Αποτελέσματα των αγώνων του Σαββάτου 20 Οκτωβρίου
Υψηλά σκορ πέτυχαν αρκετές ομάδες της Α Ε.Π.Σ.Τ το περασμένο Σάββατο όπως η νίκη του Εθνικού Καλαμπάκας με 6αρα, η 5αρα της Δήμητρας Απόλλων κτλ. Επίσης πριν την έναρξη του αγώνα Κρύα Βρύση – Γεννέσι έγινε και η απονομή του κυπέλλου στην Κρύα Βρύση με αφορμή την άνοδο στην κατηγορία. Τα αποτελέσματα έχουν ως εξής:
Υψηλά σκορ πέτυχαν αρκετές ομάδες της Α Ε.Π.Σ.Τ το περασμένο Σάββατο όπως η νίκη του Εθνικού Καλαμπάκας με 6αρα, η 5αρα της Δήμητρας Απόλλων κτλ. Επίσης πριν την έναρξη του αγώνα Κρύα Βρύση – Γεννέσι έγινε και η απονομή του κυπέλλου στην Κρύα Βρύση με αφορμή την άνοδο στην κατηγορία. Τα αποτελέσματα έχουν ως εξής:
Υψηλά σκορ πέτυχαν αρκετές ομάδες της Α Ε.Π.Σ.Τ το περασμένο Σάββατο όπως η νίκη του Εθνικού Καλαμπάκας με 6αρα, η 5αρα της Δήμητρας Απόλλων κτλ. Επίσης πριν την έναρξη του αγώνα Κρύα Βρύση – Γεννέσι έγινε και η απονομή του κυπέλλου στην Κρύα Βρύση με αφορμή την άνοδο στην κατηγορία. Τα αποτελέσματα έχουν ως εξής:
- Ασκληπιός – Πετρωτό 0 – 2
- Εθνικός Καλαμπάκας 6 – 1
- Καστράκι – ΑΕΤ 2 – 3
- Φαρκαδόνα – Πυργετός 4 – 2
- Φλαμούλι – Κόζιακας 4 – 2
- Κρύα Βρύση – Γεννέσι 1 – 1
- Μπάρα – Χρυσαυγή 2 – 1
- Δήμητρα Απόλλων – Μεγάρχη 5 – 2
- Παραληθαίοι – Μετέωρα 3 – 1
![Ethn_KrVrSUC54093 Ethn_KrVrSUC54093](https://www.kalabakacity.gr/wp-content/uploads/2007/10/Ethn_KrVrSUC54093.jpg)
![Νικος Γκιάτας](https://www.kalabakacity.gr/wp-content/uploads/2007/10/Nick_Giatas.jpg)