Βράβευση 332 μαθητών από το Παράρτημα Ν Τρικάλων της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας

Το ερχόμενο Σάββατο, 14 Ιουνίου το Παράρτημα Ν Τρικάλων της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας διοργανώνει εκδήλωση βράβευσης 332 μαθητών

0 162

Το ερχόμενο Σάββατο, 14 Ιουνίου το Παράρτημα Ν Τρικάλων της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας διοργανώνει εκδήλωση βράβευσης 332 μαθητών

Το ερχόμενο Σάββατο, 14 Ιουνίου το Παράρτημα Ν Τρικάλων της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας διοργανώνει εκδήλωση βράβευσης 332 μαθητών που διακρίθηκαν – προκρίθηκαν στους Μαθηματικούς Διαγωνισμούς που διενεργήθηκαν κατά τη φετινή σχολική χρονιά. Η βράβευση θα πραγματοποιηθεί στο Πνευματικό Κέντρο του Δήμου Τρικκαίων την οποία θα τιμήσει ο προσκεκλημένος Πρόεδρος της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας και Καθηγητής Πανεπιστημίου Αθηνών κ. Γ. Δημάκος. Το πρόγραμμα έχει ως εξής:

7:00μμ Έναρξη
7:10μμ – 7:30μμ Γεώργιος Δημάκος, Πρόεδρος Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας, Καθηγητής Παιδαγωγικού Τμήματος Πανεπιστημίου Αθηνών: «Ιστορική πορεία των δράσεων της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας»
7:30μμ – 8:00μμ Βράβευση 45 μαθητών γυμνασίων και λυκείων του νομού
8:10μμ – 9:30μμ Βράβευση 287 μαθητών δημοτικών σχολείων του νομού

Στο νομό μας από τα Δημοτικά, τα Γυμνάσια και τα Λύκεια οι συμμετέχοντες μαθητές ήταν 2.300.

Απ’ αυτούς θα βραβευτούν 287 μαθητές Δημοτικών σχολείων που πρώτευσαν στα τμήματά τους στον 8ο πανελλήνιο μαθηματικό διαγωνισμό «Παιχνίδι και Μαθηματικά» καθώς και 45 μαθητές Γυμνασίων και Λυκείων που προκρίθηκαν από την πρώτη φάση των διαγωνισμών και μετά.

Τη φετινή χρονιά υπήρξε νέα αύξηση των σχολείων του νομού μας, αλλά και των μαθητών, που συμμετείχαν στους Μαθηματικούς Διαγωνισμούς που διοργανώσαμε. Τρεις Τρικαλινοί μαθητές είναι μέλη της Εθνικής Μαθηματικής Ομάδας και θα εκπροσωπήσουν τη χώρα μας διεθνώς.

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ
Γ’ ΛΥΚΕΙΟΥ, ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ
Ασημένιο μετάλλιο
στην 31η Ελληνική Μαθηματική Ολυμπιάδα «Ο Αρχιμήδης»
Μέλος της Εθνικής Μαθηματικής Ομάδας

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Γ’ ΛΥΚΕΙΟΥ, ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ
Ασημένιο μετάλλιο
στην 31η Ελληνική Μαθηματική Ολυμπιάδα «Ο Αρχιμήδης»
Μέλος της Εθνικής Μαθηματικής Ομάδας

ΛΩΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Α’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ, ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ
Ασημένιο μετάλλιο
στην 31η Ελληνική Μαθηματική Ολυμπιάδα «Ο Αρχιμήδης»
Μέλος της Εθνικής Μαθηματικής Ομάδας

ΘΕΜΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Γ΄ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ, ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ
Χάλκινο μετάλλιο
στην 31η Ελληνική Μαθηματική Ολυμπιάδα «Ο Αρχιμήδης»

ΤΣΙΛΙΩΝΗΣ ΚΙΜΩΝ
Γ΄ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ, 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Χάλκινο μετάλλιο
στην 31η Ελληνική Μαθηματική Ολυμπιάδα «Ο Αρχιμήδης»

– Οι επιτυχόντες της 2ης φάσης, δηλαδή του 74ου «ΕΥΚΛΕΙΔΗ», που συμμετείχαν και στον «ΑΡΧΙΜΗΔΗ» είναι οι εξής:

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΤΑΞΗ ΣΧΟΛΕΙΟ
1. ΚΩΤΟΥΛΑ ΑΡΤΕΜΙΣ Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΓΥΜΝ. ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
2. ΤΣΕΠΕΛΕ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 4ο ΓΥΜΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
3. ΑΜΠΡΑΖΗ ΕΛΕΝΗ Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ
4. ΚΟΥΤΣΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ
5. ΛΥΧΟΥ ΦΑΝΗ Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 2Ο ΓΥΜΝ. ΚΑΛ/ΚΑΣ
6. ΤΣΑΓΚΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 3Ο ΓΥΜΝ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
7. ΘΕΜΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Β΄ ΛΥΚΕΙΟΥ 3Ο ΓΕ.Λ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ

