Βράχος Καστρακίου – Φήκη και Κρύα Βρύση – ΑΕΤ το Σάββατο – Οι αγώνες ποδοσφαίρου και οι διαιτητές τους

Από την ΕΠΣ Τρικάλων ανακοινώθηκαν οι αγώνες ποδοσφαίρου στα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα.

0 96

Από την ΕΠΣ Τρικάλων ανακοινώθηκαν οι αγώνες ποδοσφαίρου στα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα.

Από την ΕΠΣ Τρικάλων ανακοινώθηκαν οι αγώνες ποδοσφαίρου στα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα.

Οι αγώνες για Σάββατο και Κυρική έχουν ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ    0605 – 2017 

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
JUNIOR 1ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Πυργετού Πυργετός   – Πηγη β Μαργιωλης
Πυργου Πύργος   – Πορταικός Αποστολου
Μπαλκουρας Δημητρα α – Καλλιδενδρη Πλατσκοβιτς
Αγ Μονης Αγ Μονη – Ακ Αμπελακιων Βουτσελας
Ρεπό : ΑΟΤ α
JUNIOR 2ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Λογγακίου ΑΟΤ 2011 – Ακαδημια 1 Κατσογιαννος
Μπαλκουρας Δημητρα γ – Δημητρα β Μαρκοπουλος
Φαρκαδόνας Φαρκαδόνα – Πηγη α Μουστακας
Κηπακιου ΑΟΤ β – Νεοχωρι Καπερωνης
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ 16:30
Φαρκαδόνας Φαρκαδόνα   – Σαράγια Κουτσαγιας Ζησης   – Ράτσας
Καστρακίου Καστράκι   – Φήκη Παντος Τατσινας   – Καλογριας
Δενδροχωριου Δενδροχωρι – Δημητρα Μανασης Κ Μαρκος   – Τοτης
Διάβας Κρ Βρυση – ΑΕΤ Κοντινος Μισσας   – Κωτουλας
Οικουμενιου Οικουμενιος – Αγ Μονη Δουλοπουλος Πλατσκοβιτς   – Αποστολου
Πυργετού Πυργετός – Πορταικός Λεωνιδας Σ Τζανης – Σταφυλας
Γριζάνου Γριζάνο – Νεοχωρι Γρατσανης Νταλουκας – Παπαγ/λος
Μεγαλ/ριου Μεγαλ/ρι – Καρυες Πετσας Σ Παφης – Καπερωνης
Πρόδρομος – Μετεωρα 0-3
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 16:30
Παλ/ρου Μπελετσι – Λιλή Μαργιωλης Ροτσας   – Κυραντζουλης
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 16:30
Διαλεχτού Διαλεχτό   – Βυτουμας Μουστακας Πρεβεντας – Ζιουτος
Βασιλικης Βασιλική – Απόστολοι Μπαιρακταρης Κατσογιαννος – Μαρκοπουλος
Λεπτοκαρυας Λεπτοκαρυα – Κηπακι Βουτσελας Ανδριοπουλος – Μακρης

Κυριακή   0705 – 2017

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Ριζώματος Παραληθαίοι   – Πετρωτό Ζησης Τζανης     – Παπαγ/λος
Μπάρας Αχιλλέας   – Ταξιάρχες Λεωνιδας Σ Βουτσελας – Πάφης
Ρογγίων Ακ. Αμπελακιων – Αστερας Ανδριοπουλος Μπαιρακταρης   – Ράτζας
Κρήνης Κρήνη   – Πύργος Κουτσαγιας Τοτης   – Αποστολου
Αρδανίου Αρδάνι   – Λόγγος 2012 Κοντινος Κωτουλας   – Καπερωνης
Ζάρκου Ζάρκο   – Ριζαριό Μαρκος Καλογριας   – Πλατσκοβιτς
Καλυβίων Καλύβια – Αγ Κυριακή Μανασης Κ Νταλουκας   – Πετσας Σ
Τζουρτζια – Καλαμάκι 3-0
Ρεπό : Γλύνος
JUNIOR 1ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Καλαμπακας Μετεωρα α – Αποστολοι Μουστακας
JUNIOR 2ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Καλαμπακας Μετεωρα β – Σαραγια Μαργιωλης
Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 16:30
Λυγαριάς Λυγαρια   – Κεφαλ/σο Παντος Τζανης   – Πετσας
Παλ/ρου Παλαιομ/ρο – Πηγη Δουλοπουλος Νταλουκας   – Παπαγ/λος
Ασπροβαλτου Ασπροβαλτος – Ασπροκλησια Λεωνιδας Σ Μπαιρακταρης   – Τατσινας
Μουριας Δροσερό – Κεφαλ/κος Κοντινος Κωτουλας   – Ζησης
Θεόπετρας Θεόπετρα – Ροπωτό Κουτσαγιας Μαρκος   – Ράτζας
Λεπτοκαρυας Τυμφαίος – Αγιοφυλλο Βουτσελας Καλογριας   – Μαρκοπουλος
Φιλύρας Φιλύρα   – Πιαλεία Μανασης Κ Καπερωνης – Κατσογιαννος
Γοργογυρι – Πρίνος 0-3
Χρυσομηλια – Γόμφοι 3-0
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 16:30
Φωτάδας Φωτάδα   – Μεγάρχη Μουστακας Μπαλας   – Ζιουτος
Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος ΩΡΑ 16:30
Παλ/ργου Διαμάντι   – Ακαδημια 1 Μαργιωλης Πρεβεντας   – Πλατσκοβιτς
Μπορεί επίσης να σας αρέσει

Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.