ΒΑΛΤΙΝΟ – Α.Ο. ΔΟΞΑ-ΔΙΑΒΑΣ 2-0

Ένα πολύ δυνατό ντέρμπι διεξήχθη την Κυριακή στο γήπεδο του Βαλτινού . Οι γηπεδούχοι παίζοντας δυνατά στο πρώτο σαρανταπεντάλεπτο κατάφεραν να προηγηθούν με 1-0 και διπλασίασασν τα τέρματα τους με γκολ από τα αποδυτήρια στο δεύτερο ημίχρονο .

0 381

Ένα πολύ δυνατό ντέρμπι διεξήχθη την Κυριακή στο γήπεδο του Βαλτινού . Οι γηπεδούχοι παίζοντας δυνατά στο πρώτο σαρανταπεντάλεπτο κατάφεραν να προηγηθούν με 1-0 και διπλασίασασν τα τέρματα τους με γκολ από τα αποδυτήρια στο δεύτερο ημίχρονο . Από εκεί και πέρα ξύπνησαν οι φιλοξενούμενοι , πίεσαν αλλά δεν κατάφεραν κάτι καλό . Έτσι , η ομάδα του Βαλτινού έκανε ένα πολύ σημαντικό βήμα για την άνοδο της στην Α Ερασιτεχνική κατηγορία .
Το ματς διεξήχθη σε πολύ αθλητικά πλαίσια και ο διαιτητής κ. Βασίλης Πάντος ήταν αλάνθαστος .