– Οι επιτυχόντες της 1ης φάσης, που ήταν ο 74ος «ΘΑΛΗΣ» που συμμετείχαν και στη 2η φάση, δηλαδή στον «ΕΥΚΛΕΙΔΗ», είναι οι εξής:

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ Τάξη Σχολείο μαθητή
1. ΑΝΔΡΕΑΝΙΔΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 3o ΓΥΜΝ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
2. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ
3. ΛΕΠΕΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 6ο ΓΥΜΝ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
4. ΜΑΚΡΗ ΕΥΑ Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ
5. ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 6ο ΓΥΜΝ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
6. ΝΤΑΟΥΛΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 3ο ΓΥΜΝ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
7. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ
8. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 1ο ΓΥΜΝ. ΠΥΛΗΣ
9. ΠΛΙΑΤΣΙΚΑ ΘΕΟΔΩΡΑ Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 1ο ΓΥΜΝ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
10. ΣΔΟΓΚΟΣ ΗΛΙΑΣ Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 3ο ΓΥΜΝ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
11. ΤΡΙΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ
12. ΔΗΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 7ο ΓΥΜΝ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
13. ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΙΔΗ ΜΑΡΑ Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ
14. ΘΑΝΑΣΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 6ο ΓΥΜΝ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
15. ΜΠΟΥΡΛΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 1ο ΓΥΜΝ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
16. ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 2ο ΓΥΜΝ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
17. ΠΑΤΡΑΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 5ο ΓΥΜΝ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
18. ΠΑΤΡΙΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 1ο ΓΥΜΝ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
19. ΣΙΑΦΑΡΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ
20. ΤΕΓΟΥ ΕΛΕΟΝΟΡΑ Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 6ο ΓΥΜΝ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
21. ΨΑΘΑ ΕΛΕΝΗ Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 2ο ΓΥΜΝ.ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
22. ΒΕΝΕΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ
23. ΔΕΛΙΤΖΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ 3ο ΓΕ.Λ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
24. ΚΟΛΩΝΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ
25. ΚΩΣΤΙΜΠΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΓΕ.Λ. ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ
26. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΜΟΥΣΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ
27. ΛΙΑΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ 3ο ΓΕ.Λ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
28. ΜΑΝΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ
29. ΤΡΑΓΑΖΙΚΗ ΟΛΓΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ 1ο ΓΕ.Λ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
30. ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ 3ο ΓΕ.Λ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
31. ΔΗΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ 8ο ΓΕ.Λ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
32. ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Γ΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΓΕ.Λ. ΟΙΧΑΛΙΑΣ
33. ΚΑΡΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Γ΄ΛΥΚΕΙΟΥ 3ο ΓΕ.Λ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ

Κατάσταση των 287 προς βράβευση μαθητών
των δημοτικών σχολείων του νομού Τρικάλων

Οι μαθητές που πρώτευσαν στα τμήματά τους είναι:

