Το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου στα γήπεδα του Νομού – Οι διαιτητές τους

Από την ΕΠΣ Τρικάλων ανακοινώθηκε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου των ερασιτεχνικών αγώνων στα γήπεδα του νομού καθώς και οι διαιτητές τους.

0 231

Από την ΕΠΣ Τρικάλων ανακοινώθηκε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου των ερασιτεχνικών αγώνων στα γήπεδα του νομού καθώς και οι διαιτητές τους.

Από την ΕΠΣ Τρικάλων ανακοινώθηκε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου των ερασιτεχνικών αγώνων στα γήπεδα του νομού καθώς και οι διαιτητές τους.

ΣΑΒΒΑΤΟ    1911 – 2016

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Παιδικό ΩΡΑ 11:00
Πύλης Πορταικος   – Απόστολοι Ροτσας Γκογκινουδης   – Καπερωνης
Χρυσαυγής Δημητρα β – Μετεωρα Κυραντζουλης Παπαγ/λος   – Τασιοπουλος
Σαραγιων Σαράγια – Ελευθ/ρι Ζιουτος Πρεβεντας – Πλατσκοβιτς
Ρογγίων Ακ. Αμπελακιων – ΑΟΤ Πετσας Μαρκοπουλος – Αποστολου
Κηπακίου Πύργος – Δημητρα α Αλεξόπουλος Καλογριας   – Κατσογιαννος
Ρεπό : Φαρκαδόνα
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ 15:00
Φαρκαδόνας Φαρκαδόνα – Πορταικος Λεωνιδας Κυραντζουλης  – Τοτης
Αγ Μονης Αγ Μονη – Μετεωρα Δουλοπουλος Κωτουλας – Μανασης Μ
Κηπακίου ΑΕΤ – Νεοχωρι Κουτσαγιας Νταλουκας – Τσακνης
Μπαλκουρας Δημητρα – Μεγαλοχωρι Αρετοπουλος Τζανης   – Λεωνιδας Κ
Φήκης Φήκη   – Καρυες Χιωτης Πετσας   – Καλογριας
Σαραγιων Σαραγια – Γριζανο Παντος Σταφυλας – Παπαγ/λος
Δενδροχωριου Δενδροχωρι – Πυργετός Γρατσανης Αλεξόπουλος – Βουτσελας
Διάβας Κρ Βρύση   – Οικουμενιος Κοντινος Μπαλας Χ – Μάρκος
Καστράκι – Πρόδρομος 3-0
       

           Κυριακή   2011 – 2016

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Προπαιδικό ΩΡΑ 11:00
Κηπακίου Πύργος   – Μετεωρα β Τοτης
Νεοχωριου Νεοχωρι – Μετεωρα α Αποστολου
Μπαλκουρας Δημητρα β – ΑΟΤ Κατσογιαννος
Σαραγιων Σαραγια – Ακ. Αμπελακιων Καπερωνης
Αποστόλων Απόστολοι – Ακαδημια 1 Ρατζας
Δενδροχωριου Καλλιδενδρη – Αγ Μονη Γκογκινουδης
Λογγακίου ΑΟΤ 2011 – Δημητρα α Κυραντζουλης
Ρεπό : Πυργετός
Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Λυγαριας Λυγαρια   – Κεφαλ/κος Δουλοπουλος Νταλουκας – Κωτουλας
Λογγακίου Ασπροκλησια – Ροπωτό Πετσας Τσακνης – Μπαιρακταρης
Πηγης Πηγη   – Αγιοφυλλο Μισσας Μανασης Μ – Τζανης
Γόμφων Γόμφοι   – Φιλύρα Κουτσαγιας Μουστακας – Πλατσκοβιτς
Πρίνους Πρίνος   – Πιαλεία Μάρκος Λεωνιδας – Μπαλας Χ
Κεφαλ/σου Κεφαλ/σο – Τυμφαίος Κοντινος Χιωτης   – Τασιοπουλος
Περιστερας Χρυσομηλια – Δροσερό Βουτσελας Αλεξοπουλος – Ροτσας
Παλαιομ/ρου Παλ/ρο – Ασπροβαλτος Λεωνιδας Παπαγ/λος – Παφης
Γοργογυρι – Θεόπετρα 0-3
Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 15:00
Ριζώματος Παραληθαίοι – Λόγγος 2012 Λεωνιδας Μανασης Μ – Πρεβεντας
Κηπακίου Πύργος   – Καλαμακι Κοντινος Μπαιρακταρης – Παφης
Παλαιοπυργου Αστερας – Ριζαριο Χιωτης Καλογριας   – Ροτσας
Ταξιαρχών Ταξιάρχες   – Καλύβια Κουτσαγιας Κωτουλας – Τσακνης
Γλύνους Γλύνος – Αγ Κυριακη Πάντος Τζανης   – Σταφυλας
Πετρωτού Πετρωτό – Ζάρκο Πετσας Βουτσελας – Τασιοπουλος
Μπάρας Αχιλλέας – Αρδάνι Μισσας Νταλουκας – Λεωνιδας Κ
Ρογγίων Ακ. Αμπελακιων – Κρήνη Ανδριοπουλος Αλεξόπουλος – Μουστακας
Ρεπό : Τζουρτζια
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.