Τα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου στα γήπεδα του Νομού Τρικάλων

Στα γήπεδα θα βρεθούν σήμερα και αύριο οι ομάδες του νομού μας για τα παιχνίδια των πρωταθλήματα που αγωνίζονται.

0 13

Στα γήπεδα θα βρεθούν σήμερα και αύριο οι ομάδες του νομού μας για τα παιχνίδια των πρωταθλήματα που αγωνίζονται.

Στα γήπεδα θα βρεθούν σήμερα και αύριο οι ομάδες του νομού μας για τα παιχνίδια των πρωταθλήματα που αγωνίζονται.

Τα παιχνίδια έχουν ώς εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ    1212– 2015  

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
  Παιδικό   ΩΡΑ 11:00
Φλαμουλιου ΑΟΤ (Β) – Σαραγια Μπαλας Τασιοπουλος   – Πιτσακος
Μπαλκουρας Δημητρα – Πορταικος Κυραντζουλης Καλογριας   – Πρεβεντας
Πύργου Πύργος   – Δημητρα Τοτης Τσουρελας   – Θανασουλας
Φαρκαδόνας Φαρκαδόνα- Ακ Αμπελακιων Ζησης Πλατσκοβιτς – Καπνισης
  Καλλιδένδρη – ΑΟΤ(Α) 0-3  
  Ρεπό : Μετεωρα    
       
  Προπαιδικό   ΩΡΑ 11:00
Αγ Μονης Αγ Μονη   – Νεοχωρι Ζιουτος  
       
  Α Ερασιτεχνική   ΩΡΑ 15:00
Μπαλκουρας Δήμητρα   – Σαραγια Λεωνιδας Τζανης     – Πετσας
Ριζώματος Παραληθαίοι – Δενδροχωρι Κουτσαγιας Ανδριοπουλος – Μανωλης
Πύλης Πορταικος – Φηκη Δουλοπουλος Νταλουκας   – Τσακνης
Καλαμπακας Μετεωρα – Πρόδρομος Μισσας Μανασης   – Μακρης
Ελευθ/ριου Ελευθεροχωρι – Νεοχωρι Κοντινος Κουρεντας – Κωτουλας
Κηπακιου ΑΕΤ   – Γριζάνο Μανασης Κ Αλεξοπουλος – Σταφυλας
Πυργετου Πυργετός   – Καστρακι Παντος Βουτσελας – Τατσινας
  Γοργογυρι – Κρ Βρυση 0-3  
       
  Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 15:00
Γοργογυριου Γοργογυρι – Καλλιδένδρη Αβρααμ Βαρκας   – Γεωργιου
Διαλεχτού Αν. Μεγάρχης – Μπελετσι Μουστακας Καραγκουνης – Σταματουκος
       
  Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 15:00
Θεόπετρας Θεόπετρα – Φωτεινό Μπαιρακταρης Πασσης – Μποζογλου
       

 ΚΥΡΙΑΚΗ     13 – 12 – 2015  

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
  Προπαιδικό   ΩΡΑ 11:00
Μπαλκούρας Δήμητρα (Β) – Φαρκαδόνα Ζιουτος  
Εκ Αγ Γεωργιου Ακ. Αμπελακιων – Πυργετος Γκογκινουδης  
Ακαδημιας 1 Καλύβια – ΑΟΤ 2011 Πλατσκοβιτς  
Φλαμουλιου ΑΟΤ – Πορταικος Μπαλας  
Πυργου Πύργος   – Δημητρα (Α) Μαρκοπουλος  
Δενδροχωριου Καλλιδένδρη – Μετεωρα Ζησης  
       
  Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Ασπροκλησιας Ασπροκλησια   – Πιαλεια Μανασης Νταλουκας   – Σταφυλας
Μουριας Δροσερο   – Ροπωτό Δουλοπουλος Κουρεντας   – Κωτουλας
Φιλύρας Φιλύρα   – Τυμφαίος Βουτσελας Σκουδριανος – Τασιοπουλος
Λυγαριας Λυγαρια – Ασπροβαλτος Μισσας Μακρης   – Τσιουλης
Οικουμενιου Οικουμενιος – Χρυσομηλια Κουτσαγιας Τσακνης   – Μουστακας
Πηγης Πηγη       – Αγιοφυλλο Κοντινος Μανασης   – Καλογριας
Αγ Μονης Αγ Μονη   – Κεφαλ/σο Τοτης Αλεξοπουλος – Αβρααμ
Πρίνους Πρίνος   – Βυτουμα Λεωνιδας Μαρκος   – Κυραντζουλης
  Ρεπό : Γόμφων    
       
  Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 15:00
Γλύνους Γλύνος   – Πετρωτό Κοντινος Τζανης   – Κωτουλας
Καρυων Καρυες   – Ριζαριο Βουτσελας Μανασης   – Τσακνης
Ράξας Τζουρτζια – Ταξιάρχες Λεωνιδας Σταφυλας – Τοτης
Κρήνης Κρήνη   – Αστερας Ανδριοπουλος Τασιοπουλος – Σκουδριανος
Αρδανιου Αρδανι   – Χρυσαυγή Μαρκος Αλεξοπουλος – Καλογριας
Μεγαλοχωριου Μεγαλοχωρι – Αχιλλεας Μισσας Κουρεντας – Νταλουκας
Αγ Κυριακης Αγ Κυριακή – Λόγγος 2012 Κουτσαγιας Μακρης   – Τατσινας
Πύργου Πύργος   – Ζαρκο Παντος Μπαιρακταρης – Τσιουλης
  Ρεπό : Καλυβια    
       
  Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 15:00
Λιλής Λιλή   – Ανταλλάξιμα Ζησης Μανωλης   – Καπερωνης
Παλαιομ/ρου Παλαιομ/ρο – Μεγάρχη Μουστακας Γορδιος – Τζουβαρας
       
  Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 15:00
Κηπακιου Κηπακι   – Κεφαλ/κος Πετσας Κυραντζουλης – Μπαλας
Μπορεί επίσης να σας αρέσει

Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.