1. Γαντζούλα Σταυρούλα Ε1 1ο Δημ Σχ Τρικάλων
2. Γούσιος Ιωάννης Ε1 1ο Δημ Σχ Τρικάλων
3. Μπαλάνης Στέφανος Ε1 1ο Δημ Σχ Τρικάλων
4. Μάστορας Κωνσταντίνος Ε2 1ο Δημ Σχ Τρικάλων
5. Μπρέλλα Ευτυχία Ε2 1ο Δημ Σχ Τρικάλων
6. Ντόγκα Δήμητρα Ε2 1ο Δημ Σχ Τρικάλων
7. Σταφυλά Στέλλα Ε2 1ο Δημ Σχ Τρικάλων
8. Τσιαμανής Χρήστος Ε2 1ο Δημ Σχ Τρικάλων
9. Χατζηπαρασίδη Ρένια Ε2 1ο Δημ Σχ Τρικάλων
10. Μιχαλοπούλου Ρούλα Ε2 1ο Δημ Σχ Τρικάλων
11. Καρκανιά Αλεξάνδρα – Μαρία Στ1 1ο Δημ Σχ Τρικάλων
12. Μπουλογεώργου Γαβριήλη Στ2 1ο Δημ Σχ Τρικάλων
13. Κλαπανάρας Κωνσταντίνος Ε1 2ο Δημ Σχ Τρικάλων
14. Μίσιος Παναγιώτης Ε2 2ο Δημ Σχ Τρικάλων
15. Παπαγεωργίου Γλυκερία Ε3 2ο Δημ Σχ Τρικάλων
16. Τσιάτσιου Δήμητρα Αικατερίνη Ε3 2ο Δημ Σχ Τρικάλων
17. Καραγεώργιος Βάιος Στ1 2ο Δημ Σχ Τρικάλων
18. Τρίχα Νικολέττα Στ2 2ο Δημ Σχ Τρικάλων
19. Ηλιόπουλος Απόστολος Ε1 3ο Δημ Σχ Τρικάλων
20. Θεοδωρίδης Αλέξανδρος Ε1 3ο Δημ Σχ Τρικάλων
21. Ράδου Λύδα Ε2 3ο Δημ Σχ Τρικάλων
22. Βότσιου Αντιγόνη Στ1 3ο Δημ Σχ Τρικάλων
23. Μπαντή Δήμητρα Στ1 3ο Δημ Σχ Τρικάλων
24. Μανίτσα Μαργαρίτα Στ2 3ο Δημ Σχ Τρικάλων
25. Κουτή Γεωργία Ε1 5ο Δημ Σχ Τρικάλων
26. Στραγάλης Φίλιππος Ε2 5ο Δημ Σχ Τρικάλων
27. Αρέστης Παναγιώτης Στ1 5ο Δημ Σχ Τρικάλων
28. Λάχανος Βασίλειος Στ1 5ο Δημ Σχ Τρικάλων
29. Μανθέλα Αθανασία Στ2 5ο Δημ Σχ Τρικάλων
30. Πασχάλης Γεώργιος Ε 6ο Δημ Σχ Τρικάλων
31. Μόσχοβος Γεώργιος Στ 6ο Δημ Σχ Τρικάλων
32. Όκκα Βασιλική Στ 6ο Δημ Σχ Τρικάλων
33. Κομματάς Ιωάννης Ε1 7ο Δημ Σχ Τρικάλων
34. Νικολάου Αδριανή Ε2 7ο Δημ Σχ Τρικάλων
35. Κωσταντέλια Ελισάβετ Στ 7ο Δημ Σχ Τρικάλων
36. Σχορετσανίτη Γεωργία Στ 7ο Δημ Σχ Τρικάλων
37. Αναστογιάννη Αλεξάνδρα Ε 9ο Δημ Σχ Τρικάλων
38. Μίσιος Ανδρέας Ε 9ο Δημ Σχ Τρικάλων
39. Πάσχος Άκης Ε 9ο Δημ Σχ Τρικάλων
40. Σαριγγαλά Αντωνία Ε 9ο Δημ Σχ Τρικάλων
41. Στεργίου Δήμητρα Ε 9ο Δημ Σχ Τρικάλων
42. Τοζάρου ιφιγένεια Ε 9ο Δημ Σχ Τρικάλων
43. Κουστέλιος Δημήτρης Στ1 9ο Δημ Σχ Τρικάλων
44. Μαχαιράς Κωνσταντίνος Στ2 9ο Δημ Σχ Τρικάλων
45. Μαραγκός Σωτήριος Ε1 10ο Δημ Σχ Τρικάλων
46. Ντέλκος Αλέξανδρος Ε2 10οΔημ Σχ Τρικάλων
47. Πατρίκη Παναγιώτα Ε2 10ο Δημ Σχ Τρικάλων
48. Σουλιώτης Ηλίας Ε2 10ο Δημ Σχ Τρικάλων
49. Ταμήλου Αίθρα Ε2 10οΔημ Σχ Τρικάλων
50. Φατλέ Κωνσταντίνα Ε2 10ο Δημ Σχ Τρικάλων
