Α.Ε Κρύας Βρύσης – Α.Σ Μετέωρα: Σφυρίζουν το ντέρμπι Γρατσάνης, Νταλούκας και Τζανης

Στο παιχνίδι μεταξύ των ομάδων Α.Ε Κρύας Βρύσης και Α.Σ Μετέωρα που θα γίνει στο γήπεδο της Καλαμπάκας το Σάββατο στις 16:00, είναι τα στραμμένα τα βλέμματα τουων φίλων του ποδοσφαίρου.

0 154

Στο παιχνίδι μεταξύ των ομάδων Α.Ε Κρύας Βρύσης και Α.Σ Μετέωρα που θα γίνει στο γήπεδο της Καλαμπάκας το Σάββατο στις 16:00, είναι τα στραμμένα τα βλέμματα τουων φίλων του ποδοσφαίρου.

Στο παιχνίδι μεταξύ των ομάδων Α.Ε Κρύας Βρύσης και Α.Σ Μετέωρα που θα γίνει στο γήπεδο της Καλαμπάκας το Σάββατο στις 16:00, είναι τα στραμμένα τα βλέμματα τουων φίλων του ποδοσφαίρου.

Το παιχνίδι θα σφυρίξουν οι κ.κ. Γρατσάνης, Νταλούκας και Τζανης. 

Τα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου στο νομό Τρικάλων σύμφωνα με το πρόγραμμα της ΕΠΣΤ έχουν ως εξής;

ΣΑΒΒΑΤΟ    15 – 10 – 2016 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Παιδικό

 

ΩΡΑ  11:00

Μπαλκούρας

Δημητρα   α  – Πορταικός

Ρατζας

Παπαγ/λος  – Καπερωνης Ν

Κηπακίου

Πύργος     – Φαρκαδόνα

Μπαλας Χ

Ροτσας   – Κατσογιαννος

Ρογγίων

Ακ. Αμπελακιων – Ελευθ/ρι

Ζιουτος

Τασιοπουλος  – Μαρκοπουλος

Σαραγιων

Σαραγια   – Μετεωρα

Ζησης

Πρεβεντας   – Γκογκινουδης

Αποστόλων

Αγ Απόστολοι  – Δημητρα β

Αλεξοπουλος

Μουστακας  – Καλογριας 

 

Ρεπό :  ΑΟΤ

   
       

Α Ερασιτεχνική

ΩΡΑ 16:00

Γριζάνου

Γριζανο    – Φαρκαδόνα

Μισσας

Κωτουλας   – Παπαγ/λος

Πυργετού

Πυργετός   – Μεγαλ/ρι

Λεωνιδας

Μανασης Μ  – Μπαλας Χ

Ταξιαρχών

Οικουμενιος  – Νεοχωρι

Κοντινος

Λεωνιδας Κ  – Αλεξοπουλος

Καλαμπακας

Κρ Βρύση   – Μετεωρα

Γρατσανης

Νταλουκας  – Τζανης

Δενδροχωριου

Δενδροχωρι  – Πορταικός

Πετσας

Τατσινας   – Ροτσας

Καστρακίου

Καστράκι   – Αγ Μονη

Παντος

Βουτσελας  – Μαρκος

Σαραγιων

Σαραγια   – ΑΕΤ

Κουτσαγιας

Μουστακας  – Τσακνης

Φήκης

Φήκη      – Δημητρα

Δουλοπουλος

Σταφυλας  – Ζησης

Πρόδρομος  – Καρυες

0-3

           Κυριακή    16 – 10 – 2016

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Προπαιδικό

 

ΩΡΑ  11:00

Αγ Μονης

Αγ Μονη    – Πύργος

Καπερωνης Ν

 

Μπαλκούρας

Δημητρα  α  – Ακαδημια 1

Μαρκοπουλος

 

Πυργετού

Πυργετός   – ΑΟΤ

Κατσογιαννος

 

Λογγακίου

ΑΟΤ  2011  – Μετεωρα  α

Ρατζας

 

Δενδροχωριου

Καλλιδενδρη   – Μετεωρα β

Ζιουτος

 

Αγ Αποστόλων

Απόστολοι   – Νεοχωρι  

Κυρατζουλης

 

Σαραγιων

Σαραγια   – Δημητρα  β

Γκογκινουδης

 
 

Ρεπό : Ακ. Αμπελακιων

   
       
 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος  Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Ζάρκου

Ζάρκο     – Παραληθαίοι

Βουτσελας

Τσακνης  – Παφης

Ραξας

Τζουρτζια   – Αγ Κυριακή

Ανδριοπουλος

Αλεξοπουλος  – Καλογριας

Αρδανίου

Αρδάνι    – Καλύβια

Κοντινος

Μανασης Μ – Παπαγ/λος

Κρήνης

Κρήνη    – Ριζαριο

Χιωτης

Μακρης   – Πλατσκοβιτς

Ρογγίων

Ακ Αμπελακιων -Καλαμακι

Μαρκος

Μπαιρακταρης  – Ροτσας

Μπάρας

Αχιλλέας  – Λόγγος 2012

Πετσας

Νταλουκας  – Τατσινας

Πετρωτού

Πετρωτό   – Αστερας

Ζησης

Μουστακας  – Τασιοπουλος

Γλύνους

Γλύνος   – Ταξιάρχες

Κουτσαγιας

Τζανης   – Κωτουλας

 

Ρεπό : Πύργος

   
       
 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Λεπτοκαρυας

Τυμφαίος    – Λυγαρια

Πετσας

Νταλουκας  – Μακρης

Θεόπετρας

Θεόπετρα   – Πιαλεία

Παφης

Μπαιρακταρης  – Καλογριας

Μουριάς

Δροσερό    – Φιλύρα

Κοντινος

Τζανης  – Παπαγ/λος

Ασπροβαλτου

Ασπροβαλτος  – Αγιοφυλλο

Ζησης

Ροτσας   – Πρεβεντας

Παλαιομ/ρου

Παλαιομ/ρο  – Ροπωτό

Χιωτης

Αλεξοπουλος  – Τσακνης

Περιστερας

Χρυσομηλια  – Κεφαλ/κος

Βουτσελας

Μουστακας  – Κυραντζουλης

Κεφαλ/σου

Κεφαλ/σο  – Πηγη

Κουτσαγιας

Κωτουλας  – Μανασης Μ

Πρίνους

Πρίνος    – Γόμφοι

Μαρκος

Τασιοπουλος  -Γκογκινουδης

 

Γοργογυρι    – Ασπροκλησια

0-3

 

 

 

Μπορεί επίσης να σας αρέσει
Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.