Το κύπελλο του πρωταθλητή 2012 – 2013 πήρε η ομάδα της Σαρακίνας την Κυριακή

Το μεσημέρι της Κυριακής λίγο πριν το παιχνίδι με την ομάδα του Φωτεινού, οι παίχτες την Νέας Ποδοσφαιρικής Ομάδας της Σαρακίνας, πήραν το κύπελλο και τα μετάλλια του πρωταθλητή.

0 548

Συγκεκριμένα η ομάδα της Σαρακίνας, πρωταθλήτρια της Β’ κατηγορίας και του ομίλου που αγωνίζονταν τερμάτισε πρώτη στην βαθμολογία και σήμερα το μεσημέρι πήρε το κύπελλο του πρωταθλητή της αγωνιστικής περιόδου 2012 – 2013.

Συγχαίρουμε την Διοίκηση, τους παράγοντες και τους ποδοσφαιριστές της ομάδας και ευχόμαστε καλή συνέχεια τόσο στο φετινό πρωτάθλημα όσο και σε όλη την πορεία της ποδοσφαιρικής ομάδας που ελπίζουμε να έχει πάντα επιτυχίες…

sarakina DSC00289sarakina DSC00290sarakina DSC00291sarakina DSC00292sarakina DSC00293sarakina DSC00294