51. Μαραγκός Ιωάννης Στ1 10ο Δημ Σχ Τρικάλων
52. Κωτούλα Αριστέα Στ2 10οΔημ Σχ Τρικάλων
53. Αργυρούσης Γεώργιος Ε 11ο Δημ Σχ Τρικάλων
54. Στρωματά Μαριάννα Ε 11ο Δημ Σχ Τρικάλων
55. Κάρμαν Ιλόνα Στ 11ο Δημ Σχ Τρικάλων
56. Μπαταβάνη Παρασκευή Ε1 12ο Δημ Σχ Τρικάλων
57. Παιδαράκη Μαρία Ε2 12ο Δημ Σχ Τρικάλων
58. Αποστόλου Ευαγγελία – Αντωνία Στ1 12ο Δημ Σχ Τρικάλων
59. Τραγάνη Έμη Στ2 12ο Δημ Σχ Τρικάλων
60. Ντέλιου Μαρία Στ2 12ο Δημ Σχ Τρικάλων
61. Γελαδάρης Δημήτριος Ε 14ο Δημ Σχ Τρικάλων
62. Γουσόπουλος Αργύριος Ε 14ο Δημ Σχ Τρικάλων
63. Καψιώχα Βασιλική Στ 14ο Δημ Σχ Τρικάλων
64. Πατούκα Όλγα Στ 14ο Δημ Σχ Τρικάλων
65. Κρομύδα Φωτεινή Στ 14ο Δημ Σχ Τρικάλων
66. Αλεξίου Ελισάβετ Ε 16ο Δημ Σχ Τρικάλων
67. Διαμάντη Δήμητρα Ε 16ο Δημ Σχ Τρικάλων
68. Μουστάκα Βασιλική Στ 16ο Δημ Σχ Τρικάλων
69. Καλαντζής Βασίλειος Ε 17ο Δημ Σχ Τρικάλων
70. Μπουρσιάνη Αικατερίνη Ε 17ο Δημ Σχ Τρικάλων
71. Νταούλας Βασίλειος Ε 17ο Δημ Σχ Τρικάλων
72. Μπίλλας Ευάγγελος Στ 17ο Δημ Σχ Τρικάλων
73. Γεωργούλας Βασίλειος Ε 20ο Δημ Σχ Τρικάλων
74. Πετρίδης Αλέξανδρος Ε 20ο Δημ Σχ Τρικάλων
75. Ντίκας Θεόδωρος Στ 20ο Δημ Σχ Τρικάλων
76. Παρασκευάς Ευθύμιος Στ 20ο Δημ Σχ Τρικάλων
77. Χουσμεκιάρη Θεοδώρα Ε 22ο Δημ Σχ Τρικάλων
78. Ζωγράφος Γεώργιος Στ 22ο Δημ Σχ Τρικάλων
79. Βασιλειάδης Ευάγγελος Ε 25ο Δημ Σχ Τρικάλων
80. Μαγκούφης Ευθύμιος Ε 25ο Δημ Σχ Τρικάλων
81. Μισιάκας Γεώργιος Ε 25ο Δημ Σχ Τρικάλων
82. Θεοδώρου Αλκιβιάδης Στ 25ο Δημ Σχ Τρικάλων
83. Καλογιάννης Γεώργιος Στ 25ο Δημ Σχ Τρικάλων
84. Κουτούμπας Κωνσταντίνος Ε 26ο Δημ Σχ Τρικάλων
85. Τσιούνη Χριστίνα Ε 26ο Δημ Σχ Τρικάλων
86. Ποντίκας Γεώργιος Στ 26ο Δημ Σχ Τρικάλων
87. Βερρόπουλος Σωτήριος Ε1 27ο Δημ Σχ Τρικάλων
88. Σκρέκας Ευθύμιος Ε2 27ο Δημ Σχ Τρικάλων
89. Χριπάτσιος Βασίλειος Ε2 27ο Δημ Σχ Τρικάλων
90. Γκουγκουστάμου Νεφέλη Στ 27ο Δημ Σχ Τρικάλων
91. Διαμαντή Αλεξάνδρα Στ 27ο Δημ Σχ Τρικάλων
92. Ζολώτα Ραφαηλία – Γεωργία Στ 27ο Δημ Σχ Τρικάλων
93. Θανασά Ευθυμία Στ 27ο Δημ Σχ Τρικάλων
94. Καραγεώργου Σοφία Στ 27ο Δημ Σχ Τρικάλων
95. Κατσίμπα Παναγιώτα Στ 27ο Δημ Σχ Τρικάλων
96. Κολοβελώνης Βασίλειος Ε 28ο Δημ Σχ Τρικάλων
97. Μπατατέγας Αναστάσιος Στ 28ο Δημ Σχ Τρικάλων
98. Αναστογιάννη Βασιλεία Ε 30ο Δημ Σχ Τρικάλων
99. Μπάκας Ιωάννης Ε 30ο Δημ Σχ Τρικάλων
