ΕΠΣΤ :Το πρόγραμμα αγώνων και οι διαιτητές τους
Από την ΕΠΣ Τρικάλων ανακοινώθηκε το πρόγραμμα αγώνων και οι διαιτητές τους.
Από την ΕΠΣ Τρικάλων ανακοινώθηκε το πρόγραμμα αγώνων και οι διαιτητές τους.
Από την ΕΠΣ Τρικάλων ανακοινώθηκε το πρόγραμμα αγώνων και οι διαιτητές τους.
Τα παιχνίδια που θα γίνουν στα γήπεδα του νομού είναι τα παρακάτω:
ΣΑΒΒΑΤΟ 26 – 11 – 2016
Γήπεδο | Ομάδες | Διαιτητής | Βοηθοί |
Παιδικό | ΩΡΑ 11:00 | ||
Μπαλκουρας | Δημητρα β – Πορταικος | Πετσας | Τσακνης – Αλεξόπουλος |
Αποστόλων | Απόστολοι – Σαραγια | Ροτσας | Καλογριας – Καπερωνης |
Καλαμπακας | Μετεωρα – Ακ Αμπελακιων | Ρατζας | Τασιοπουλος – Πρεβεντας |
Λογγακιου | ΑΟΤ – Πύργος | Μουστακας | Αποστολου – Γκογκινουδης |
Φαρκαδόνας | Φαρκαδόνα – Δημητρα Α | Κυραντζουλης | Πλατσκοβιτς – Μαρκοπουλος |
Ρεπό : Ελευθεροχωρι | |||
Α Ερασιτεχνική | ΩΡΑ 15:00 | ||
Αγ Μονης | Αγ Μονη – Φαρκαδόνα | Πάντος | Σταφυλας – Πετσας |
Πύλης | Πορταικός – ΑΕΤ | Χιωτης | Μανασης Μ – Βουτσελας |
Καλαμπακας | Μετεωρα – Δημητρα | Μισσας | Αλεξοπουλος – Παπαγ/λος |
Νεοχωριου | Νεοχωρι – Φηκη | Αρετόπουλος | Νταλούκας – Τζάνης |
Μεγαλ/ριου | Μεγαλ/ρι – Σαραγια | Κοντινος | Κωτουλας – Μπαλας |
Καρυων | Καρυες – Καστράκι | Δουλοπουλος | Ρότσας – Μαρκος |
Γριζανου | Γριζανο – Δενδροχωρι | Λεωνιδας | Μουστακας – Τσακνης |
Οικουμενιου | Οικουμενιος – Πυργετός | Κουτσαγιας | Τατσινας – Ζησης |
Πρόδρομος – Κρ Βρύση | 0-3αα | ||
Κυριακή 27 – 11 – 2016
Γήπεδο | Ομάδες | Διαιτητής | Βοηθοί |
Προπαιδικό | ΩΡΑ 11:00 | ||
Νεοχωριου | Νεοχωρι – Πύργος | Πλατσκοβιτς | |
Καλαμπακας | Μετεωρα β – Δημητρα β | Κατσογιαννος | |
Καλαμπακας | Μετεωρα α – Σαραγια | Αποστολου | |
Λογγακιου | ΑΟΤ – Απόστολοι | Κυραντζουλης | |
Αγ Γεωργίου | Ακ Αμπελακιων – Καλλιδενδρη | Καπερωνης | |
Εγκ Ακαδημιας | Ακαδημια 1 – ΑΟΤ 2011 | Ροτσας | |
Αγ Μονης | Αγ Μονη – Πυργετός | Μαρκοπουλος | |
Ρεπό : Δημητρα α | |||
Α1 Ερασιτεχνική | 1ος Ομιλος | ΩΡΑ 11:00 | |
Κηπακίου | Πύργος – Παραληθαίοι | Μισσας | Τατσινας – Μουστακας |
Λόγγου | Λογγος 2012 – Αστερας | Βουτσελας | Μαρκος – Παφης |
Ρογγίων | Καλαμακι – Ταξιάρχες | Χιωτης | Μπαλας – Τασιοπουλος |
Ριζαριου | Ριζαριο – Γλύνος | Λεωνιδας | Μπαιρακτάρης – Παντος |
Μεγαλοχωριου | Καλυβια – Πετρωτό | Δουλοπουλος | Νταλουκας – Τζανης |
Ζάρκου | Ζάρκο – Αχιλλέας | Κοντινος | Σταφυλας – Παπαγ/λος |
Ραξας | Τζουρτζια – Ακ Αμπελακιων | Ζησης | Πρεβεντας – Καλογριας |
Κρήνης | Κρήνη – Αρδάνι | Πετσας | Τσακνης – Αλεξοπουλος |
Ρεπό : Αγ Κυριακή | |||
Α1 Ερασιτεχνική | 2ος Ομιλος | ΩΡΑ 15:00 | |
Λογγακίου | Ασπροκλησια – Λυγαρια | Λεωνιδας | Ζησης – Τασιοπουλος |
Κεφαλ/κου | Κεφαλ/κος – Πηγη | Παντος | Νταλουκας – Τζανης |
Παλαιομ/ρου | Ροπωτο – Γόμφοι | Χιωτης | Παφης – Ροτσας |
Αγιοφυλλου | Αγιοφυλλο -Πρίνος | Βουτσελας | Πρεβεντας – Αποστολου |
Φιλύρας | Φιλύρα – Κεφαλ/σο | Κοντινος | Καλογριας – Καπερωνης Ν |
Λεπτοκαρυας | Τυμφαίος – Χρυσομηλια | Μαρκος | Μουστακας – Κατσογιαννος |
Θεοπετρας | Θεόπετρα – Παλαιομ/ρο | Κουτσαγιας | Σταφυλας – Παπαγ/λος |
Ασπροβαλτου | Ασπροβαλτος – Δροσερό | Μισσας | Μπαλας – Μπαιρακταρης |
Πιαλεια – Γοργογυρι | 3-0αα | ||