Το Σάββατο το ντέρμπι Κρύα Βρύση – Άρης Περιστέρας – Τα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου

Από την ΕΠΣ Τρικάλων ανακοινώθηκαν οι αγώνες ποδοσφαίρου και οι διαιτητές τους για το Σαββατοκύριακό που ακολουθεί.

0 36

Από την ΕΠΣ Τρικάλων ανακοινώθηκαν οι αγώνες ποδοσφαίρου και οι διαιτητές τους για το Σαββατοκύριακό που ακολουθεί.

Από την ΕΠΣ Τρικάλων ανακοινώθηκαν οι αγώνες ποδοσφαίρου και οι διαιτητές τους για το Σαββατοκύριακό που ακολουθεί.

Τα βλέμματα είναι στραμμένα στοντέρμπι Κρύα Βρύση – Άρης Περιστερας που θα γίνει στο γήπεδο της Διάβας αύριο Σάββατο στις 16:00 μ.μ

ΣΑΒΒΑΤΟ 12 / 04 / 2014                        

Γηπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Παιδικό Πρωτάθλημα

 

     ΩΡΑ  11:00

Ριζαριου

ΑΟΤ 1963 – Μετεωρα

Μουστακας

Τασιοπουλος   – Πρεβεντας

Λεπτοκαρυας

Λεπτοκαρυα – Δήμητρα

Σταφυλας

Μαρκοπουλος – Σεκαι

Κηπακίου

ΑΕΤ   – Φήκη

Ρουσι Φ

Ρουσι Α – Πλατσκοβιτς

Πετρωτού

Ακαδημια 1 – ΑΟΤ

Λεωνιδας Σ

Αλεξόπουλος – Πετσας

Αγ Μονης

Αμπελακια – Σαρακίνα

Μανασης Μ

Τοτης   – Καλογριας

 

Σαράγια     – Καλύβια

3-0

 
       
 

Α Ερασιτεχνική

 

     ΩΡΑ  16.00

Φήκης

Φήκη     – ΑΕΤ

Γρατσανης

Βουτσελας   – Τσακνης

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι – Παραληθαίοι

Δουλοπουλος

Ραπτης   – Πετσας

Διάβας

Κρ Βρύση   – Περιστερα

Μισσας

Νταλουκας – Κωτουλας

Πυργετού

Πυργετός   – Καστρακι

Μανασης

Γαντζουλας – Σταφυλας

Φαρκαδόνας

Φαρκαδόνα – Φλαμουλι

Παντος

Μουστακας – Αλεξοπουλος

Ζηλευτης

Ασκληπιος   – Μετεωρα

Κουτσαγιας

Μανασης Μ – Ρουσι Φ

Οικουμενιου

Οικουμενιος – Δήμητρα

Κοντινος

Νιωτη   – Χιωτης

Μπάρας

Αχιλλέας     – Καλύβια

Μανουρας Χ

Μανουρας Ν – Τζανης

       
 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

     ΩΡΑ  16.00

Μπελετσιου

Μπελετσι   – Λιλη

Αβρααμ

Σκεντος   – Σπαλας

       
 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

     ΩΡΑ  16.00

Θεόπετρας

Θεόπετρα   – Τυμφαίος

Λεωνιδας Σ

Ρουσι Α   – Τοτης

Διαλεχτού

Διαλεχτό   – Πλάτανος

Μπαιρακταρης

Σκρετας   – Κυραντζουλης

       
 

Β Ερασιτεχνική

3ος Ομιλος

     ΩΡΑ  16.00

Αγ Κυριακής

Διαμάντι   – Ακαδημια Τρικ

Ροτσας

Χατζικος – Θανασουλας

       

 ΚΥΡΙΑΚΗ 13.04.2014      

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

     ΩΡΑ  11:00

Πύργου

Πύργος   – Κηπάκι

Μισσας

Κουτσαγιας   – Μανασης Κ

Κρήνης

Κρήνη     – Αρδάνι

Καπερωνης

Ραπτης     – Ρουσι Φ

Νεοχωρίου

Νεοχώρι   – Σαράγια

Παντος

Τζανης   – Λεωνιδας Σ

Αγ Μονης

Αμπελακια – Βασιλική

Χιωτης

Τσακνης – Μπαιρακταρης

Λόγγου

Λόγγος 2012 – Γριζάνο

Κοντινος

Νιωτη   – Κωτουλας

Ριζαριού

Ριζαριό   – Ζάρκο

Ανδριοπουλος

Μουστακας – Αβρααμ

Καρυων

Καρυες   – Γλύνος

Βουτσελας

Τσιουλης   – Καψουρας

 

Απόστολοι   – Πετροπορος

3-0

 
 

Φανερωμενη – Ραξα

0-3

 
       
 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

     ΩΡΑ  16.00

Γοργογυριου

Γοργογυρι   – ΑΟΤ

Μανασης Κ

Νιωτη   – Κωτουλας

Σαρακίνας

Σαρακίνα     – Μεγάρχη

Γαντζουλας

Δουλοπουλος Ευθ – Μανωλης

Χρυσομηλιας

Χρυσομηλια – Πιαλεία

Καπερωνης

Μπαιρακταρης – Τσιουλης

Προδρόμου

Πρόδρομος   – Γόμφοι

Κοντινος

Ραπτης   – Σταφυλας

Δενδρ/ριου

Δενδροχωρι – Δροσερό

Μισσας

Αλεξοπουλος – Ρουσι Α

Φωτάδας

Φωτάδα       – Πανχασιακος

Πάντος

Πετσας   – Τασιοπουλος

Πύλης

Πορταικος   – Ελευθ/ρι

Δουλοπουλος

Ρουσι Φ – Καψουρας

Ασπροκλησιας

Ασπροκλησια – Φωτεινό

Χιωτης

Μαρκοπουλος – Πλατασκοβιτς

Λυγαριας

Λυγαρια   – Πηγη

Κουτσαγιας

Τζανης – Τσακνης

 

Ρεπό : Βυτουμας

   
       
 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

     ΩΡΑ  16.00

Αγιοφυλλου

Αγιοφυλλο   – Τζουρτζια

Βουτσελας

Ροτσας   – Τοτης

       
 

Β Ερασιτεχνική

3ος Ομιλος

     ΩΡΑ  16.00

Πετρωτού

Πετρωτό   – Καλαμακι

Λεωνιδας Σ

Πρεβεντας   – Καλογριας

Πηνειαδας

Πηνειαδα – Πατουλια

Αβρααμ

Σκρετας   – Σπαλας

Αγ Κυριακης

Αστερας   – Αγ Κυριακη

Μουστακας

Κυραντζουλης – Σκεντος

       
Μπορεί επίσης να σας αρέσει

Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.