100. Σαράντης Μιχάλης Ε 30ο Δημ Σχ Τρικάλων
101. Τσιούνης Φώτης Ε 30ο Δημ Σχ Τρικάλων
102. Γιαννούχου Ελένη Στ 30ο Δημ Σχ Τρικάλων
103. Γκόλια Μαρία Στ 30ο Δημ Σχ Τρικάλων
104. Κερασοβίτης Δημήτριος Στ 30ο Δημ Σχ Τρικάλων
105. Κόκκαλης Κωνσταντίνος Στ 30ο Δημ Σχ Τρικάλων
106. Λιάπης Ευάγγελος Στ 30ο Δημ Σχ Τρικάλων
107. Πίσπα Βασιλική Στ 30ο Δημ Σχ Τρικάλων
108. Σακοράφας Ιωάννης Στ 30ο Δημ Σχ Τρικάλων
109. Δεληλίγκας Λευτέρης Ε1 31ο Δημ Σχ Τρικάλων
110. Μπαταβάνη Ελευθερία Ε2 31ο Δημ Σχ Τρικάλων
111. Ευαγγελίδης Δημήτριος Στ1 31ο Δημ Σχ Τρικάλων
112. Κυριαζής Αλέξανδρος Στ2 31ο Δημ Σχ Τρικάλων
113. Πούλιος Κωνσταντίνος Ε 32ο Δημ Σχ Τρικάλων
114. Ζήσης Ευθύμιος Στ 32ο Δημ Σχ Τρικάλων
115. Αποστόλου Απόστολος Ε1 33ο Δημ Σχ Τρικάλων
116. Πούλιος Χρήστος Ε2 33ο Δημ Σχ Τρικάλων
117. Κελεπούρη Αικατερίνη Στ1 33ο Δημ Σχ Τρικάλων
118. Παπακώστα Αντωνία Στ2 33ο Δημ Σχ Τρικάλων
119. Τσιατσούλης Δημήτριος Στ2 33ο Δημ Σχ Τρικάλων
120. Γιαννικώστας Ευάγγελος Ε1 35ο Δημ Σχ Τρικάλων
121. Κορκή Ιωάννα Ε2 35ο Δημ Σχ Τρικάλων
122. Κωστούλα Αθανασία Ε2 35ο Δημ Σχ Τρικάλων
123. Μπίτος Ευθύμιος Ε2 35ο Δημ Σχ Τρικάλων
124. Σωτηρίου Ελπινίκη Ε2 35ο Δημ Σχ Τρικάλων
125. Τζαφόλια Αναστασία Ε2 35ο Δημ Σχ Τρικάλων
126. Γκίκας Γεώργιος Στ1 35ο Δημ Σχ Τρικάλων
127. Κατσαδούρος Κωνσταντίνος Στ2 35ο Δημ Σχ Τρικάλων
128. Ράκου Ευαγγελία Στ2 35ο Δημ Σχ Τρικάλων
129. Σπαθής Νικόλαος Στ2 35ο Δημ Σχ Τρικάλων
130. Τσαχρήστου Στυλιανή Στ2 35ο Δημ Σχ Τρικάλων
131. Καββαδία Ειρήνη -Μαρία Ε Εκπαιδευτήρια Σακκά
132. Ζώγας Θωμάς Ε Εκπαιδευτήρια Σακκά
133. Καμινιώτης Δημήτρης Ε Εκπαιδευτήρια Σακκά
134. Τσιόγιας Αυγερινός ΣΤ Εκπαιδευτήρια Σακκά
135. Κατέ Παναγιώτα Ε 1ο Δημ. Σχ Καλαμπάκας
136. Κόρδας Νικόλαος Ε 1ο Δημ. Σχ Καλαμπάκας
137. Παναγιώτου Κωνσταντίνα Ε 1ο Δημ. Σχ Καλαμπάκας
138. Σακελλαρίδη Ευαγγελία Ε 1ο Δημ. Σχ Καλαμπάκας
139. Κοντογώγος Χρήστος ΣΤ 1ο Δημ. Σχ Καλαμπάκας
140. Ευθυμίου Αφροδίτη ΣΤ 1ο Δημ. Σχ Καλαμπάκας
141. Καρανίκα Μαρία ΣΤ 1ο Δημ. Σχ Καλαμπάκας
142. Τσάρας Θωμάς ΣΤ 1ο Δημ. Σχ Καλαμπάκας
143. Τσίγκα Κατερίνα ΣΤ 1ο Δημ. Σχ Καλαμπάκας
144. Φερνάλντο Τζαχόλη ΣΤ 1ο Δημ. Σχ Καλαμπάκας
145. Θεοχάρη Ναταλία Ε1 2ο Δημ. Σχ Καλαμπάκας
146. Γκανταλή Ειρήνη Ε1 2ο Δημ. Σχ Καλαμπάκας
147. Κουβελάς Δημήτριος Ε1 2ο Δημ. Σχ Καλαμπάκας
