Ο Βράχος Καστρακίου υποδέχεται τον τον Α.Σ Μετέωρα το Σάββατο - Παιχνίδι ημιτελικού των παιδικών ΑΟΤ - Α.Σ Μετέωρα στη Μπαλκούρα - Οι αγώνες | Η ιστοσελίδα της Καλαμπάκας

Ο Βράχος Καστρακίου υποδέχεται τον τον Α.Σ Μετέωρα το Σάββατο – Παιχνίδι ημιτελικού των παιδικών ΑΟΤ – Α.Σ Μετέωρα στη Μπαλκούρα – Οι αγώνες

Την ομάδα των Μετεώρων θα υποδεχθεί το Σάββατο 2 Απριλίου το μεσημέρι στις 16:00 στο γήπεδο του ο Βράχος Καστρακίου.

0 19

Την ομάδα των Μετεώρων θα υποδεχθεί το Σάββατο 2 Απριλίου το μεσημέρι στις 16:00 στο γήπεδο του ο Βράχος Καστρακίου.

Την ομάδα των Μετεώρων θα υποδεχθεί το Σάββατο 2 Απριλίου το μεσημέρι στις 16:00 στο γήπεδο του ο Βράχος Καστρακίου.

Η Κρύα Βρύση στο γήπεδο της Διάβας θα αναμετρηθούν με τα Σαράγια.

Η Παιδική ομάδα του Α.Σ Μετέωρα το Σάββατο το πρωί στο γήπεδο της Μπαλκούρας θα αντιμετωπίσει την παιδική του ΑΟΚ στα πλαίσια του ημιτελικού του παιδικού πρωταθλήματος.

Αναλυτικά οι αγώνες:

ΣΑΒΒΑΤΟ    02 – 04   – 2016

ΓήπεδοΟμάδεςΔιαιτητής Βοηθοί
 Παιδικό  ΩΡΑ 11:00
Κηπακιου ΑΕΤΔημητρα   – Σαραγια ΠετσαςΡουσι     – Τοτης
ΜπαλκουραςΑΟΤ         – Μετεωρα ΧιωτηςΣταφυλας   – Αλεξόπουλος
    
 Α Ερασιτεχνική  ΩΡΑ 16:00
ΦήκηςΦηκη       – Δημητρα ΚοντινοςΚωτουλας   – Τσακνης
ΠροδρομουΠρόδρομος – Δενδροχωρι ΔουλοπουλοςΤατσινας   – Πετσας
Καλαμπακας Κρ Βρύση – Σαραγια ΜισσαςΚουρεντας – Χιωτης
ΝεοχωριουΝεοχώρι   – ΠαραληθαίοιΜανασηςΒουτσελας – Ζήσης
ΓριζανουΓριζάνο   – Πορταικος Μανουρας Τζανης       – Μανασης Μ
ΚαστρακίουΚαστράκι – Μετεωρα ΚουτσαγιαςΝταλουκας – Σταφυλας
ΚηπακιουΑΕΤ   – ΕλευθεροχωριΛεωνιδαςΜουστακας – Αλεξόπουλος
 Πυργετός – Γοργογυρι3-0 
    
 Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 16:00
Αγ Αποστολων Πυργος   – Αρδανι ΑνδριοπουλοςΜανωλης   – Πρεβεντας
    

      ΚΥΡΙΑΚΗ     0304 – 2016

ΓήπεδοΟμάδεςΔιαιτητής Βοηθοί
 JUNIOR 1ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
ΦλαμουλιουΑΟΤ α – Δημητρα ΒΡοτσας 
ΚαλαμπακαςΜετεωρα α – ΣαραγιαΜαρκος  
ΚρηνιτσαςΑΟΤ 2011 -Καλλιδενδρη Γκογκινουδης  
Ρογγιων Ακ. Αμπελακιων – Αγ Μονη Καπερωνης  
    
 JUNIOR 2ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Φλαμουλιου 12:15ΑΟΤ β – Πορταικος Πλατσκοβιτς  
ΚαλαμπακαςΜετεωρα β – Πύργος Τοτης  
Εγκ. Ακαδημιας 1Καλυβια – Πηγη Μουστακας  
ΜπαλκουραςΔημητρα α – Πυργετός Μαρκοπουλος  
Αγ ΑποστόλωνΑΕΤ   – Φαρκαδονα Αβρααμ  
    
 Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
ΤαξιαρχώνΤαξιαρχες     – Γλύνος ΚουτσαγιαςΣκονδριανος   – Πετσας
Παλαιοπυργου Αστερας     – ΡιζαριοΠαντοςΤασιοπουλος – Πρεβεντας
Καλυβίων Καλύβια   – Πετρωτό ΜισσαςΚωτουλας     – Ζησης
Χρυσαυγής Χρυσαυγη – ΚαρυεςΒουτσελαςΤατσινας       – Τσιουλης
Μπαρας Αχιλλέας   – Τζουρτζια ΔουλοπουλοςΤζανης         – Τσακνης
Λόγγου Λόγγος 2012 – Κρήνη ΚοντινοςΑλεξοπουλος – Καλογριας
Αγ ΚυριακηςΑγ Κυριακή -Μεγαλοχώρι ΜανουραςΝταλουκας   – Κουρεντας
 Ρεπό : Ζάρκο   
    
 Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 16:00
ΛεπτοκαρυαςΤυμφαίος – ΑσπροκλησιαΧιωτηςΜουστακας   – Τοτης
ΒαλτινούΑσπροβαλτος – Ροπωτό ΠετσαςΑνδριοπουλος – Γκογκινουδης
ΓόμφωνΓόμφοι   – Πιαλεία ΖησηςΡοτσας   – Ρουσι
ΧρυσομηλιαςΧρυσομηλια – Δροσερό ΚουτσαγιαςΤσιουλης   – Μαρκος
ΑγιοφυλλουΑγιοφυλλο   – Φιλύρα Βουτσελας Τασιοπουλος – Καλογριας
ΚεφαλοβρυσουΚεφαλόβρυσο – Λυγαρια ΜισσαςΤζανης  – Αλεξοπουλος
ΠρίνουςΠρίνος   – Οικουμενιος ΠαντοςΚωτουλας   – Σκονδριανος
Αγ Μονης Αγ Μονη – Πηγη ΚοντινοςΝταλουκας   – Τσακνης
 Ρεπό : Βυτουμα   
Μπορεί επίσης να σας αρέσει

Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.