Βράχος Καστρακίου – Α.Σ Μετέωρα το ντέρμπι της 18ης αγωνιστικής – Το πρόγραμμα των αγώνων ποδοσφαίρου

Στο γήπεδο Καστρακίου αγωνίζονται σήμερα το μεσημέρι στις 15:00 οι ομάδες Βράχος Καστρακίου και Α.Σ Μετέωρα

0 396

Στο γήπεδο Καστρακίου αγωνίζονται σήμερα το μεσημέρι στις 15:00 οι ομάδες Βράχος Καστρακίου και Α.Σ Μετέωρα

Στο γήπεδο Καστρακίου αγωνίζονται σήμερα το μεσημέρι στις 15:00 οι ομάδες Βράχος Καστρακίου και Α.Σ Μετέωρα  στην 18η αγωνιστική της Α Ερασιτεχνικής κατηγορίας.

Η κρύα Βρύση παίρνει τη νίκη ανευ αγώνα από το Δροσερό το οποίο δεν κατεβαίνει στο πρωτάθλημα.

ΣΑΒΒΑΤΟ   2001 – 2018  

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
  Παιδικό   ΩΡΑ 11:00
Λιλης Φηκη   – Πηγη Βουτσελας Γκογκινουδης   – Μαρκοπουλος
Διαβας Μετεωρα α – Ακ Αμπελακιων Πετσας Παπαγεωργοπουλος – Κυραντζουλης
Καλαμπακας Μετεωρα β – Δημητρα β Ζησης Ρατζας     – Αποστολου
Κηπακιου ΑΟΤ   – Πύργος Μαργιωλης Τουλουμης   – Καπερωνης
Κρηνης Νεοχωρι – Ακαδημια 1 Μουστακας Τοτης   – Μπαλας Ι
Λογγακιου Δημητρα α – Πετρωτό 3-0  
       
       
       
  Α Ερασιτεχνική   ΩΡΑ 15:00
Μεγαλ/ριου Μεγαλ/ρι   – Γριζανο Πετσας Βουτσελας   – Τατσινας
Πύλης Πορταικός – Σαραγια Μανασης Κ Αλεξοπουλος   – Γκογκινουδης
Φηκης Φηκη   – Αχιλλέας Κουτσαγιας Παφης   – Tουλουμης
Μπαλκούρας Δημητρα – Πυργετός Κοντινος Μπαιρακταρης – Καπερωνης
Οικουμενιου Οικουμενιος – ΑΕΤ Λεωνιδας Παπαγεωργοπουλος -Κυραντζουλης
Καστρακίου Καστράκι – Μετεωρα Αρετοπουλος Νταλουκας   – Λεωνιδας Κ
Αγ Μονης Αγ Μονη – Καλύβια Δουλοπουλος Ζήσης   – Καλογριας
  Κρ Βρύση – Δροσερό 3-0  
  Ρεπό : Πηγη    
       
      ΩΡΑ 13:00
ΚΥΠΕΛΛΟ ΔΙΚ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΕΛΛΑΔΟΣ  
Πηγης Ασκλ Τρικαλα – Δικ Χανια Ρεθυμνο Μουστακας Σταφυλας   – Μαργιωλης
       

    Πρόγραμμα αγωνιστικών εκδηλώσεων   ΚΥΡΙΑΚΗ     21 – 01 – 2018

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
  Προπαιδικό 1ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Βαλτινου Βαλτινό   – Μετεωρα α Μαργιωλης  
Μπαλκουρας Δημητρα α – Πηγη α Γκογκινουδης  
Βοθ Πυργου 10:00 Πύργος   – Πορταικός Γκογκινουδης  
Λιλης 10:00 Φηκη   – Αποστολοι Μαργιωλης  
  Ρεπό :ΑΟΤ    
       
  Προπαιδικο 2ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Πυργετού 9:30 Πυργετος   – Αγ Μονη Μουστακας  
Σαραγιων Πηγη β – Δημητρα β Μουστακας  
Καλαμπακας Μετεωρα β – Ακαδημια 1 Ρατζας  
Κηπακιου 10:00 ΑΟΤ β – Μεγαλοχωρι Μαρκοπουλος  
Φαρκαδόνας Πετρωτό – Ακ Αμπελακιων Αποστολου  
       
       
       
  Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Ελευθ/ριου Ελευθ/ρι   – Αγιοφυλλο Πετσας Καψουρας   – Κατσογιαννος
Δενδροχωριου Δενδροχωρι – Φωτεινό Ζησης Μαρκοπουλος – Τοτης
Παλαιομ/ρου Ροπωτό   – Πρίνος Λεωνιδας Σ Καλογριας – Τουλουμης
Λυγαριας Λυγαρια – Χρυσομηλια Κοντινος Μανασης Μ- Παπαγεωργοπουλος
Κεφαλ/σου Κεφαλ/σο – Ασπροβαλτος Μανασης Κ Λεωνιδας Κ – Αλεξοπουλος
Φιλύρας Φιλύρα   – Βυτουμας Βουτσελας Καπερωνης – Παφης
Πιαλείας Πιαλεία – Παλαιομ/ρο Δουλοπουλος Μπαιρακταρης – Κυραντζουλης
Λεπτοκαρυας Τυμφαίος – Κεφαλ/κος Κουτσαγιας Τατσινας   – Μπαλας
  Φωτάδα   – Θεόπετρα 0-3αα  
       
       
       
  Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 15:00
Ταξιαρχών Ταξιάρχες   – Λόγγος Βουτσελας Κυραντζουλης   – Μαργιωλης
Πετρωτου Πετρωτό – Τζουρτζια Ζησης Καψουρας – Τουλουμης
Αρδανίου Αρδάνι – Κρηνη Πετσας Τατσινας – Καπερωνης
Ριζαριου Ριζαριό – Ακ Αμπελακιων Κοντινος Μπαιρακταρης – Καλογριας
Ραξας Παραληθαίοι – Καρυες Κουτσαγιας Λεωνιδας Κ – Αλεξοπουλος
Πύργου Πυργος   – Γλύνος Λεωνιδας Σ Μανασης Μ- Παπαγεωργοπουλος
Αγ Κυριακής Αγ Κυριακή – Κεραμίδι Μανασης Κ Μουστακας – Γκογκινουδης
  Ζάρκο – Ασπροκλησια 3-0αα  
  Ρεπό : Ακαδημια 1    
       
Μπορεί επίσης να σας αρέσει

Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.