148. Κακαγιάννη Ιωάννα Ε1 2ο Δημ. Σχ Καλαμπάκας
149. Παπανικολάου Ηλίας Ε1 2ο Δημ. Σχ Καλαμπάκας
150. Καραλή Ευαγγελία Ε2 2ο Δημ. Σχ Καλαμπάκας
151. Σιούτας Παναγιώτης Ε2 2ο Δημ. Σχ Καλαμπάκας
152. Δελιτζιά Μαρία ΣΤ1 2ο Δημ. Σχ Καλαμπάκας
153. Λύχος Γεώργιος ΣΤ1 2ο Δημ. Σχ Καλαμπάκας
154. Πέτρου Αθηνά ΣΤ2 2ο Δημ. Σχ Καλαμπάκας
155. Πρέτσιος Κωνσταντίνος ΣΤ2 2ο Δημ. Σχ Καλαμπάκας
156. Σεϊτλάρι Αντριάνα ΣΤ2 2ο Δημ. Σχ Καλαμπάκας
157. Τέγος Λάμπρος Μάριος ΣΤ2 2ο Δημ. Σχ Καλαμπάκας
158. Βακουφτσή Σοφία Ε1 3ο Δημ. Σχ Καλαμπάκας
159. Παπαγεωργίου Πολυξένη Ε2 3ο Δημ. Σχ Καλαμπάκας
160. Παππά Ειρήνη Ε2 3ο Δημ. Σχ Καλαμπάκας
161. Σακελλαρίδη Πηνελόπη Ε2 3ο Δημ. Σχ Καλαμπάκας
162. Τζιουβάρα ‘Αννα Ε2 3ο Δημ. Σχ Καλαμπάκας
163. Τζιουβάρα Κωνσταντίνα Ε2 3ο Δημ. Σχ Καλαμπάκας
164. Τόλη Γεωργία Ε2 3ο Δημ. Σχ Καλαμπάκας
165. Αγγελής Αλέξανδρος ΣΤ1 3ο Δημ. Σχ Καλαμπάκας
166. Αναστασίου Βανέσα ΣΤ1 3ο Δημ. Σχ Καλαμπάκας
167. Βαλταδώρου Φανή ΣΤ1 3ο Δημ. Σχ Καλαμπάκας
168. Γιαννακοπούλου Ευαγγελία ΣΤ1 3ο Δημ. Σχ Καλαμπάκας
169. Γιαννακόπουλος Μιλτιάδης ΣΤ1 3ο Δημ. Σχ Καλαμπάκας
170. Γίτσα Δήμητρα ΣΤ1 3ο Δημ. Σχ Καλαμπάκας
171. Ζούζουλα Παναγιώτα ΣΤ1 3ο Δημ. Σχ Καλαμπάκας
172. Καρατζιός Διονύσης ΣΤ1 3ο Δημ. Σχ Καλαμπάκας
173. Παπαδημητρίου Γιάννης ΣΤ2 3ο Δημ. Σχ Καλαμπάκας
174. Αδάμος Χρήστος Ε1 4ο Δημ. Σχ. Καλαμπάκας
175. Αλεξίου Χρυσαυγή Ε1 4ο Δημ. Σχ. Καλαμπάκας
176. Δημούσης Πολυχρόνης – Παναγιώτης Ε1 4ο Δημ. Σχ. Καλαμπάκας
177. Μάνθος Χρήστος Ε1 4ο Δημ. Σχ. Καλαμπάκας
178. Παπαγεωργίου Ελισάβετ Ε1 4ο Δημ. Σχ. Καλαμπάκας
179. Γαβριελάτου Ζωή ΣΤ1 4ο Δημ. Σχ. Καλαμπάκας
180. Τάκου Χρύσα – Μαρία ΣΤ1 4ο Δημ. Σχ. Καλαμπάκας
181. Πολίτη Νίκη ΣΤ2 4ο Δημ. Σχ. Καλαμπάκας
182. Τσιαντούλα Καλυψώ ΣΤ2 4ο Δημ. Σχ. Καλαμπάκας
183. Λάιος Ιωάννης Ε 5ο Δημ. Σχ. Καλαμπάκας
184. Κομπογιάννη Γεωργία ΣΤ 5ο Δημ. Σχ. Καλαμπάκας
185. Κούτρα Αναστασία ΣΤ 5ο Δημ. Σχ. Καλαμπάκας
186. Παπακώστας Γεώργιος ΣΤ 5ο Δημ. Σχ. Καλαμπάκας
187. Κόττης Γιάννης Ε 1ο Ολ. Δημ. Σχ. Φαρκαδώνας
188. Κόττη Μαρία Ε 1ο Ολ. Δημ. Σχ. Φαρκαδώνας
189. Σακκάς Ιωάννης Ε 1ο Ολ. Δημ. Σχ. Φαρκαδώνας
190. Ναπολέων Νεοφώτιστος Ε 1ο Ολ. Δημ. Σχ. Φαρκαδώνας
191. Μαγαλιός Δημήτριος ΣΤ 1ο Ολ. Δημ. Σχ. Φαρκαδώνας
192. Βραχνός Απόστολος Ε 2ο Δημ. Σχ. Φαρκαδώνας
