Με τον Αστέρα Ιτέας η πρώτη αγωνιστική των Μετεώρων στη Γ’ Εθνική – Όλο το πρόγραμμα του Πρωταθλήματος του 4ου Ομίλου

0 522

Το αγωνιστικό πρόγραμμα της νέας σεζόν για το πρωτάθλημα της Γ΄Εθνικής έμαθε η ομάδα των Μετεώρων σήμερα στην κλήρωση του πρωταθλήματος που έγινε στα γραφεία της ΕΠΟ

Η έναρξη του πρωταθλήματος έχει οριστεί για τις 30 Σεπτεμβρίου με όλες τις αναμετρήσεις να αρχίζουν στις 16:00 το απόγευμα.

ΑΟ Σελλάνων – ΑΟ Στυλίς
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Φωκικός
Νίκη Βόλου – Θησέας Αγριάς
ΓΣ Αλμυρού – Αναγέννηση Καρδίτσας
Απόλλων Μακρυχωρίου – Πιερικός
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Ολυμπιακός Βόλου
Αστέρας Ιτέας – ΑΣ Μετέωρα

4ος όμιλος 

1η αγωνιστική 14η

ΑΟ Σελλάνων-ΑΟ Στυλίδας
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Φωκικός
Νίκη Βόλου-Θησέας Αγριάς
ΓΣ Αλμυρός-Αναγέννηση Καρδίτσας
Απόλλων Μακρυχωρίου-Πιερικός
Οικονόμος Τσαριτσάνης-Ολυμπιακός Βόλου
Αστέρας Ιτέας-ΑΣ Μετέωρα

2η αγωνιστική 15η

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-ΑΟ Σελλάνων
ΑΟ Στυλίδας-Νίκη Βόλου
Φωκικός-ΓΣ Αλμυρός
Θησέας Αγριάς-Απόλλων Μακρυχωρίου
Αναγέννηση Καρδίτσας-Οικονόμος Τσαριτσάνης
Πιερικός-Αστέρας Ιτέας
Ολυμπιακός Βόλου-ΑΣ Μετέωρα

3η αγωνιστική 16η

ΑΟ Σελλάνων-Νίκη Βόλου
ΓΣ Αλμυρός-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Απόλλων Μακρυχωρίου-ΑΟ Στυλίδας
Οικονόμος Τσαριτσάνης-Φωκικός
Αστέρας Ιτέας-Θησέας Αγριάς
ΑΣ Μετέωρα-Αναγέννηση Καρδίτσας
Ολυμπιακός Βόλου-Πιερικός

4η αγωνιστική 17η

ΓΣ Αλμυρός-ΑΟ Σελλάνων
Νίκη Βόλου-Απόλλων Μακρυχωρίου
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Οικονόμος Τσαριτσάνης
ΑΟ Στυλίδας-Αστέρας Ιτέας
Φωκικός-ΑΣ Μετέωρα
Θησέας Αγριάς-Ολυμπιακός Βόλου
Αναγέννηση Καρδίτσας-Πιερικός

5η αγωνιστική 18η

ΑΟ Σελλάνων-Απόλλων Μακρυχωρίου
Οικονόμος Τσαριτσάνης-ΓΣ Αλμυρός
Αστέρας Ιτέας-Νίκη Βόλου
ΑΣ Μετέωρα-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Ολυμπιακός Βόλου-ΑΟ Στυλίδας
Πιερικός-Φωκικός
Αναγέννηση Καρδίτσας-Θησέας Αγριάς

6η αγωνιστική 19η

Οικονόμος Τσαριτσάνης-ΑΟ Σελλάνων
Απόλλων Μακρυχωρίου-Αστέρας Ιτέας
ΓΣ Αλμυρός-ΑΣ Μετέωρα
Νίκη Βόλου-Ολυμπιακός Βόλου
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Πιερικός
ΑΟ Στυλίδας-Αναγέννηση Καρδίτσας
Φωκικός-Θησέας Αγριάς

7η αγωνιστική 20ή

ΑΟ Σελλάνων-Αστέρας Ιτέας
ΑΣ Μετέωρα-Οικονόμος Τσαριτσάνης
Ολυμπιακός Βόλου-Απόλλων Μακρυχωρίου
Πιερικός-ΓΣ Αλμυρός
Αναγέννηση Καρδίτσας-Νίκη Βόλου
Θησέας Αγριάς-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Φωκικός-ΑΟ Στυλίδας

8η αγωνιστική 21η

ΑΣ Μετέωρα-ΑΟ Σελλάνων
Αστέρας Ιτέας-Ολυμπιακός Βόλου
Οικονόμος Τσαριτσάνης-Πιερικός
Απόλλων Μακρυχωρίου-Αναγέννηση Καρδίτσας
ΓΣ Αλμυρός-Θησέας Αγριάς
Νίκη Βόλου-Φωκικός
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-ΑΟ Στυλίδας

9η αγωνιστική 22η

ΑΟ Σελλάνων-Ολυμπιακός Βόλου
Πιερικός-ΑΣ Μετέωρα
Αναγέννηση Καρδίτσας-Αστέρας Ιτέας
Θησέας Αγριάς-Οικονόμος Τσαριτσάνης
Φωκικός-Απόλλων Μακρυχωρίου
ΑΟ Στυλίδας-ΓΣ Αλμυρός
Νίκη Βόλου-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

10η αγωνιστική 23η

Πιερικός-ΑΟ Σελλάνων
Ολυμπιακός Βόλου-Αναγέννηση Καρδίτσας
ΑΣ Μετέωρα-Θησέας Αγριάς
Αστέρας Ιτέας-Φωκικός
Οικονόμος Τσαριτσάνης-ΑΟ Στυλίδας
Απόλλων Μακρυχωρίου-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
ΓΣ Αλμυρός-Νίκη Βόλου

11η αγωνιστική 24η

ΑΟ Σελλάνων-Αναγέννηση Καρδίτσας
Θησέας Αγριάς-Πιερικός
Φωκικός-Ολυμπιακός Βόλου
ΑΟ Στυλίδας-ΑΣ Μετέωρα
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Αστέρας Ιτέας
Νίκη Βόλου-Οικονόμος Τσαριτσάνης
Απόλλων Μακρυχωρίου-ΓΣ Αλμυρός

12η αγωνιστική 25η

Θησέας Αγριάς-ΑΟ Σελλάνων
Αναγέννηση Καρδίτσας-Φωκικός
Πιερικός-ΑΟ Στυλίδας
Ολυμπιακός Βόλου-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
ΑΣ Μετέωρα-Νίκη Βόλου
Αστέρας Ιτέας-ΓΣ Αλμυρός
Οικονόμος Τσαριτσάνης-Απόλλων Μακρυχωρίου

13η αγωνιστική 26η

ΑΟ Σελλάνων-Φωκικός
ΑΟ Στυλίδας-Θησέας Αγριάς
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Αναγέννηση Καρδίτσας
Νίκη Βόλου-Πιερικός
ΓΣ Αλμυρός-Ολυμπιακός Βόλου
Απόλλων Μακρυχωρίου-ΑΣ Μετέωρα
Αστέρας Ιτέας-Οικονόμος Τσαριτσάνης

Μπορεί επίσης να σας αρέσει

Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.