Βράχος Καστρακίου – Φήκη και Κρύα Βρύση – ΑΕΤ το Σάββατο – Οι αγώνες ποδοσφαίρου και οι διαιτητές τους

Από την ΕΠΣ Τρικάλων ανακοινώθηκαν οι αγώνες ποδοσφαίρου στα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα.

0 648

Από την ΕΠΣ Τρικάλων ανακοινώθηκαν οι αγώνες ποδοσφαίρου στα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα.

Από την ΕΠΣ Τρικάλων ανακοινώθηκαν οι αγώνες ποδοσφαίρου στα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα.

Οι αγώνες για Σάββατο και Κυρική έχουν ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ    0605 – 2017 

ΓήπεδοΟμάδεςΔιαιτητής Βοηθοί
JUNIOR1ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
ΠυργετούΠυργετός   – Πηγη βΜαργιωλης
ΠυργουΠύργος   – Πορταικός Αποστολου
ΜπαλκουραςΔημητρα α – Καλλιδενδρη Πλατσκοβιτς
Αγ Μονης Αγ Μονη – Ακ Αμπελακιων Βουτσελας
Ρεπό : ΑΟΤ α
JUNIOR2ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
ΛογγακίουΑΟΤ 2011 – Ακαδημια 1Κατσογιαννος
Μπαλκουρας Δημητρα γ – Δημητρα βΜαρκοπουλος
ΦαρκαδόναςΦαρκαδόνα – Πηγη αΜουστακας
ΚηπακιουΑΟΤ β – Νεοχωρι Καπερωνης
Α ΕρασιτεχνικήΩΡΑ 16:30
ΦαρκαδόναςΦαρκαδόνα   – Σαράγια ΚουτσαγιαςΖησης   – Ράτσας
ΚαστρακίουΚαστράκι   – Φήκη ΠαντοςΤατσινας   – Καλογριας
ΔενδροχωριουΔενδροχωρι – Δημητρα Μανασης ΚΜαρκος   – Τοτης
ΔιάβαςΚρ Βρυση – ΑΕΤΚοντινοςΜισσας   – Κωτουλας
ΟικουμενιουΟικουμενιος – Αγ ΜονηΔουλοπουλοςΠλατσκοβιτς   – Αποστολου
ΠυργετούΠυργετός – Πορταικός Λεωνιδας ΣΤζανης – Σταφυλας
ΓριζάνουΓριζάνο – Νεοχωρι ΓρατσανηςΝταλουκας – Παπαγ/λος
Μεγαλ/ριουΜεγαλ/ρι – Καρυες Πετσας ΣΠαφης – Καπερωνης
Πρόδρομος – Μετεωρα 0-3
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 16:30
Παλ/ρουΜπελετσι – Λιλή ΜαργιωληςΡοτσας   – Κυραντζουλης
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 16:30
ΔιαλεχτούΔιαλεχτό   – Βυτουμας ΜουστακαςΠρεβεντας – Ζιουτος
Βασιλικης Βασιλική – ΑπόστολοιΜπαιρακταρηςΚατσογιαννος – Μαρκοπουλος
ΛεπτοκαρυαςΛεπτοκαρυα – Κηπακι ΒουτσελαςΑνδριοπουλος – Μακρης

Κυριακή   0705 – 2017

ΓήπεδοΟμάδεςΔιαιτητής Βοηθοί
Α1 Ερασιτεχνική1ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
ΡιζώματοςΠαραληθαίοι   – Πετρωτό ΖησηςΤζανης     – Παπαγ/λος
ΜπάραςΑχιλλέας   – Ταξιάρχες Λεωνιδας ΣΒουτσελας – Πάφης
ΡογγίωνΑκ. Αμπελακιων – Αστερας Ανδριοπουλος Μπαιρακταρης   – Ράτζας
ΚρήνηςΚρήνη   – Πύργος ΚουτσαγιαςΤοτης   – Αποστολου
ΑρδανίουΑρδάνι   – Λόγγος 2012 ΚοντινοςΚωτουλας   – Καπερωνης
ΖάρκουΖάρκο   – Ριζαριό ΜαρκοςΚαλογριας   – Πλατσκοβιτς
ΚαλυβίωνΚαλύβια – Αγ Κυριακή Μανασης ΚΝταλουκας   – Πετσας Σ
Τζουρτζια – Καλαμάκι 3-0
Ρεπό : Γλύνος
JUNIOR1ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Καλαμπακας Μετεωρα α – ΑποστολοιΜουστακας
JUNIOR2ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
ΚαλαμπακαςΜετεωρα β – ΣαραγιαΜαργιωλης
Α1 Ερασιτεχνική2ος Ομιλος ΩΡΑ 16:30
ΛυγαριάςΛυγαρια   – Κεφαλ/σο ΠαντοςΤζανης   – Πετσας
Παλ/ρουΠαλαιομ/ρο – Πηγη ΔουλοπουλοςΝταλουκας   – Παπαγ/λος
ΑσπροβαλτουΑσπροβαλτος – ΑσπροκλησιαΛεωνιδας ΣΜπαιρακταρης   – Τατσινας
ΜουριαςΔροσερό – Κεφαλ/κος ΚοντινοςΚωτουλας   – Ζησης
ΘεόπετραςΘεόπετρα – Ροπωτό ΚουτσαγιαςΜαρκος   – Ράτζας
ΛεπτοκαρυαςΤυμφαίος – Αγιοφυλλο ΒουτσελαςΚαλογριας   – Μαρκοπουλος
ΦιλύραςΦιλύρα   – Πιαλεία Μανασης ΚΚαπερωνης – Κατσογιαννος
Γοργογυρι – Πρίνος 0-3
Χρυσομηλια – Γόμφοι 3-0
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 16:30
ΦωτάδαςΦωτάδα   – ΜεγάρχηΜουστακαςΜπαλας   – Ζιουτος
Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος ΩΡΑ 16:30
Παλ/ργουΔιαμάντι   – Ακαδημια 1ΜαργιωληςΠρεβεντας   – Πλατσκοβιτς
Μπορεί επίσης να σας αρέσει

Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.