Βράχος Καστρακίου – Κρύα Βρύση – Δυνατό φιλικό στο Καστράκι

Η Κρύα Βρύση κέρδισε στο φιλικό παιχνίδι το απόγευμα της Πέμπτης με τον Βράχο Καστρακίου. Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν στο πρώτο λεπτό της φιλικής αναμέτρησης ενώ πολύ γρήγορα έγινε και το 2 – 0.

0 336

Μέσα στο πρώτο ημίχρονο οι Βράχος Καστρακίου μείωσε σε 2 – 1 με χτύπημα πέναλτι. Από κει και πέρα και οι δυο ομάδες είχαν καλές ευκαιρίες ενώ οι προπονητές κ.κ Κώστας Τσικρικάς και Γιώργος Αλμπάνης έβαλαν στο παιχνίδι και άλλους ποδοσφαιριστές δοκιμάζοντας τις δυνάμεις τους.

Τα γκολ πέτυχαν οι Ζαρακότας και Αλμπάνης για την Κρύα Βρύση και ο Τσικρικάς για τον Βράχο Καστρακίου.