Αποτελέσματα εκλογής υπευθύνων θεματικών τομέων δράσης της Νομαρχιακής Οργάνωσης Ν.Δ Τρικάλων

Την Τετάρτη από τις 10:30 το πρωί έως και τις 20:00 πραγματοποιήθηκαν οι εκλογές στην Ν.Δ Τρικάλων για την εκλογή υπευθύνων των θεματικών Τομέων Δράσης.

0 74

Την Τετάρτη από τις 10:30 το πρωί έως και τις 20:00 πραγματοποιήθηκαν οι εκλογές στην Ν.Δ Τρικάλων για την εκλογή υπευθύνων των θεματικών Τομέων Δράσης.

Την Τετάρτη από τις 10:30 το πρωί έως και τις 20:00 πραγματοποιήθηκαν οι εκλογές στην Ν.Δ Τρικάλων για την εκλογή υπευθύνων των θεματικών Τομέων Δράσης.

Τα αποτελέσματα εκλογής υπευθύνων θεματικών τομέων δράσης της Νομαρχιακής Οργάνωσης Ν.Δ Τρικάλων έχουν ως εξής:

Συνολικά ψηφίσαντες σε όλους τους θεματικούς τομείς: 1022

Θεματικός Τομέας Δράσης ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ
Ψήφισαν 146
Άκυρα ψηφοδέλτια 0
Λευκά ψηφοδέλτια 1
Έγκυρα ψηφοδέλτια 145
Έλαβαν
Α/Α Επώνυμο, όνομα και πατρώνυμο Σταυροί προτίμησης
1 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Δημητρίου 85
2 ΖΟΥΡΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου 60
Εκλέγεται ο πρώτος από τους παραπάνω υποψήφιους.

Θεματικός Τομέας Δράσης ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ
Ψήφισαν 62
Άκυρα ψηφοδέλτια 1
Λευκά ψηφοδέλτια 0
Έγκυρα ψηφοδέλτια 61
Έλαβαν
Α/Α Επώνυμο, όνομα και πατρώνυμο Σταυροί προτίμησης
1 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Βασιλείου 46
2 ΡΑΜΟΥΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου 15
Εκλέγεται ο πρώτος από τους παραπάνω υποψήφιους.

Θεματικός Τομέας Δράσης ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ
Ψήφισαν 89
Άκυρα ψηφοδέλτια 1
Λευκά ψηφοδέλτια 1
Έγκυρα ψηφοδέλτια 87
Έλαβαν
Α/Α Επώνυμο, όνομα και πατρώνυμο Σταυροί προτίμησης
1 ΙΑΚΩΒΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ του Σπυρίδωνος 56
2 ΔΑΝΙΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου 31
Εκλέγεται ο πρώτος από τους παραπάνω υποψήφιους.

Θεματικός Τομέας Δράσης ΜΙΣΘΩΤΩΝ
Ψήφισαν 281
Άκυρα ψηφοδέλτια 5
Λευκά ψηφοδέλτια 3
Έγκυρα ψηφοδέλτια 273
Έλαβαν
Α/Α Επώνυμο, όνομα και πατρώνυμο Σταυροί προτίμησης
1 ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του Βασιλείου 149
2 ΡΟΚΚΑΣ ΘΩΜΑΣ του Λεωνίδα 124
Εκλέγεται ο πρώτος από τους παραπάνω υποψήφιους.

Θεματικός Τομέας Δράσης ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
Ψήφισαν 46
Άκυρα ψηφοδέλτια 2
Λευκά ψηφοδέλτια 2
Έγκυρα ψηφοδέλτια 42
Έλαβαν
Α/Α Επώνυμο, όνομα και πατρώνυμο Σταυροί προτίμησης
1 ΝΤΑΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννη 22
2 ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου 20
Εκλέγεται ο πρώτος από τους παραπάνω υποψήφιους.

Θεματικός Τομέας Δράσης ΠΑΙΔΕΙΑΣ
Ψήφισαν 186
Άκυρα ψηφοδέλτια 0
Λευκά ψηφοδέλτια 3
Έγκυρα ψηφοδέλτια 183
Έλαβαν
Α/Α Επώνυμο, όνομα και πατρώνυμο Σταυροί προτίμησης
1 ΤΡΙΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Φωτίου 101
2 ΨΑΡΡΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του Αθανασίου 82
Εκλέγεται ο πρώτος από τους παραπάνω υποψήφιους.

Θεματικός Τομέας Δράσης ΥΓΕΙΑΣ
Ψήφισαν 93
Άκυρα ψηφοδέλτια 1
Λευκά ψηφοδέλτια 1
Έγκυρα ψηφοδέλτια 91
Έλαβαν
Α/Α Επώνυμο, όνομα και πατρώνυμο Σταυροί προτίμησης
1 ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ ΗΛΙΑΣ του Νικολάου 50
2 ΤΣΙΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ευθυμίου 41
Εκλέγεται ο πρώτος από τους παραπάνω υποψήφιους.

Θεματικός Τομέας Δράσης ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΔΙΚΤΥΩΝ
Ψήφισαν 119
Άκυρα ψηφοδέλτια 1
Λευκά ψηφοδέλτια 1
Έγκυρα ψηφοδέλτια 117
Έλαβαν
Α/Α Επώνυμο, όνομα και πατρώνυμο Σταυροί προτίμησης
1 ΓΚΡΕΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Αλεξάνδρου 62
2 ΚΑΛΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου 55
Εκλέγεται ο πρώτος από τους παραπάνω υποψήφιους.

Μπορεί επίσης να σας αρέσει

Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.