Ισοπαλία για την γυναικεία ομάδα των Μετεώρων

2 – 2 ήταν το τελικό αποτέλεσμα του παιχνιδιού μεταξύ της γυναικείας ομάδας των Μετεώρων με τις Πιερίδες Μούσες. Το παιχνίδι έγινε κάτω από αρκετό κρύο στο γήπεδο της Καλαμπάκας παρουσία αρκετών φιλάθλων.

0 392

2 – 2 ήταν το τελικό αποτέλεσμα του παιχνιδιού μεταξύ της γυναικείας ομάδας των Μετεώρων με τις Πιερίδες Μούσες. Το παιχνίδι έγινε κάτω από αρκετό κρύο στο γήπεδο της Καλαμπάκας παρουσία αρκετών φιλάθλων. Η ομάδα των Μετεώρων προηγήθηκε στο σκορ με γκολ της Παπαπούλιου ενώ ήρθε η ισοφάριση στο δεύτερο ημίχρονο. Δεύτερο γκολ πέτυχε η Γεραγόρη στο πρώτο τέταρτο του δευτέρου ημιχρόνου ισοφαρίζοντας στη συνέχεια οι Πιερίδες Μούσες με πέναλτι που δόθηκε λίγα λεπτά πριν το τέλος του παιχνιδιού.