Ήττα του Α.Σ Μετέωρα στο Μεσολόγγι

Την ήττα γνώρισε η ομάδα των Μετεώρων στο σημερινό παιχνίδι που έγινε στο Μεσολόγγι αντιμετωπίζοντας την τοπική ομάδα.

0 524

Η ομάδα του Α.Σ Μετέωρα ηττήθηκε με 3 – 1 με τους γηπεδούχους να δικεδικούν τη νίκη από το δεύτερο κιόλας λεπτό όπου άνοιξαν το σκορ κάνοντας το 1 – 0 με γκολ του Καβαλλάρη.

Το δεύτερο γκολ ήρθε στο 50′ με γκολ του Καρακίτσιου ενώ στο 72΄έγινε το 3 – 0 από τον Ξευγένη.

Η ομάδα των Μετεώρων κατάφερε να μειώσει σε 3 – 1 με γκορ του Γιώργου Γραβάνη στις καθυστερήσεις.

Α.Ε Μεσολογγίου: Δουλιώτης, Μπαλαούρας, Καντάνης, Μακρής, Πελέκης, Ξευγένης, Καβαλλάρης, Μαντέλος, Καρακίτσος, Καπώνης, Νάρδας.

Α.Σ Μετέωρα: Γεωργίου, Τσίκαρης, Σκέκας, Γκόβαρης, Τσαούσης, Αγγελάκης, Αυγέρος, Παπαγεωργόπουλος, Λιατσικούρας, Κώστής, Γραβάνης Γ.