Τα παιχνίδια ποδοσφαίρου του Σαββατοκύριακου στα γήπεδα του Ν. Τρικάλων – Οι διαιτητές

Αγωνιστικές υποχρεώσεις έχουν το Σαββατοκύριακο οι ομάδες των Α’ και Α1 ερασιτεχνικών κατηγοριών του νομού μας.

0 124

Αγωνιστικές υποχρεώσεις έχουν το Σαββατοκύριακο οι ομάδες των Α’ και Α1 ερασιτεχνικών κατηγοριών του νομού μας.

Αγωνιστικές υποχρεώσεις έχουν το Σαββατοκύριακο οι ομάδες των Α’ και Α1 ερασιτεχνικών κατηγοριών του νομού μας.

Τα παιχνίδια και οι διαιτητές τους έχουν ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ    0110 – 2016 

ΓήπεδοΟμάδεςΔιαιτητής Βοηθοί
 Α Ερασιτεχνική  ΩΡΑ 16:30
ΠυργετουΠυργετος   – Φαρκαδόνα ΔουλοπουλοςΑνδριοπουλος   – Μαρκος
Βασιλικης Κρ Βρύση – ΓριζάνοΠαντοςΒουτσελας   – Μουστακας
ΔενδροχωριουΔενδροχωρι   – Καρυες ΚουτσαγιαςΤζανης       – Λεωνιδας Σ
ΚαστρακίουΚαστράκι   – ΜεγαλοχωριΜισσαςΜπαλας     – Τσακνης
ΣαραγιωνΣαραγια   – ΝεοχωριΧιωτηςΖησης         – Τοτης
ΦήκηςΦήκη   – Μετεωρα ΓρατσανηςΜανασης Μ – Σταφυλας
ΜπαλκουραςΔημητρα – Πορταικός ΚοντινοςΚωτουλας   – Πετσας
ΚηπακίουΑΕΤ   – Αγ Μονη Μανουρας ΧΛεωνιδας Κ – Αλεξοπουλος
 Οικουμενιος   – Πρόδρομος 3-0 
    
    
ΚΥΡΙΑΚΗ     0210 – 2016 ΩΡΑ 11:00
 Α1 Ερασιτεχνική1ος Ομιλος  
ΑρδανίουΑρδάνι     – ΠαραληθαίοιΤοτηςΑλεξοπουλος   – Μουστακας
Κρήνης Κρήνη     – Τζουρτζια ΚουτσαγιαςΠαπαγεωργοπουλος – Μπαιρακταρης
ΡογγίωνΑκ Αμπελακιων   – Ζάρκο ΑνδριοπουλοςΤσακνης   – Παφης
ΜπάραςΑχιλλέας   – Αγ Κυριακή ΠετσαςΡοτσας   – Τασιοπουλος
ΠετρωτουΠετρωτό   – Ριζαριο ΚοντινοςΧιωτης   – Μανασης Μ
ΓλύνουςΓλύνος   – Καλαμακι ΔουλοπουλοςΠλατσκοβιτς   – Μπαλας Ι
ΤαξιαρχώνΤαξιάρχες   – Λόγγος Ζησης Κωτουλας – Βουτσελάς
ΠαλαιοπυργουΑστερας   – Πύργος ΜισσαςΚυραντζουλης – Ζιουτος
 Ρεπό : Καλυβια   
    
    
ΚΥΡΙΑΚΗ     02– 10 – 2016  
 Α1 Ερασιτεχνική2ος Ομιλος ΩΡΑ 16:30
ΜουριαςΔροσερό   – Λυγαρια ΚοντινοςΚωτουλας   – Μανασης Μ
ΑσπροβαλτουΑσπροβαλτος   – Θεόπετρα ΠαφηςΑλεξοπουλος   – Κατσογιαννος
Παλαιομ/ρουΠαλαιομ/ρο – Τυμφαίος ΧιωτηςΑποστολου – Ρατζας
ΠεριστεραςΧρυσομηλια – ΠιαλείαΒουτσελαςΤσακνης   – Μπαιρακταρης
Κεφαλ/σουΚεφαλ/σο – ΑγιοφυλλοΠαντοςΠαπαγεωργοπουλος – Ροτσας
ΠρίνουςΠρίνος   – Ροπωτο ΠετσαςΜουστακας – Καλογριας
ΓόμφωνΓομφοι   – Κεφαλ/κος ΚουτσαγιαςΘανασουλας – Καπερωνης Ν
ΠηγηςΠηγη   – Ασπροκλησια ΜισσαςΖησης   – Πρεβεντας
 Γοργογυρι   – Φιλυρα 0-3 
Μπορεί επίσης να σας αρέσει

Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.