Πιερίδες Μούσες – Γυναικεία ομάδα Μετεώρων

Στην Κατερίνη αγωνίστηκαν το μεσημέρι της Κυριακής οι κοπέλες του Α.Σ Μετέωρα, αποσπώντας τον βαθμό της ισοπαλίας από τις Πιερίδες Μούσες. Η Γυναικεία ομάδα έφτασε πολύ κοντά στην νίκη καθώς κατάφερε να προηγείται εως τα τελευταία 10′ λεπτά του αγώνα με 1 – 3.

0 260

Στην Κατερίνη αγωνίστηκαν το μεσημέρι της Κυριακής οι κοπέλες του Α.Σ Μετέωρα, αποσπώντας τον βαθμό της ισοπαλίας από τις Πιερίδες Μούσες. Η Γυναικεία ομάδα έφτασε πολύ κοντά στην νίκη καθώς κατάφερε να προηγείται εως τα τελευταία 10′ λεπτά του αγώνα με 1 – 3. Δυστυχώς όμως οι Πιερίδες κατάφεραν να μειώσουν το αποτέλεσμα του αγώνα φτάνοντάς το στα ίσια και τελικό σκορ 3 – 3. Τα γκολ για την ομάδα των Μετεώρων πέτυχαν, η Λαγούδη 1 γκολ και η Χασιώτη τα άλλα 2.

Επόμενο παιχνίδι για την Ομάδα των Μετεώρων στις 15 Φεβρουαρίου με τις Αμαζόνες Καλυβίων.