193. Βραχνού Νικολέτα- Μαρία Ε 2ο Δημ. Σχ. Φαρκαδώνας
194. Γεωργίου Γιούλα – Μαρία Ε 2ο Δημ. Σχ. Φαρκαδώνας
195. Κούτσικος Ιωάννης – Μάριος Ε 2ο Δημ. Σχ. Φαρκαδώνας
196. Ντουρτουρέκα Χριστίνα – Μαρία ΣΤ 2ο Δημ. Σχ. Φαρκαδώνας
197. Βοϊτσίδη Μαρία Ε Δημ. Σχ. Πύλης
198. Θάνου Δήμητρα Ε Δημ. Σχ. Πύλης
199. Καραταίρη Γεωργία ΣΤ1 Δημ. Σχ. Πύλης
200. Παπακωνσταντίνου Πέτρος – Προκόπιος ΣΤ2 Δημ. Σχ. Πύλης
201. Γκρατσάι Αντριάν Ε Δημ. Σχ. Βασιλικής
202. Καραλής Κώστας Ε Δημ. Σχ. Βασιλικής
203. Παπαθεοδώρου Αλεξάνδρα Ε Δημ. Σχ. Βασιλικής
204. Μαργέλος Αθανάσιος ΣΤ Δημ. Σχ. Βασιλικής
205. Γάκη Αναστασία- Ιωάννα Ε Δημ. Σχ. Βαλτινού
206. Σκότρας Αποστόλης Στ Δημ. Σχ. Βαλτινού
207. Καλαμάτας Αθανάσιος Ε Δημ. Σχ. Αγίου Βησσαρίωνα
208. Τσαρουχά Ειρήνη Στ Δημ. Σχ. Αγίου Βησσαρίωνα
209. Κατσαρού Ευαγγελία Ε Δημ. Σχ. Γόμφων
210. Μαγκούτη Βάια- Μαρία Ε Δημ. Σχ. Γόμφων
211. Σκηλοδήμου Ηλιάνα Ε Δημ. Σχ. Γόμφων
212. Τριάντη Γεωργία Ε Δημ. Σχ. Γόμφων
213. Κακάβας Ηλίας ΣΤ Δημ. Σχ. Γόμφων
214. Κατσίβελου Αντιγόνη ΣΤ Δημ. Σχ. Γόμφων
215. Παπαδάκου Ευαγγελία-Σμαράγδα Ε Δημ. Σχ. Δενδροχωρίου
216. Φίλος Παντελής Ε Δημ. Σχ. Δενδροχωρίου
217. Ζωγράφου Νίκη ΣΤ Δημ. Σχ. Δενδροχωρίου
218. Φίλου Γεωργία –Παρασκευή ΣΤ Δημ. Σχ. Δενδροχωρίου
219. Βλαχοκώστας Ραφαήλ Ε Δημ. Σχ. Ζάρκου
220. Βολιώτη Αναστασία ΣΤ Δημ. Σχ. Ζάρκου
221. Κατσέλος Θανάσης ΣΤ Δημ. Σχ. Ζάρκου
222. Ντιντής Χαρίλαος Ε Δημ. Σχ. Κεφαλοβρύσου
223. Παπαβασιλείου Σοφία Ε Δημ. Σχ. Κεφαλοβρύσου
224. Λιάπης Νικόλαος ΣΤ Δημ. Σχ. Κεφαλοβρύσου
225. Μαρκάτας Θωμάς Ε Δημ. Σχ. Κοτρωνίου
226. Καινούργιου Αγγελική ΣΤ Δημ. Σχ. Κοτρωνίου
227. Σωτηρίου-Τριχιά Μαρία ΣΤ Δημ. Σχ. Κοτρωνίου
228. Τσίνας Λάμπρος Ε Δημ. Σχ. Μεγ. Καλυβίων
229. Τίλης Παναγιώτης ΣΤ Δημ. Σχ. Μεγ. Καλυβίων
230. Ντούμας Θεοδώσης Ε Δημ. Σχ. Μεγ. Κεφαλοβρύσου
231. Νταιλιάνης Κωνσταντίνος ΣΤ Δημ. Σχ. Μεγ. Κεφαλοβρύσου
232. Τυρμενοπούλου Αρετή ΣΤ Δημ. Σχ. Μεγ. Κεφαλοβρύσου
233. Νταϊλιάνης Γεώργιος ΣΤ Δημ. Σχ. Μεγ. Κεφαλοβρύσου
234. Γκουγκαράς Παύλος Ε Δημ. Σχ. Μεγαλοχωρίου
235. Παπαδημητρίου Μαρία ΣΤ Δημ. Σχ. Μεγαλοχωρίου
236. Αλεξίου Λάμπρος Ε Δημ. Σχ. Μεγάρχης
237. Γαϊτάνας Ηλίας Ε Δημ. Σχ. Μεγάρχης
238. Σακελλάρη Γεωργία ΣΤ Δημ. Σχ. Μεγάρχης
239. Σκρέκα Κωνσταντίνα ΣΤ Δημ. Σχ. Μεγάρχης
240. Καπαρτζιάνης Βασίλης του Θεοδώρου ΣΤ Δημ. Σχ. Ξυλοπάροικου
