Το πρόγραμμα της Α’ ερασιτεχνικής για τις ομάδες της Καλαμπάκας

Το πρόγραμμα της Α’ ερασιτεχνικής για τις ομάδες της Καλαμπάκας:

0 30

Το πρόγραμμα της Α’ ερασιτεχνικής για τις ομάδες της Καλαμπάκας:

Το πρόγραμμα της Α’ ερασιτεχνικής για τις ομάδες της Καλαμπάκας:

1η Αγωνιστική:(16-9-17)

ΑΟ Ατρόμητος Δροσερού – ΑΕ Κρύας Βρύσης

ΑΣ Μετέωρα – Βράχος Καστρακίου

2η Αγωνιστική:(23-9-17)

ΑΕ Κρύας Βρύσης – ΑΟ Αχιλλέας Μπάρας

ΑΟ Δήμητρα Απόλλων 2005 – ΑΣ Μετέωρα

Βράχος Καστρακίου – Άρης Αγίας Μονής

3η Αγωνιστική:(30-9-17)

ΑΕ Τρικάλων – ΑΕ Κρύας Βρύσης

ΑΣ Μετέωρα – ΑΟ Πορταϊκός

Βράχος Καστρακίου – ΑΟ Οικουμένιος

4η Αγωνιστική:(7-10-17)

ΑΕ Κρύας Βρύσης – ΑΟ Μεγ. Καλυβίων

ΠΟ Φήκης – Βράχος Καστρακίου

Ρεπό ΑΣ Μετέωρα

5η Αγωνιστική:(14-10-17)

ΑΣ Μετέωρα – ΑΟ Πηγή

Βράχος Καστρακίου – ΑΕ Κρύας Βρύσης

6η Αγωνιστική:(21-10-17)

ΑΟ Τρίκκη Κηπακίου Σαραγίων – ΑΣ Μετέωρα

ΑΟ Θύελλα Μεγαλοχωρίου – Βράχος Καστρακίου

ΑΕ Κρύας Βρύσης – ΑΟ Δήμητρα Απόλλων 2005

7η Αγωνιστική:(26-10-17)

ΑΣ Μετέωρα – ΑΟ Πυργετού

Βράχος Καστρακίου – ΑΟ Ατρόμητος Δροσερού

ΑΟ Πορταϊκός – ΑΕ Κρύας Βρύσης

8η Αγωνιστική:(4-11-17)

ΑΣ Μετέωρα – ΑΟ Γριζάνο

ΑΟ Αχιλλέας Μπάρας – Βράχος Καστρακίου

Ρεπό ΑΕ Κρύας Βρύσης

9η Αγωνιστική:(11-11-17)

Άρης Αγίας Μονής – ΑΣ Μετέωρα

Βράχος Καστρακίου – ΑΕ Τρικάλων

ΑΕ Κρύας Βρύσης – ΑΟ Πηγή

10η Αγωνιστική:(18-11-17)

ΑΟ Μεγ. Καλυβίων – Βράχος Καστρακίου

ΑΣ Μετέωρα – ΑΟ Οικουμένιος

ΑΟ Τρίκκη Κηπακίου Σαραγίων – ΑΕ Κρύας Βρύσης

11η Αγωνιστική:(25-11-17)

ΑΟ Γριζάνο – Βράχος Καστρακίου

ΠΟ Φήκης – ΑΣ Μετέωρα

ΑΕ Κρύας Βρύσης – ΑΟ Πυργετού

12η Αγωνιστική:(2-12-17)

Βράχος Καστρακίου – ΑΟ Δήμητρα Απόλλων

ΑΣ Μετέωρα – ΑΕ Κρύας Βρύσης

13η Αγωνιστική:(9-12-17)

ΑΟ Πορταϊκός – Βράχος Καστρακίου

ΑΕ Κρύας Βρύσης – Άρης Αγίας Μονής

ΑΟ Θύελλα Μεγαλοχωρίου – ΑΣ Μετέωρα

14η Αγωνιστική:(16-12-17)

ΑΟ Οικουμένιος – ΑΕ Κρύας Βρύσης

ΑΣ Μετέωρα – ΑΟ Ατρόμητος Δροσερού

Ρεπό Βράχος Καστρακίου

15η Αγωνιστική:(19-12-17)

ΑΕ Κρύας Βρύσης – ΠΟ Φήκης

ΑΟ Πηγή- Βράχος Καστρακίου

ΑΟ Αχιλλέας Μπάρας – ΑΣ Μετέωρα

16η Αγωνιστική:(4-1-18)

ΑΕ Κρύας Βρύσης – ΑΟ Γριζάνο

Βράχος Καστρακίου – ΑΟ Τρίκκη Κηπακίου Σαραγίων

ΑΕ Τρικάλων – ΑΣ Μετέωρα

17η Αγωνιστική:(13-1-18)

ΑΟ Θύελλα Μεγαλοχωρίου – ΑΕ Κρύας Βρύσης

ΑΟ Πυργετού – Βράχος Καστρακίου

ΑΣ Μετέωρα – ΑΟ Μεγ. Καλυβίων

Μπορεί επίσης να σας αρέσει

Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.