Α.Ο.Καλαμπάκας – Ολύμπια Λάρισας – Κι όμως χάσαμε! Video από τον αγώνα

Ένα πολύ καλό παιχνίδι έγινε στο κλειστό Βλαχάβειο Γυμναστήριο της Καλαμπάκας μεταξύ των ομάδων ΑΟΚ – Ολύμπια Λάρισας.

0 390

Ένα πολύ καλό παιχνίδι έγινε στο κλειστό Βλαχάβειο Γυμναστήριο της Καλαμπάκας μεταξύ των ομάδων ΑΟΚ – Ολύμπια Λάρισας. Ένα πολύ καλό παιχνίδι έγινε στο κλειστό Βλαχάβειο Γυμναστήριο της Καλαμπάκας μεταξύ των ομάδων ΑΟΚ – Ολύμπια Λάρισας.

Και εκεί πουν όλα έδειχναν την ομάδα της Καλαμπάκας να παίρνει μια άνετη νίκη απέναντι στην Ολύμπια, η Λαρισαία ομάδα ισοφάρισε 8 λεπτά πριν το τέλος και νίκησε με 55 – 58.

Το όλο παιχνίδι παίχτηκε στο 3ο δεκάλεπτο όπου η ομάδα του ΑΟΚ πέτυχε 4 πόντους και δέχθηκε 15!

Να πούμε πως στο “ημίχρονο” του αγώνα εμφανίστηκαν οι μαθήτριες της σχολής χορού Dance Art Natalie της Ναταλίας Διβάνη που παρουσίασαν στο κατάμεστο από φιλάθλους Κλειστό Γυμναστήριο, χορογραφίες.