Α.Σ Μετέωρα – Η Δ’ Εθνική είναι πλέον γεγονός – Φωτορεπορταζ από το παιχνίδι

Μια ακόμη νίκη πήραν στο σημερινό παιχνίδι τα Μετέωρα κλειδώνοντας την άνοδο στην Δ’ Εθνική Κατηγορία αφού μένουν ακόμη δυο παιχνίδια αγώνων μπαράζ. Η πρώτη θέση στην οποία βρίσκονται τα Μετέωρα δίνουν την σίγουρη άνοδο.

0 366

Μια ακόμη νίκη πήραν στο σημερινό παιχνίδι τα Μετέωρα κλειδώνοντας την άνοδο στην Δ’ Εθνική Κατηγορία αφού μένουν ακόμη δυο παιχνίδια αγώνων μπαράζ. Η πρώτη θέση στην οποία βρίσκονται τα Μετέωρα δίνουν την σίγουρη άνοδο και με το τέλος του παιχνιδιού ακολούθησαν οι σχετικοί πανηγυρισμοί και σαμπάνιες.

Η ομάδα του Χρήστου Αντωνίου έκανε ένα πολύ καλό παιχνίδι στο “Βασίλης Καρακίτσιος” δείχνοντας την ανωτερότητά της και την αξία της για πολλά παραπάνω.

Με ένα γκολ του Νίκου Αγγελάκη στο  13′ και του Γιώργου Γραβάνη στο 82ο λεπτό τα Μετέωρα κέρδισαν με 2 – 0 την Αναγέννηση Περιβολίου της Κέρκυρας.

Πρόκειται για μια σπουδαία νίκη του Α.Σ Μετέωρα και άνοδο στην Δ’ Εθνική κατηγορία.

Συγχαρητήρια στους Ποδοσφαιριστές, τον πρόεδρο, την Διοίκηση και τους φιλάθλους που έδωσαν δυναμική απρουσία στα εντός παιχνίδια μπαράζ!

Την νέα αγωνιστική περίοδο θα ξαναζήσουμε μεγάλες στιγμές ποδοσφαίρου στην Καλαμπάκα… Καλή ανασύνταξη δυνάμεων!