Τα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου στα γήπεδα του Νομού Τρικάλων | Η ιστοσελίδα της Καλαμπάκας

Τα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου στα γήπεδα του Νομού Τρικάλων

Πλήρης αγωνιστική δραστηριότητα υπάρχει το Σαββατοκύριακο 5 – 6 Δεκεμβρίου στις κατηγορίες της ΕΠΣ Τρικάλων.

0 4

Πλήρης αγωνιστική δραστηριότητα υπάρχει το Σαββατοκύριακο 5 – 6 Δεκεμβρίου στις κατηγορίες της ΕΠΣ Τρικάλων.

Πλήρης αγωνιστική δραστηριότητα υπάρχει το Σαββατοκύριακο 5 – 6 Δεκεμβρίου στις κατηγορίες της ΕΠΣ Τρικάλων. 

Η ομάδα της Κρύας λόγο τιμωρίας αγωνίζεται στο γήπεδο του Αγ. Οικουμένιου στα Τρίκαλα με τον Πορταϊκό αντί για το γήπεδο της Διάβας. Η ομάδα των Μετεώρων αγωνίζεται στο Νεοχώρι ενώ ο Βράχος θα υποδεχθεί το Ελευθεροχώρι.

Οι αγώνες και οι διαιτητές έχουν εως εξής:

 

ΣΑΒΒΑΤΟ    05– 12– 2015  

ΓήπεδοΟμάδεςΔιαιτητής Βοηθοί
Παιδικό ΩΡΑ 11:00
ΣαραγίωνΣαραγια   – Μετεωρα ΜπαλαςΡουσι     – Βαρκας
ΦλαμουλιουΑΟΤ (Β) – Δημητρα ΑλεξοπουλοςΘανασουλας   – Μαρκοπουλος
Πυλης Πορταικος – Φαρκαδόνα ΜαρκοςΤασιοπουλος – Γεωργιου
Μπαλκουρας Δημητρα – ΚαλλιδενδρηΚυραντζουληςΤσουρελας – Πρεβεντας
ΡογγιωνΑκ. Αμπελακιων – ΑΟΤ (Α)ΖησηςΖιουτος   – Πιτσακος
Ρεπό : Πύργος
Προπαιδικό ΩΡΑ 11:00
ΚαλαμπακαςΜετεωρα   – Δημητρα (Β)Γκογκινουδης
ΚρηνιτσαςΑΟΤ 2011 – Πύργος Αβρααμ
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ 15:00
Δενδρ/ριουΔενδροχώρι   – Δήμητρα ΑρετοπουλοςΜανασης Μ – Τσακνης
Πηγης Φήκη     – Σαραγια ΠαντοςΒουτσελας   – Ζησης
Μικ Κεφαλ/σουΠρόδρομος – ΠαραληθαίοιΚουτσαγιαςΜουστακας   – Τσιουλης
ΟικουμενιουΚρ Βρύση – Πορταικός ΚοντινοςΑλεξοπουλος   – Μαρκος
ΝεοχωριουΝεοχώρι – Μετεωρα ΔουλοπουλοςΚωτουλας   – Σταφυλάς
ΚαστρακίουΚαστράκι – Ελευθ/ρι ΓρατσανηςΝταλουκας   – Τζανης
ΠυργετούΠυργετός – ΑΕΤ ΛεωνιδαςΠετσας   – Ρουσι
Γριζάνο – Γοργογυρι3-0
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 15:00
ΘεόπετραςΘεόπετρα – Λεπτοκαρυα Μπαιρακταρης Καπνισης   – Καραγκουνης

              ΚΥΡΙΑΚΗ     06 – 12 – 2015  

ΓήπεδοΟμάδεςΔιαιτητής Βοηθοί
Προπαιδικό ΩΡΑ 11:00
ΔενδροχωριουΚαλλιδενδρη – Ακ Αμπελακιων Μπαλας
ΦαρκαδόναςΦαρκαδόνα – Αγ Μονη Κυραντζουλης
ΠυργετούΠυργετός – Καλύβια Ζιουτος
ΝεοχωριουΝεοχωρι   – ΑΟΤΘανασουλας
Μπαλκουρας Δημητρα (Α) – Πορταικός Γκογκινουδης
Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
ΡιζαριουΡιζαριο   – Γλύνος Μισσας Αλεξοπουλος – Ροτσας
ΤαξιαρχώνΤαξιάρχες – Πετρωτό Δουλοπουλος Μπαιρακταρης – Ρουσι
ΠαλαιοπυργουΑστερας   – Καρυες Μαρκος Σκουδριανος – Καπερωνης
ΚαλυβίωνΚαλύβια – Τζουρτζια ΚοντινοςΝταλουκας   – Μανασης Μ
ΧρυσαυγηςΧρυσαυγη – Κρήνη ΒουτσελαςΜουστακας – Τσιουλης
ΛόγγουΛόγγος 2012 – Αρδανι Ανδριοπουλος Ζησης       – Καλογριας
ΖάρκουΖάρκο   – ΜεγαλοχωριΚουτσαγιαςΤζανης     – Τσακνης
Αγ ΚυριακήςΑγ Κυριακή – Πύργος Λεωνιδας Πετσας     – Τασιοπουλος
Ρεπό : Αχιλλεας Τρικάλων
Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 15:00
Παλαιομ/ρουΡοπωτό   – ΑσπροκλησιαΛεωνιδας Αλεξοπουλος   – Πρεβεντας
ΛεπτοκαρυαςΤυμφαίος   – Πιαλεία Κουτσαγιας Τζανης   – Μαρκος
ΑσπροβάλτουΑσπροβαλτος – Δροσερό ΚοντινοςΝταλουκας – Μπαιρακταρης
ΓόμφωνΓόμφοι   – Φιλύρα ΠετσαςΜανωλης   – Θανασουλας
ΑμπελίωνΧρυσομηλια – Λυγαρια ΖησηςΡουσι     – Καπερωνης
Κεφαλ/σουΚεφαλ/σο – Οικουμενιος ΒουτσελαςΣκουδριανος – Μπαλας
ΒυτουμαΒυτουμας – Πηγη ΜισσαςΤσακνης   – Τσιουλης
Αγ ΜονηςΑγ Μονη – Πρίνος ΠαντοςΜανασης Μ – Καλογριας
Ρεπό : Αγιοφυλλο
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 15:00
Κεφαλ/κουΚεφαλ/κος – Βασιλική ΡοτσαςΑβρααμ   – Τασιοπουλος
ΦωτεινουΦωτεινό   – Κηπάκι ΜουστακαςΓκογκινουδης – Κυραντζουλης
Μπορεί επίσης να σας αρέσει

Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.