ΕΠΣ Τρικάλων: Οι αγώνες ποδοσφαίρου 13 και 14 Ιανουαρίου

Αγωνιστικές υποχρεώσεις έχουν το Σαββατοκύριακο οι ομάδες ποδοσφαίρου του παιδικού πρωταθλήματος και των ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων του νομού.

0 9

Αγωνιστικές υποχρεώσεις έχουν το Σαββατοκύριακο οι ομάδες ποδοσφαίρου του παιδικού πρωταθλήματος και των ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων του νομού.

Αγωνιστικές υποχρεώσεις έχουν το Σαββατοκύριακο οι ομάδες ποδοσφαίρου του παιδικού πρωταθλήματος και των ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων του νομού.

Οι αγώνες έχουν ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ    1301 – 2018                                               

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Παιδικό ΩΡΑ  11:00
Φηκης Φηκη    – Πηγη Βουτσελας Γκογκινουδης   – Μαρκοπουλος
Διαβας Μετεωρα α  – Α. Αμπελακιων Πετσας Παπαγεωργοπουλος  – Κυραντζουλης
Καλαμπακας Μετεωρα β  – Δημητρα β Ζησης Ρατζας     – Αποστολου
Κηπακιου ΑΟΤ   – Πύργος Μανασης Κατσογιαννος  – Καπερωνης
Κρηνης Νεοχωρι  – Ακαδημια 1 Μουστακας Τουλουμης   – Μπαλας Ι
Λογγακιου Δημητρα α  – Πετρωτό 3-0
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  15:00
Μεγαλ/ριου Μεγαλ/ρι  – Κρ Βρύση Κοντινος Καλογριας   – Καπερωνης
Πηγης Πηγη    – Πορταικός Ζησης Γκογκινουδης  – Κατσογιαννος
Σαραγιων Σαράγια   – Δημητρα Λεωνιδας Σ Νταλουκας  – Λεωνιδας Κ
Μπάρας Αχιλλέας  – Οικουμενιος Μανασης Κ Μπαιρακταρης  – Τατσινας
Πυργετού Πυργετός   – Καστράκι  Κουτσαγιας Μανασης Μ-Παπαγεωργοπουλος
Κηπακίου ΑΕΤ   – Αγ Μονη Πετσας Κωτουλας   – Κυραντζουλης
Καλαμπακας Μετεωρα  – Καλύβια Δουλοπουλος  Μουστακας   – Βουτσελας
Δροσερό   – Φηκη 0-3
Ρεπό : Γριζάνο

    ΚΥΡΙΑΚΗ     14 – 01 – 2018               

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
JUNIOR 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Πυλης Πορταικός  – ΑΟΤ 2011 Κατσογιαννος
Καλαμπακας 9:45 Μετεωρα α  – ΑΟΤ Μουστακας
Βοηθ Πυργου 10:00 Πύργος α  – Ακαδημια 1 α Τουλουμης
Πυργετου 10:00 Πυργετός   – Βαλτινό Ρατζας
Σαραγιων Πηγη  β  – Δημητρα α Γκογκινουδης
JUNIOR 2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Καλαμπακας Μετεωρα β   – Νεοχωρι Μουστακας
Αγ Μονης Αγ Μονη   – Δημητρα β Ρατζας
Factory  9:30 Καρυες   – Πηγη  α Γκογκινουδης
Βοηθ Πυργου Πύργος β  – Ακ Αμπελακιων Τουλουμης
Ακαδημια 1 β  – Σαραγια 3-0
Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Αγιοφυλλου Αγιοφυλλο   – Δενδροχωρι Βουτσελας Καπερωνης Ν  – Αποστολου
Ελευθ/ριου Ελευθ/ρι   – Ροπωτό Γρατσανης Νταλουκας  – Μαρκοπουλος
Πρίνους Πρίνος  – Λυγαρια Μανασης Λεωνιδας Κ  – Σταφυλας
Θεόπετρας Θεόπετρα  – Κεφαλ/σο Κουτσαγιας Μανασης Μ  – Μπαλας Χ
Σαρακίνας Χρυσομηλια  – Φιλύρα Δουλοπουλος Μπαιρακταρης  – Καλογριας
Ασπροβαλτου Ασπροβαλτος  – Πιαλεία Κοντινος Τατσινας   – Τουλουμης
Βυτουμα Βυτουμας  – Τυμφαίος Πετσας  Κυραντζουλης  – Μπαλας Ι
Παλαιομ/ρου Παλαιομ/ρο  – Κεφαλ/κος Ζησης Καψουρας   – Μαργιωλης
Φωτεινο –  Φωτάδα 3-0
Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Ταξιαρχών Ταξιάρχες   – Ζάρκο Κουτσαγιας Νταλουκας   – Κωτουλας
Αγ Κυριακής Ακαδημια 1  – Πετρωτό Μανασης Μ Μπαιρακταρης  – Καπερωνης
Ράξας Τζουρτζια  –  Ριζαριό Βουτσελάς Μπαλας Χ  – Καψουρας
Κρήνης Κρήνη   – Παραληθαιοι Ζησης Καλογριας  – Γκογκινουδης
Μουριας Ακ Αμπελακιων  – Πύργος Μανασης Κ Λεωνιδας  Κ  – Σταφυλας
Καρυων Καρυες   – Αγ Κυριακή Πετσας Κυραντζουλης  – Τουλουμης
Γλύνους Γλύνος  – Κεραμίδι Κοντινος Μουστακας  – Τατσινας
Ασπροκλησια  – Αρδάνι 0-3
Ρεπό : Λόγγος
Μπορεί επίσης να σας αρέσει

Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.