Τα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου στα γήπεδα του Νομού Τρικάλων

Πλήρης αγωνιστική δραστηριότητα υπάρχει το Σαββατοκύριακο 5 – 6 Δεκεμβρίου στις κατηγορίες της ΕΠΣ Τρικάλων.

0 17

Πλήρης αγωνιστική δραστηριότητα υπάρχει το Σαββατοκύριακο 5 – 6 Δεκεμβρίου στις κατηγορίες της ΕΠΣ Τρικάλων.

Πλήρης αγωνιστική δραστηριότητα υπάρχει το Σαββατοκύριακο 5 – 6 Δεκεμβρίου στις κατηγορίες της ΕΠΣ Τρικάλων. 

Η ομάδα της Κρύας λόγο τιμωρίας αγωνίζεται στο γήπεδο του Αγ. Οικουμένιου στα Τρίκαλα με τον Πορταϊκό αντί για το γήπεδο της Διάβας. Η ομάδα των Μετεώρων αγωνίζεται στο Νεοχώρι ενώ ο Βράχος θα υποδεχθεί το Ελευθεροχώρι.

Οι αγώνες και οι διαιτητές έχουν εως εξής:

 

ΣΑΒΒΑΤΟ    05– 12– 2015  

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Παιδικό ΩΡΑ 11:00
Σαραγίων Σαραγια   – Μετεωρα Μπαλας Ρουσι     – Βαρκας
Φλαμουλιου ΑΟΤ (Β) – Δημητρα Αλεξοπουλος Θανασουλας   – Μαρκοπουλος
Πυλης Πορταικος – Φαρκαδόνα Μαρκος Τασιοπουλος – Γεωργιου
Μπαλκουρας Δημητρα – Καλλιδενδρη Κυραντζουλης Τσουρελας – Πρεβεντας
Ρογγιων Ακ. Αμπελακιων – ΑΟΤ (Α) Ζησης Ζιουτος   – Πιτσακος
Ρεπό : Πύργος
Προπαιδικό ΩΡΑ 11:00
Καλαμπακας Μετεωρα   – Δημητρα (Β) Γκογκινουδης
Κρηνιτσας ΑΟΤ 2011 – Πύργος Αβρααμ
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ 15:00
Δενδρ/ριου Δενδροχώρι   – Δήμητρα Αρετοπουλος Μανασης Μ – Τσακνης
Πηγης Φήκη     – Σαραγια Παντος Βουτσελας   – Ζησης
Μικ Κεφαλ/σου Πρόδρομος – Παραληθαίοι Κουτσαγιας Μουστακας   – Τσιουλης
Οικουμενιου Κρ Βρύση – Πορταικός Κοντινος Αλεξοπουλος   – Μαρκος
Νεοχωριου Νεοχώρι – Μετεωρα Δουλοπουλος Κωτουλας   – Σταφυλάς
Καστρακίου Καστράκι – Ελευθ/ρι Γρατσανης Νταλουκας   – Τζανης
Πυργετού Πυργετός – ΑΕΤ Λεωνιδας Πετσας   – Ρουσι
Γριζάνο – Γοργογυρι 3-0
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 15:00
Θεόπετρας Θεόπετρα – Λεπτοκαρυα Μπαιρακταρης Καπνισης   – Καραγκουνης

              ΚΥΡΙΑΚΗ     06 – 12 – 2015  

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Προπαιδικό ΩΡΑ 11:00
Δενδροχωριου Καλλιδενδρη – Ακ Αμπελακιων Μπαλας
Φαρκαδόνας Φαρκαδόνα – Αγ Μονη Κυραντζουλης
Πυργετού Πυργετός – Καλύβια Ζιουτος
Νεοχωριου Νεοχωρι   – ΑΟΤ Θανασουλας
Μπαλκουρας Δημητρα (Α) – Πορταικός Γκογκινουδης
Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Ριζαριου Ριζαριο   – Γλύνος Μισσας Αλεξοπουλος – Ροτσας
Ταξιαρχών Ταξιάρχες – Πετρωτό Δουλοπουλος Μπαιρακταρης – Ρουσι
Παλαιοπυργου Αστερας   – Καρυες Μαρκος Σκουδριανος – Καπερωνης
Καλυβίων Καλύβια – Τζουρτζια Κοντινος Νταλουκας   – Μανασης Μ
Χρυσαυγης Χρυσαυγη – Κρήνη Βουτσελας Μουστακας – Τσιουλης
Λόγγου Λόγγος 2012 – Αρδανι Ανδριοπουλος Ζησης       – Καλογριας
Ζάρκου Ζάρκο   – Μεγαλοχωρι Κουτσαγιας Τζανης     – Τσακνης
Αγ Κυριακής Αγ Κυριακή – Πύργος Λεωνιδας Πετσας     – Τασιοπουλος
Ρεπό : Αχιλλεας Τρικάλων
Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 15:00
Παλαιομ/ρου Ροπωτό   – Ασπροκλησια Λεωνιδας Αλεξοπουλος   – Πρεβεντας
Λεπτοκαρυας Τυμφαίος   – Πιαλεία Κουτσαγιας Τζανης   – Μαρκος
Ασπροβάλτου Ασπροβαλτος – Δροσερό Κοντινος Νταλουκας – Μπαιρακταρης
Γόμφων Γόμφοι   – Φιλύρα Πετσας Μανωλης   – Θανασουλας
Αμπελίων Χρυσομηλια – Λυγαρια Ζησης Ρουσι     – Καπερωνης
Κεφαλ/σου Κεφαλ/σο – Οικουμενιος Βουτσελας Σκουδριανος – Μπαλας
Βυτουμα Βυτουμας – Πηγη Μισσας Τσακνης   – Τσιουλης
Αγ Μονης Αγ Μονη – Πρίνος Παντος Μανασης Μ – Καλογριας
Ρεπό : Αγιοφυλλο
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 15:00
Κεφαλ/κου Κεφαλ/κος – Βασιλική Ροτσας Αβρααμ   – Τασιοπουλος
Φωτεινου Φωτεινό   – Κηπάκι Μουστακας Γκογκινουδης – Κυραντζουλης
Μπορεί επίσης να σας αρέσει

Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.