Το πρόγραμμα των αγώνων ποδοσφαίρου του Σαββατοκύριακου στα γήπεδα του Νομού – Οι διαιτητές τους
Από την ΕΠΣ Τρικάλων ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των αγώνων ποδοσφαίρου από τα ερασιτεχνικά σωματεία του Νομού Τρικάλων και οι διαιτήτες τους.
Από την ΕΠΣ Τρικάλων ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των αγώνων ποδοσφαίρου από τα ερασιτεχνικά σωματεία του Νομού Τρικάλων και οι διαιτήτες τους.
Από την ΕΠΣ Τρικάλων ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των αγώνων ποδοσφαίρου από τα ερασιτεχνικά σωματεία του Νομού Τρικάλων και οι διαιτήτες τους.
Το πρόγραμμα έχει ως εξής:
ΣΑΒΒΑΤΟ 12 – 11 – 2016
Γήπεδο | Ομάδες | Διαιτητής | Βοηθοί |
Παιδικό | ΩΡΑ 11:00 | ||
Καλαμπακας | Μετεωρα – Πορταικος | Κυραντζουλης | Μαρκοπουλος – Αποστολου |
Ελευθ/ριου | Ελευθ/ρι – Απόστολοι | Μπαλας Χ | Τασιοπουλος – Μπαλας Ι |
Φλαμουλιου | ΑΟΤ – Δημητρα β | Μουστακας | Ροτσας – Γκογκινουδης |
Φαρκαδόνας | Φαρκαδόνα – Σαραγια | Ράτζας | Πλατσκοβιτς – Κατσογιαννος |
Μπαλκουρας | Δημητρα α – Ακ. Αμπελακιων | Αλεξόπουλος | Πρεβεντας – Παπαγ/λος |
Ρεπό : Πύργος | |||
Α Ερασιτεχνική | ΩΡΑ 15:00 | ||
Καλαμπακας | Μετεωρα – Φαρκαδόνα | Παντος | Κωτουλας – Παπαγ/λος |
Νεοχωριου | Νεοχωρι – Πορταικός | Κοντινος | Μανασης Μ – Βουτσελας |
Μεγαλ/ριου | Μεγαλ/ρι – Αγ Μονη | Χιωτης | Σταφυλας – Μάρκος |
Γλυνους | Καρυες – ΑΕΤ | Λεωνιδας | Τζανης – Μουστακας |
Γριζανου | Γριζανο – Δημητρα | Γρατσανης | Νταλουκας – Αλεξόπουλος |
Πυργετού | Πυργετός – Σαραγια | Δουλοπουλος | Μπαλας Χ – Ζήσης |
Οικουμενιου | Οικουμενιος – Καστράκι | Κουτσαγιας | Τσακνης – Παφης |
Δενδροχωριου | Δενδροχωρι – Κρ Βρύση | Μισσας | Μπαιρακταρης – Ροτσας |
Πρόδρομος – Φηκη | 0-3 | ||
Α1 Ερασιτεχνική | 1ος Ομιλος | ΩΡΑ 15:00 | |
Καλυβιων | Καλύβια – Πύργος | Πετσας | Καλογριας – Πλατσκοβιτς |
Κυριακή 13 – 11 – 2016
Γήπεδο | Ομάδες | Διαιτητής | Βοηθοί |
Προπαιδικό | ΩΡΑ 11:00 | ||
Καλαμπακας | Μετεωρα α – Πύργος | Κυραντζουλης | |
Φλαμουλιου | ΑΟΤ – Μετεωρα β | Γκογκινουδης | |
Εγκ. Αγ Γεωργίου | Ακ Αμπελακιων – Νεοχωρι | Κατσογιαννος | |
Εγκ Ακαδημιας | Ακαδημια 1 – Δημητρα β | Πλατσκοβιτς | |
Αγ Μονης | Αγ Μονη – Σαραγια | Αποστολου | |
Μπαλκουρας | Δημητρα α – Απόστολοι | Μαρκοπουλος | |
Πυργετού | Πυργετός – ΑΟΤ 2011 | Καπερωνης Ν | |
Ρεπό : Καλλιδενδρη | |||
Α1 Ερασιτεχνική | 1ος Ομιλος | ΩΡΑ 11:00 | |
Ρογγίων | Καλαμάκι – Παραληθαιοι | Μισσας | Πετσας – Μπαλας Χ |
Ριζαριου | Ριζαριο – Λόγγος 2012 | Κοντινος | Νταλουκας – Σταφυλας |
Αγ Κυριακής | Αγ Κυριακή – Αστέρας | Δουλοπουλος | Τσακνης – Αλεξόπουλος |
Ζάρκου | Ζάρκο – Ταξιάρχες | Χιωτης | Μουστακας – Ροτσας |
Ράξας | Τζούρτζια – Γλύνος | Λεωνιδας | Μανασης Μ – Παφης |
Αρδανίου | Αρδάνι – Πετρωτό | Κουτσαγιας | Τζανης – Κωτουλας |
Μπάρας | Αχιλλέας – Ακ Αμπελακιων | Ανδριοπουλος | Παπαγ/λος – Βουτσελας |
Ρεπό : Κρήνη | |||
Α1 Ερασιτεχνική | 2ος Ομιλος | ΩΡΑ 15:00 | |
Παλαιομ/ρου | Ροπωτό – Λυγαριά | Κουτσαγιας | Μανασης Μ – Μπαλας Χ |
Αγιοφυλλου | Αγιοφυλλο – Κεφαλ/κος | Λεωνιδας | Τασιοπουλος – Ρατζας |
Φιλύρας | Φιλύρα – Ασπροκλησια | Βουτσελας | Τζανης – Κυραντζουλης |
Πιαλείας | Πιαλεία – Πηγη | Κοντινος | Κωτουλας – Σταφυλας |
Λεπτοκαρυας | Τυμφαίος – Γόμφοι | Μάρκος | Μουστακας – Γκογκινουδης |
Θεόπετρας | Θεόπετρα – Πρίνος | Ζήσης | Μπαιρακταρης – Μπαλας Ι |
Μουριας | Δροσερό – Κεφαλ/σο | Χιωτης | Πρεβεντας – Καλογριας |
Περιστερας | Χρυσομηλια – Παλαιομ/ρο | Παντος | Πετσας – Αλεξόπουλος |
Ασπροβαλτος – Γοργογυρι | 3-0 | ||