Τα παιχνίδια ποδοσφαίρου του Σαββατοκύριακου στα γήπεδα του Ν. Τρικάλων – Οι διαιτητές

Αγωνιστικές υποχρεώσεις έχουν το Σαββατοκύριακο οι ομάδες των Α’ και Α1 ερασιτεχνικών κατηγοριών του νομού μας.

0 138

Αγωνιστικές υποχρεώσεις έχουν το Σαββατοκύριακο οι ομάδες των Α’ και Α1 ερασιτεχνικών κατηγοριών του νομού μας.

Αγωνιστικές υποχρεώσεις έχουν το Σαββατοκύριακο οι ομάδες των Α’ και Α1 ερασιτεχνικών κατηγοριών του νομού μας.

Τα παιχνίδια και οι διαιτητές τους έχουν ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ    0110 – 2016 

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
  Α Ερασιτεχνική   ΩΡΑ 16:30
Πυργετου Πυργετος   – Φαρκαδόνα Δουλοπουλος Ανδριοπουλος   – Μαρκος
Βασιλικης Κρ Βρύση – Γριζάνο Παντος Βουτσελας   – Μουστακας
Δενδροχωριου Δενδροχωρι   – Καρυες Κουτσαγιας Τζανης       – Λεωνιδας Σ
Καστρακίου Καστράκι   – Μεγαλοχωρι Μισσας Μπαλας     – Τσακνης
Σαραγιων Σαραγια   – Νεοχωρι Χιωτης Ζησης         – Τοτης
Φήκης Φήκη   – Μετεωρα Γρατσανης Μανασης Μ – Σταφυλας
Μπαλκουρας Δημητρα – Πορταικός Κοντινος Κωτουλας   – Πετσας
Κηπακίου ΑΕΤ   – Αγ Μονη Μανουρας Χ Λεωνιδας Κ – Αλεξοπουλος
  Οικουμενιος   – Πρόδρομος 3-0  
       
       
ΚΥΡΙΑΚΗ      0210 – 2016   ΩΡΑ 11:00
  Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος  
Αρδανίου Αρδάνι     – Παραληθαίοι Τοτης Αλεξοπουλος   – Μουστακας
Κρήνης Κρήνη     – Τζουρτζια Κουτσαγιας Παπαγεωργοπουλος – Μπαιρακταρης
Ρογγίων Ακ Αμπελακιων   – Ζάρκο Ανδριοπουλος Τσακνης   – Παφης
Μπάρας Αχιλλέας   – Αγ Κυριακή Πετσας Ροτσας   – Τασιοπουλος
Πετρωτου Πετρωτό   – Ριζαριο Κοντινος Χιωτης   – Μανασης Μ
Γλύνους Γλύνος   – Καλαμακι Δουλοπουλος Πλατσκοβιτς   – Μπαλας Ι
Ταξιαρχών Ταξιάρχες   – Λόγγος Ζησης Κωτουλας – Βουτσελάς
Παλαιοπυργου Αστερας   – Πύργος Μισσας Κυραντζουλης – Ζιουτος
  Ρεπό : Καλυβια    
       
       
ΚΥΡΙΑΚΗ      02– 10 – 2016    
  Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 16:30
Μουριας Δροσερό   – Λυγαρια Κοντινος Κωτουλας   – Μανασης Μ
Ασπροβαλτου Ασπροβαλτος   – Θεόπετρα Παφης Αλεξοπουλος   – Κατσογιαννος
Παλαιομ/ρου Παλαιομ/ρο – Τυμφαίος Χιωτης Αποστολου – Ρατζας
Περιστερας Χρυσομηλια – Πιαλεία Βουτσελας Τσακνης   – Μπαιρακταρης
Κεφαλ/σου Κεφαλ/σο – Αγιοφυλλο Παντος Παπαγεωργοπουλος – Ροτσας
Πρίνους Πρίνος   – Ροπωτο Πετσας Μουστακας – Καλογριας
Γόμφων Γομφοι   – Κεφαλ/κος Κουτσαγιας Θανασουλας – Καπερωνης Ν
Πηγης Πηγη   – Ασπροκλησια Μισσας Ζησης   – Πρεβεντας
  Γοργογυρι   – Φιλυρα 0-3  
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.