Ο Βράχος Καστρακίου υποδέχεται τον τον Α.Σ Μετέωρα το Σάββατο – Παιχνίδι ημιτελικού των παιδικών ΑΟΤ – Α.Σ Μετέωρα στη Μπαλκούρα – Οι αγώνες

Την ομάδα των Μετεώρων θα υποδεχθεί το Σάββατο 2 Απριλίου το μεσημέρι στις 16:00 στο γήπεδο του ο Βράχος Καστρακίου.

0 59

Την ομάδα των Μετεώρων θα υποδεχθεί το Σάββατο 2 Απριλίου το μεσημέρι στις 16:00 στο γήπεδο του ο Βράχος Καστρακίου.

Την ομάδα των Μετεώρων θα υποδεχθεί το Σάββατο 2 Απριλίου το μεσημέρι στις 16:00 στο γήπεδο του ο Βράχος Καστρακίου.

Η Κρύα Βρύση στο γήπεδο της Διάβας θα αναμετρηθούν με τα Σαράγια.

Η Παιδική ομάδα του Α.Σ Μετέωρα το Σάββατο το πρωί στο γήπεδο της Μπαλκούρας θα αντιμετωπίσει την παιδική του ΑΟΚ στα πλαίσια του ημιτελικού του παιδικού πρωταθλήματος.

Αναλυτικά οι αγώνες:

ΣΑΒΒΑΤΟ    02 – 04   – 2016

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
  Παιδικό   ΩΡΑ 11:00
Κηπακιου ΑΕΤ Δημητρα   – Σαραγια Πετσας Ρουσι     – Τοτης
Μπαλκουρας ΑΟΤ         – Μετεωρα Χιωτης Σταφυλας   – Αλεξόπουλος
       
  Α Ερασιτεχνική   ΩΡΑ 16:00
Φήκης Φηκη       – Δημητρα Κοντινος Κωτουλας   – Τσακνης
Προδρομου Πρόδρομος – Δενδροχωρι Δουλοπουλος Τατσινας   – Πετσας
Καλαμπακας Κρ Βρύση – Σαραγια Μισσας Κουρεντας – Χιωτης
Νεοχωριου Νεοχώρι   – Παραληθαίοι Μανασης Βουτσελας – Ζήσης
Γριζανου Γριζάνο   – Πορταικος Μανουρας Τζανης       – Μανασης Μ
Καστρακίου Καστράκι – Μετεωρα Κουτσαγιας Νταλουκας – Σταφυλας
Κηπακιου ΑΕΤ   – Ελευθεροχωρι Λεωνιδας Μουστακας – Αλεξόπουλος
  Πυργετός – Γοργογυρι 3-0  
       
  Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 16:00
Αγ Αποστολων Πυργος   – Αρδανι Ανδριοπουλος Μανωλης   – Πρεβεντας
       

      ΚΥΡΙΑΚΗ     0304 – 2016

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
  JUNIOR 1ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Φλαμουλιου ΑΟΤ α – Δημητρα Β Ροτσας  
Καλαμπακας Μετεωρα α – Σαραγια Μαρκος  
Κρηνιτσας ΑΟΤ 2011 -Καλλιδενδρη Γκογκινουδης  
Ρογγιων Ακ. Αμπελακιων – Αγ Μονη Καπερωνης  
       
  JUNIOR 2ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Φλαμουλιου 12:15 ΑΟΤ β – Πορταικος Πλατσκοβιτς  
Καλαμπακας Μετεωρα β – Πύργος Τοτης  
Εγκ. Ακαδημιας 1 Καλυβια – Πηγη Μουστακας  
Μπαλκουρας Δημητρα α – Πυργετός Μαρκοπουλος  
Αγ Αποστόλων ΑΕΤ   – Φαρκαδονα Αβρααμ  
       
  Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Ταξιαρχών Ταξιαρχες     – Γλύνος Κουτσαγιας Σκονδριανος   – Πετσας
Παλαιοπυργου Αστερας     – Ριζαριο Παντος Τασιοπουλος – Πρεβεντας
Καλυβίων Καλύβια   – Πετρωτό Μισσας Κωτουλας     – Ζησης
Χρυσαυγής Χρυσαυγη – Καρυες Βουτσελας Τατσινας       – Τσιουλης
Μπαρας Αχιλλέας   – Τζουρτζια Δουλοπουλος Τζανης         – Τσακνης
Λόγγου Λόγγος 2012 – Κρήνη Κοντινος Αλεξοπουλος – Καλογριας
Αγ Κυριακης Αγ Κυριακή -Μεγαλοχώρι Μανουρας Νταλουκας   – Κουρεντας
  Ρεπό : Ζάρκο    
       
  Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 16:00
Λεπτοκαρυας Τυμφαίος – Ασπροκλησια Χιωτης Μουστακας   – Τοτης
Βαλτινού Ασπροβαλτος – Ροπωτό Πετσας Ανδριοπουλος – Γκογκινουδης
Γόμφων Γόμφοι   – Πιαλεία Ζησης Ροτσας   – Ρουσι
Χρυσομηλιας Χρυσομηλια – Δροσερό Κουτσαγιας Τσιουλης   – Μαρκος
Αγιοφυλλου Αγιοφυλλο   – Φιλύρα Βουτσελας Τασιοπουλος – Καλογριας
Κεφαλοβρυσου Κεφαλόβρυσο – Λυγαρια Μισσας Τζανης  – Αλεξοπουλος
Πρίνους Πρίνος   – Οικουμενιος Παντος Κωτουλας   – Σκονδριανος
Αγ Μονης Αγ Μονη – Πηγη Κοντινος Νταλουκας   – Τσακνης
  Ρεπό : Βυτουμα    
Μπορεί επίσης να σας αρέσει

Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.