ΕΠΣΤ: Το πρόγραμμα αγώνων και οι διαιτητές τους για το Σαββατοκύριακο 11 και 12 Μαρτίου

Από τη ΕΠΣΤ ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των ποδοσφαιρικών αγώνων για το Σαββατοκύριακο 11 και 12 Μαρτίου στα γήπεδα του νομού Τρικάλων.

0 9

Από τη ΕΠΣΤ ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των ποδοσφαιρικών αγώνων για το Σαββατοκύριακο 11 και 12 Μαρτίου στα γήπεδα του νομού Τρικάλων.

Από τη ΕΠΣΤ ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των ποδοσφαιρικών αγώνων για το Σαββατοκύριακο 11 και 12 Μαρτίου στα γήπεδα του νομού Τρικάλων.

Οι αγώνες και οι διαιτητές τους έχουν ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ    1103 – 2017 

ΓήπεδοΟμάδεςΔιαιτητής Βοηθοί
 Παιδικό ΩΡΑ 11:00
ΣαραγίωνΣαραγια   – Απόστολοι Μαργιωλης Καλογριας   – Πλατσκοβιτς
ΡογγίωνΑκ. Αμπελακιων – Μετεωρα ΡοτσαςΚατσογιαννος – Καπερωνης
ΚηπακίουΠύργος – ΑΟΤΡατζαςΓκογκινουδης – Πρεβεντας
 Πορταικός – Δημητρα β0-3 
 Ρεπό : Ελευθεροχωρι   
    
 Α Ερασιτεχνική  ΩΡΑ 15:30
ΝεοχωρίουΝεοχωρι   – Φαρκαδόνα ΚοντινοςΣταφυλας   – Αλεξοπουλος
Μεγαλ/ριουΜεγαλοχωρι – Μετεωρα Παντος Πετσας     – Τατσινας
ΚαρυωνΚαρυες   – Πορταικός ΚουτσαγιαςΝταλουκας – Μανασης Μ
Γριζανου Γριζανο   – Αγ Μονη Μανασης ΚΤζανης     – Κωτουλας
ΠυργετούΠυργετός – Δημητρα ΜισσαςΠαπαγ/λος   – Ράτζας
ΟικουμενιουΟικουμενιος – Φήκη ΛεωνιδαςΜαρκος   – Κυραντζουλης
ΔιάβαςΚρ Βρύση – Σαραγια ΓρατσανηςΜπαλας   – Μακρης
ΔενδροχωριουΔενδροχωρι – Καστράκι ΔουλοπουλοςΜπαιρακταρης – Πρεβεντας
 Πρόδρομος – ΑΕΤ0-3 
    
 Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 15:30
Παλαιομ/ρουΜπελετσι – ΦωταδαΜαργιωληςΤοτης   – Μαρκοπουλος
    
 Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος  
ΓαβρουΠανχασιακος – ΑπόστολοιΒουτσελαςΚαλογριας   – Πλατσκοβιτς
ΛεπτοκαρυαςΛεπτοκαρυα – Φωτεινό ΜουστακαςΑνδριοπουλος – Μπαλας Ι
Βασιλικης Βασιλικη   – ΔιαλεχτόΖησηςΚαπερωνης – Τασιοπουλος
    
    
 Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος  
ΠηνειαδαςΠηνειάδα – Ακαδημια 1ΓκογκινουδηςΖιουτος   – Θανασουλας
ΚεραμιδιουΚεραμιδι – Ακ. Τρικάλων ΠαφηςΑποστολου – Κατσογιαννος
Παλ/ργουΠαλ/ργος – Πατουλια ΡοτσαςΚεφαλας – Ζιωγου
    

            Κυριακή   1203 – 2017 

ΓήπεδοΟμάδεςΔιαιτητής Βοηθοί
 Προπαιδικό  ΩΡΑ 11:00
ΠυργετούΠυργετός – Πύργος Μαργιωλης  
ΔενδροχωριουΚαλλιδενδρη – Δημητρα ΑΡατζας  
ΑποστόλωνΑπόστολοι – Αγ Μονη Κατσογιαννος  
ΣαραγίωνΣαράγια – Ακαδημια 1Πλατσκοβιτς  
ΜπαλκούραςΔημητρα Β- Ακ. Αμπελακιων Καπερωνης  
ΝεοχωριουΝεοχωρι – ΑΟΤΓκογκινουδης  
ΚαλαμπακαςΜετεωρα β – Μετεωρα αΡοτσας  
 Ρεπό : ΑΟΤ 2011  
    
 Α1 Ερασιτεχνική1ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
ΡιζαριουΡιζαριο   – ΠαραληθαίοιΚοντινοςΜανασης   – Πετσας
Αγ ΚυριακήςΑγ Κυριακή – Λόγγος Μανασης Τζανης   – Σταφυλας
ΖάρκουΖαρκο – Πύργος Κουτσαγιας Νταλουκας – Κωτουλας
ΡαξαςΤζουρτζια – Αστερας Μαρκος Αλεξοπουλος – Μακρης
ΑρδανίουΑρδάνι – Ταξιάρχες Λεωνιδας Μπαιρακταρης – Ζησης
ΚρήνηςΚρήνη – Γλύνος ΠαντοςΜπαλας – Παπαγ/λος
ΡογγίωνΑκ Αμπελακιων – Πετρωτό ΔουλοπουλοςΒουτσελας – Κυραντζουλης
 Καλύβια – Καλαμακι3-0 
 Ρεπό: Αχιλλέας   
    
 Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
ΛιλήςΛιλή   – Γοργογυρι Ανδριοπουλος Μαρκοπουλος – Αποστολου
    
 Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 13:00
Δενδρ/ριουΚαλλιδενδρη – Αν Μεγαρχης ΜουστακαςΤοτης   – Μπαλας
    
    
 Α1 Ερασιτεχνική2ος Ομιλος ΩΡΑ 15:30
ΑγιοφύλλουΑγιοφυλλο – Λυγαρια ΜισσαςΚωτουλας – Σταφυλας
ΦιλύραςΦιλύρα – Ροπωτό ΛεωνιδαςΜανασης Μ – Μαρκος
ΠιαλείαςΠιαλεία – Κεφαλ/κος ΠετσαςΡατζας – Πρεβεντας
ΛεπτοκαρυαςΤυμφαίος – ΑσπροκλησιαΚοντινοςΠαφης – Ροτσας
ΘεόπετραςΘεόπετρα – Πηγη ΚουτσαγιαςΝταλουκας – Τζανης
ΜουριαςΔροσερό – Γόμφοι ΖησηςΚυραντζουλης – Ζιουτος
Φωταδας Ασπροβαλτος – Πρίνος ΠαντοςΜπαλας Χ – Παπαγ/λος
Παλαιομ/ρουΠαλαιομ/ρο – Κεφαλ/σοΜανασης ΚΑλεξοπουλος – Μπαιρακταρης
 Χρυσομηλια – Γοργογυρι 3-0 
    
 Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος  
ΜεγάρχηςΜεγάρχη   – Ανταλλάξιμα ΜουστακαςΤοτης – Πλατσκοβιτς
    
 Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 15:30
ΚηπακίουΚηπάκι   – Βυτουμας ΒουτσελαςΚαλογριας – Αποστολου
    
 Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος  
Παλαιοπυργου Διαμαντι – Πετροπορος ΜαργιωληςΜαρκοπουλος -Ανδριοπουλος
    
Μπορεί επίσης να σας αρέσει

Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.