Βράχος Καστρακίου και Άρης Περιστέρας αναμετρώνται το Σάββατο – Τα παιχνίδια της ΕΠΣΤ όλων των κατηγοριών

Το Σαββατιάτικο ντέρμπι μεταξύ Βράχου Καστρακίου και Άρη Περιστέρας

0 148

Το Σαββατιάτικο ντέρμπι μεταξύ Βράχου Καστρακίου και Άρη Περιστέρας

ο Σαββατιάτικο ντέρμπι μεταξύ Βράχου Καστρακίου και Άρη Περιστέρας

που θα γίνει στο γήπεδο του Καστρακίου συγκεντρώνει τα βλέμματα των φιλάθλων . Τα υπόλοιπα παιχνίδια και οι διαιτητές τους έχουν ως εξής:

 

ΣΑΒΒΑΤΟ   25  / 01 / 2014                         

Γηπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Παιδικό Πρωτάθλημα

 

     ΩΡΑ   11:00

Κηπακίου

ΑΕΤ   – Πύργος

Σταφυλας

Τσουρελας  – Πετσας

Λεπτοκαρυας

Λεπτοκαρυα  – Ακαδημια 1

Γκογκινουδης

Καλογριας  –  Θανασουλας

Γλυνους

Σαράγια  – Αμπελάκια

Μαργιωλης

Σκαρμουτσος Ε – Σκαρμουτσος

Λογγακίου

ΑΟ Τρικαλα 1963 – Σαρακινας

Ρουσι Φ

Ρουσι Α  – Μπαλλας

Πύλης

Πορταικος  – ΑΟΤ

Λεωνιδας Σ

Αλεξοπουλος  – Πρεβεντας

Διαβας

Μετεωρα  – Φήκη

Μουστακας

Πλατσκοβιτς  – Ζησης

 

Καλύβια  – Δημητρα

0-3

 

 

 

 

 

 

Α  Ερασιτεχνική

 

     ΩΡΑ   15:00

Φήκης

Φήκη       – Ασκληπιος

Μανουρας

Μουστακας   – Καπερωνης

Οικουμενιου

Οικουμενιος  – Φαρκαδόνα

Δουλόπουλος

Γαντζουλας  – Σταφυλάς

Μπάρας

Αχιλλέας   – Πυργετός

Μισσας

Αβρααμ  – Μπαιρακταρης

Καλυβίων

Καλύβια   – Κρ Βρύση

Κουτσαγιας

Βουτσελας  – Κωτουλας

Μπαλκούρας

Δήμητρα  – Μεγαλ/ρι

Χιωτης

Ραπτης   – Ρουσι Φ

Καλ/κας

Μετεωρα  – ΑΕΤ

Μανασης

Λεωνιδας Σ  – Γκογκινουδης

Φλαμουλιου

Φλαμουλι  – Παραληθαίοι

Κοντινος

Νταλουκας  – Τσακνης

Καστρακίου

Καστράκι  – Περιστερα

Παντος

Μανασης Μ  – Μανουρας Ν

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ  26.01.2014                       

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Α1  Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

     ΩΡΑ   11:00

Πύργου

Πύργος    – Ριζαριό

Παντος

Γαντζουλας   – Ανδριοπουλος

Καρυών

Καρυες    – Απόστολοι

Καπερωνης

Μαργιωλης  – Καψούρας

Ζάρκου

Ζάρκο     – Λόγγος 2012

Μανασης

Τσακνης  – Ρουσι Φ

Ράξας

Ράξα       – Αμπελάκια

Κοντινος

Μουστακας  – Αβρααμ

Γριζάνου

Γριζάνο  – Κρήνη

Κουτσαγιας

Μπαιρακταρης  – Ροτσας

Βασιλικής

Βασιλική  – Κηπάκι

Βουτσελας

Τσιουλης  – Σταφυλας

Ριζαριού

Σαράγια   – Αρδάνι

Δουλοπουλος

Νταλουκας  – Μανασης Μ

 

Γλύνος  – Φανερωμενη

3-0

 

 

Πετρόπορος  – Νεοχώρι

0-3

 

 

 

 

 

 

Α1  Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

     ΩΡΑ   15:00

Βυτουμάς

Βυτουμα   – Λυγαριά

Παντος

Δουλοπουλος Ευθ  – Μανωλης

Πηγης

Πηγη        – Ασπροκλησια

Βουτσελας

Αλεξοπουλος  – Τασιοπουλος

Φωτεινου

Φωτεινό   – Πορταικός

Δουλοπουλος

Ρουσι Φ  – Γκογκινουδης

Ελευθ/ριου

Ελευθ/ρι   – Φωτάδα

Κουτσαγιας

Μανασης Μ  – Τσουρελας

Γάβρου

Πανχασιακός  – Δενδρ/ρι

Γαντζουλας

Σταφυλας  – Σκαρμουτσος Εδ

Μουριάς

Δροσερο   – Πρόδρομος

Καπερωνης

Μανασης Κ  – Ρουσι Α

Γόμφων

Γόμφοι   – Χρυσομηλιά

Μπαιρακταρης

Καψουρας   – Τσιουλης

Πιαλείας

Πιαλεία  – Σαρακίνα

Κοντινος

Νταλουκας  – Τσακνης

Μεγάρχης

Μεγάρχη  – ΑΟΤ

Χιωτης

Σκαρμουτσος Ευ  – Πετσας

 

Ρεπώ : Γοργογυρι

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

3ος Ομιλος

     ΩΡΑ   15:00

Μεγαλοχωριου

Πατουλιά  – Ακαδ Τρικαλων

Αβρααμ

Σκεντος  – Σκρετας

Μπορεί επίσης να σας αρέσει

Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.