241. Καπαρτζιάνης Βασίλης του Ιωάννη ΣΤ Δημ. Σχ. Ξυλοπάροικου
242. Μάγγος Ελευθέριος Ε 1ο Δημ. Σχ. Οιχαλίας
243. Σακαρέλη Ανδρομάχη Ε 1ο Δημ. Σχ. Οιχαλίας
244. Παθέκας Κωνσταντίνος ΣΤ 1ο Δημ. Σχ. Οιχαλίας
245. Οικονόμου Βάϊος Ε 2ο Δημ. Σχ. Οιχαλίας
246. Μόκας Χρήστος Ε Δημ. Σχ. Πατουλιάς
247. Κουγιάννου Δήμητρα ΣΤ Δημ. Σχ. Πατουλιάς
248. Μόκα Αθανασία ΣΤ Δημ. Σχ. Πατουλιάς
249. Βασιλείου Αναστάσιος Ε Δημ. Σχ. Παλαιοπύργου
250. Βώπης Χρήστος Ε Δημ. Σχ. Παλαιοπύργου
251. Σαγάνη Φωτεινή Ε Δημ. Σχ. Παλαιοπύργου
252. Τελέγκα Νικολέττα Ε Δημ. Σχ. Παλαιοπύργου
253. Βασιλείου Ελευθερία ΣΤ Δημ. Σχ. Παλαιοπύργου
254. Βουτηρέας Αχιλλέας ΣΤ Δημ. Σχ. Παλαιοπύργου
255. Κολιός Ευθύμιος-Παναγιώτης ΣΤ Δημ. Σχ. Παλαιοπύργου
256. Μπεϊντό Γρισέλντα ΣΤ Δημ. Σχ. Παλαιοπύργου
257. Πούλιος Δημήτριος ΣΤ Δημ. Σχ. Παλαιοπύργου
258. Πούλιου Ιωάννα ΣΤ Δημ. Σχ. Παλαιοπύργου
259. Τσιάκα Βασιλική ΣΤ Δημ. Σχ. Παλαιοπύργου
260. Τσιότρα Ειρήνη- Αδαμαντία ΣΤ Δημ. Σχ. Παλαιοπύργου
261. Παπανικολάου Ηλίας ΣΤ Δημ. Σχ. Παλαιομοναστηρίου
262. Τέγος Θεόδωρος – Κωνσταντίνος Ε Δημ. Σχ. Πηγής
263. Γιουβρή Ευτυχία ΣΤ Δημ. Σχ. Πηγής
264. Κονδύλη Μαρίνα- Χριστίνα Ε Δημ. Σχ. Πιαλείας
265. Σακελλαρίου Ηλιάνα- Ιφιγένεια Ε Δημ. Σχ. Πιαλείας
266. Ζαρίδα Χριστίνα- Ερασμία ΣΤ Δημ. Σχ. Πιαλείας
267. Ντάκου Αλεξάνδρα ΣΤ Δημ. Σχ. Πιαλείας
268. Παπαδημητρίου Όλγα ΣΤ Δημ. Σχ. Πιαλείας
269. Λούσα Ντίτμιρ Ε Δημ. Σχ. Πετρωτού
270. Βασιλάρα Χριστίνα ΣΤ Δημ. Σχ. Πετρωτού
271. Λούσα Ντίτι ΣΤ Δημ. Σχ. Πετρωτού
272. Κλιάκου Ευθυμία Ε Δημ. Σχ. Προδρόμου
273. Βασδέκης Σωτήριος ΣΤ Δημ. Σχ. Προδρόμου
274. Κουτελίδας Αθανάσιος ΣΤ Δημ. Σχ. Προδρόμου
275. Παύλου Γιώργος Ε Δημ. Σχ. Ράξας
276. Φαγκρίδα Μαρία Ε Δημ. Σχ. Ράξας
277. Ζιώγας Νικόλαος ΣΤ Δημ. Σχ. Ράξας
278. Καραπέτσας Δημήτρης Ε Δημ. Σχ. Ριζώματος
279. Λίκα Ντία Ε Δημ. Σχ. Ριζώματος
280. Μέρμήγκα Μαρία Ε Δημ. Σχ. Ριζώματος
281. Κοσβύρα Μαρία ΣΤ Δημ. Σχ. Ριζώματος
282. Κατσιώπη Κυριακή Ε Δημ. Σχ. Σερβωτών
283. Γιαννούχος Αλέξανδρος ΣΤ Δημ. Σχ. Σερβωτών
284. Μιχαλόπουλος Πάρις ΣΤ Δημ. Σχ. Ταξιαρχών
285. Μπαντή Ευγενία ΣΤ Δημ. Σχ. Ταξιαρχών
286. Κωτούλα Ζωή Ε Δημ. Σχ. Φήκης
287. Κορομπλή Χρυσούλα ΣΤ Δημ. Σχ. Φήκης

Μπορεί επίσης να σας αρέσει

Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.