Τίμησαν τον Θανάση Σταμόπουλο.
Πάνω από 300 δρομείς από όλη την χώρα βρέθηκαν σήμερα στην Καλαμπάκα, όπου από την πλατεία Ρήγα Φεραίου δόθηκε η εκκίνηση του 1ου ημιμαραθώνιου. Ο τερματισμός έγινε στα Τρίκαλα καλύπτοντας μια διαδρομή 21.100 μέτρων.
Πάνω από 300 δρομείς από όλη την χώρα βρέθηκαν σήμερα στην Καλαμπάκα, όπου από την πλατεία Ρήγα Φεραίου δόθηκε η εκκίνηση του 1ου ημιμαραθώνιου. Ο τερματισμός έγινε στα Τρίκαλα καλύπτοντας μια διαδρομή 21.100 μέτρων.
Πάνω από 300 δρομείς από όλη την χώρα βρέθηκαν σήμερα στην Καλαμπάκα, όπου από την πλατεία Ρήγα Φεραίου δόθηκε η εκκίνηση του 1ου ημιμαραθώνιου. Ο τερματισμός έγινε στα Τρίκαλα καλύπτοντας μια διαδρομή 21.100 μέτρων. Περισσότερα όμως θα ακολουθήσουν τις επόμενες ώρες με ολοκληρωμενο ρεπορταζ.
![dromeisDSCN1531.jpg dromeisDSCN1531.jpg](https://www.kalabakacity.gr/wp-content/uploads/2008/03/dromeisDSCN1531.jpg)
![dromeisDSCN1537.jpg dromeisDSCN1537.jpg](https://www.kalabakacity.gr/wp-content/uploads/2008/03/dromeisDSCN1537.jpg)