Το πρόγραμμα των αγώνων ποδοσφαίρου του Σαββατοκύριακου στα γήπεδα του Νομού – Οι διαιτητές τους

Στο γήπεδο της Καλαμπάκας αγωνίζεται το Σάββατο η ομάδα των Μετεώρων η οποία θα αντιμετωπίσει την ΑΕΤ.

0 122

Στο γήπεδο της Καλαμπάκας αγωνίζεται το Σάββατο η ομάδα των Μετεώρων η οποία θα αντιμετωπίσει την ΑΕΤ.

Στο γήπεδο της Καλαμπάκας αγωνίζεται το Σάββατο η ομάδα των Μετεώρων η οποία θα αντιμετωπίσει την ΑΕΤ.

Βράχος Καστρακίου και Κρύα Βρύση αγωνίζονατι εκτός έδρας με το Γριζάνο και τον Πυργετό αντίστοιχα.

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές έχουν ως εξής:

 

ΣΑΒΒΑΤΟ    24 – 09 – 2016

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
  Α Ερασιτεχνική   ΩΡΑ 16:30
Φαρκαδόνας Φαρκαδόνα   – Οικουμενιος Πάντος Βουτσελας   – Ροτσας
Πυργετου Πυργετός     – Κρ Βρύση Μανασης Μανουρας Ν – Λεωνιδας Κ
Γριζάνου Γριζάνο       – Καστράκι Κουτσαγιας Τατσινας   – Μπαιρακταρης
Καρυων Καρυες       – Σαραγια Πετσας Μπαλας Χ – Αλεξοπουλος
Μεγαλοχωριου Μεγαλοχωρι   – Φήκη Κοντινος Τζανης       – Κωτουλας
Νεοχωριου Νεοχωρι   – Δήμητρα Δουλοπουλος Μαρκος   – Μουστακας
Καλαμπακας Μετεωρα   – ΑΕΤ Χιωτης Ανδριοπουλος   – Τασιοπουλος
Πύλης Πορταικός   – Αγ Μονη Λεωνιδας Σταφυλας   – Τσακνης
  Πρόδρομος   – Δενδροχωρι 0-3αα  
       
       
ΚΥΡΙΑΚΗ      25 – 09 – 2016   ΩΡΑ 11:00
  Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος  
Λυγαριας Λυγαρια   – Ασπροβαλτος Μανασης Μανουρας Ν – Λεωνιδας Κ
Μουριας Δροσερό   – Παλαιομ/ρο Κουτσαγιας Ροτσας   – Τασιοπουλος
Θεόπετρας Θεόπετρα – Χρυσομηλια Μαρκος Μουστακας – Μπαιρακταρης
Πιαλείας Πιαλεία     – Κεφαλ/σο Κοντινος Πετσας  – Αλεξοπουλος
Φιλύρας Φιλύρα     – Πρίνος Παντος Ζησης   – Ρατζας
Αγιοφυλλου Αγιοφυλλο   – Γόμφοι Βουτσελας Πλατσκοβιτς   – Μπαλας Ι
Παλαιομ/ρου Ροπωτό     – Πηγη Δουλοπουλος Τσακνης – Παπαγεωργοπουλος
Κεφαλ/σου Κεφαλ/κος – Ασπροκλησια Ανδριοπουλος Κυραντζουλης – Ζιουτος
  Τυμφαίος   – Γοργογυρι 3-0αα  
       
       
ΚΥΡΙΑΚΗ      25– 09 – 2016    
  Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 16:30
Ριζώματος Παραληθαίοι   – Κρήνη Μαρκος Αποστολου   – Κατσογιαννος
Αρδανίου Αρδάνι   – Ακ Αμπελακιων Πετσας Παπαγεωργοπουλος – Γκογκινουδης
Οικουμενιου Τζούρτζια   – Αχιλλέας Μανασης Αλεξοπουλος – Μουστακας
Αγ Κυριακής Αγ Κυριακή   – Πετρωτό Κουτσαγιας Τσακνης   – Βουτσελας
Καλυβιων Καλύβια   – Γλύνος Κοντινος Μανουρας Ν – Λεωνιδας Κ
Ριζαριου Ριζαριο     – Ταξιάρχες Παντος Ανδριοπουλος – Ροτσας
Ρογγιων Καλαμακι   – Αστέρας Ζησης Ρατζας   – Θανασουλας
Λόγγου Λογγος 2012 – Πύργος Λεωνιδας Μπαλας   – Σταφυλας
  Ρεπό : Ζάρκο    
       
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.