Χριστουγεννιάτικη νίκη για τον Αγιοφυλλικό

Καλό έκανε η διακοπή του πρωταθλήματος και οι διακοπές των Χριστουγέννων στην ομάδα του Αγιοφυλλικού. Στον εξ αναβολής αγώνα που έγινε την Κυριακή το πρωί η ομάδα του Αγιοφυλλικού έφυγε νικήτρια από το γήπεδο με σκορ 3 – 1 απέναντι στη Σωτήρα παρότι αγωνιζόταν από το 6 λεπτό με 10 παίχτες λόγο αποβολής του Σκονδριάννη Γ.

0 394

003Καλό έκανε η διακοπή του πρωταθλήματος και οι διακοπές των Χριστουγέννων στην ομάδα του Αγιοφυλλικού. Στον εξ αναβολής αγώνα που έγινε την Κυριακή το πρωί η ομάδα του Αγιοφυλλικού έφυγε νικήτρια από το γήπεδο με σκορ 3-1 απέναντι στη Σωτήρα παρότι αγωνιζόταν από το 6 λεπτό με 10 παίχτες λόγο αποβολής του Σκονδριάννη Γ. Ανάγκασε έτσι το προπονητή τις ομάδος (Γιάννη Κέφο) να αλλάξει το σχήμα τις ομάδας περνώντας τον Μπέλλο Π. ως λίμπερο και τον Πορτίκα Κ. σέντερ μπακ και με τέσσερις παίχτες στο κέντρο και ένα επιθετικό κατάφερε να κλήση τους διαδρόμους στην ομάδα τις Σωτήρας επικρατώντας στο χώρο του κέντρου