης Λεωνιδας Σ – Ραπτης
  • Φαρκαδόνα – Μεγαλ/ρι Διαιτ: Μανασης Κ Νιωτη – Ροτσας
  • Πύργος – Μεγάρχη Διαιτ: Γρατσανης Μανασης Μ – Λεωνιδας Κ
  • ΑΕΤ – Φλαμούλι Διαιτ: Αρετοπουλος Καπερωνης – Νταλουκας
  • Παραληθαίοι – Κρ Βρύση Διαιτ: Πάντος Ρουσσης – Γαντζουλας

Β Ερασιτεχνική – 2ος Ομιλος Ώρα 15:30

Παπαράτζα – Πλάτανος Διαιτ: Τσιουλης Μανουρας – Μπεης

Σαρακίνα – Κρηνίτσα Διαιτ: Μπαιρακτάρης Σκαρμουτσος- Κυραντζουλης

Διαλεχτό – Ζηλευτη Διαιτ: Μουστακας Τσοπουλιδης – Σταφυλας

 

Κυριακή – Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος –  Ώρα 15:30

Κεφαλ/σο – Περιστέρα Διαιτ: Καπερωνης Νικου – Δουλοπουλος Ευθ

Βυτουμάς – Ενωση Δ.Μ. Διαιτ: Γαντζουλας Τζανης – Λεωνιδας Κ

Αμπελάκια – Γενέσι Διαιτ: Ανδριοπουλος Μανασης Κ – Κυραντζουλης

Γόμφοι – Γοργογυρι Διαιτ: Βουτσελας Ρουσσης – Καψούρας

Φήκη – Πανχασιακός Διαιτ: Τουτουκης Ραπτης – Αβρααμ

Πιαλεία – Πορταικός Διαιτ: Δουλοπουλος Τσιουλης – Σκρετας

Χρυσομηλιά – Ασπροκλησια Διαιτ: Τζοφωλης Μαργιωλης – Πατακας

Λυγαριά – Δενδροχωρι Διαιτ: Κοντινος Νιωτη – Ταναγιας

Κηπάκι – Κεφαλ/κος Διαιτ: Χιωτης Παντος – Καρδασης

 

Κυριακή Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος Ώρα 15:30

Αγιοφυλλο – Ανταλλάξιμα Διαιτ: Μπαιρακταρης Μπεης – Μαρκος

Φωτεινό – Θεόπετρα Διαιτ: Ροτσας Μαρκοπουλος – Ρουσση Φατμ

 

ΚΥΠΕΛΛΟ Ώρα 15:00

Μετεωρα-Τρικαλα Διαιτ: Κουτσαγιας Νταλουκας – Μανασης Μ

Μπορεί επίσης να σας αρέσει

Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.