Τα παιχνίδια ποδοσφαίρου στα γήπεδα των Τρικάλων και οι Διαιτητές τους

Στα γήπεδα θα βρεθούν οι ομάδες της περιοχής μας το ερχόμενο Σαββατοκύριακό, με πολλές και δυναντές αναμετρήσεις σε όλες τις κατηορίες.

0 190

Στα γήπεδα θα βρεθούν οι ομάδες της περιοχής μας το ερχόμενο Σαββατοκύριακό, με πολλές και δυναντές αναμετρήσεις σε όλες τις κατηορίες.

Στα γήπεδα θα βρεθούν οι ομάδες της περιοχής μας το ερχόμενο Σαββατοκύριακό, με πολλές και δυναντές αναμετρήσεις σε όλες τις κατηορίες.

 

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγωνων έχουν έχουν ως εξής:

 

Γηπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Παιδικό Πρωτάθλημα

 

     ΩΡΑ  11:00

Πυργου

Πύργος   – Σαρακίνα

Τοτης

Θανασουλας – Σκεντος

Ζηλευτης

ΑΟΤ      – Αμπελάκια

Ρουσι Φ

Ρουσι Α – Τσουρελας

Φηκης

Φήκη       – Ακαδημια 1

Γκογκινουδης

Μαρκοπουλος – Σπαλας

Μπαλκουρας

Δήμητρα – ΑΕΤ

Λεωνιδας

Πετσας – Αλεξοπουλος

Καλαμπακας

Μετεωρα – Σαράγια

Σταφυλας

Καλογριας – Πλατσκοβιτς

Πύλης

Πορταικός – ΑΟΤ 1963

Μουστακας

Μπαλας – Πρεβεντας

 

Καλύβια   – Λεπτοκαρυα

0-3

 
       
 

Α Ερασιτεχνική

 

     ΩΡΑ  15:00

Φήκης

Φήκη         – Δήμητρα

Δουλοπουλος

Τσακνης   – Καπερωνης

Καλ/κας

Μετεωρα   – Καλύβια

Κουτσαγιας

Νιωτη      – Νταλουκας

Φλαμουλίου

Φλαμουλι – Αχιλλέας

Μανασης

Λεωνιδας Σ – Ρουσι Φ

Καστρακίου

Καστρακι – Οικουμένιος

Κοντινος

Μανασης Μ – Σταφυλας

Περιστερας

Περιστερα – Ασκληπιος

Χιωτης

Νικου  – Λεωνιδας Κ

Ριζώματος

Παραληθαίοι – Φαρκαδόνα

Μισσας

Γαντζουλας – Κωτούλας

Κηπακίου

ΑΕΤ           – Πυργετός

Μανουρας

Βουτσελας – Τζάνης

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι   – Κρ Βρύση

Γρατσάνης

Γκογκινουδης – Αβρααμ

       
 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

     ΩΡΑ  15:00

Φιλύρας

Φιλύρα   – Αν. Μεγάρχης

Μουστακας

Πουλιανιτης – Καπερωνης Ν

       
 

Β Ερασιτεχνική

3ος Ομιλος

     ΩΡΑ  15:00

Ρογγίων

Καλαμακι – Αστέρας

Μπαιρακταρης

Καταβουτας – Μάρκος

       

ΚΥΡΙΑΚΗ 23.02.2014                      

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

     ΩΡΑ  11:00

Πύργου

Πύργος     – Ράξα

Μανασης

Ρουσι Φ   – Τσακνης

Γριζάνου

Γριζάνο    – Καρυες

Μανουρας

Νταλουκας – Τζανης

Βασιλικής

Βασιλική – Γλύνος

Βουτσελας

Νικου   – Τσιουλης

Πηγης

Σαράγια   – Ριζαριό

Δουλοπουλος

Νιωτη   – Μισσας

Κηπακίου

Κηπάκι     – Απόστολοι

Ανδριοπουλος

Χιωτης – Μανασης Μ

Κρήνης

Κρήνη     – Λόγγος

Κουτσαγιας

Κωτουλας – Γαντζουλας

Νεοχωρίου

Νεοχώρι   – Αμπελάκια

Κοντινος

Καπερωνης – Μουστακας

 

Πετροπορος – Ζάρκο

0-3

 
 

Αρδάνι         – Φανερωμενη

3-0

 
       
 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

     ΩΡΑ  15:00

Γοργογυρίου

Γοργογυρι   – Ελευθ/ρι

Κουτσαγιας

Τσιουλης   – Σταφυλας

Γάβρου

Πανχασιακος – Φωτεινό

Βουτσελας

Νικου – Τσουρελας

Μουριάς

Δροσερό   – Πηγη

Γαντζουλας

Νιωτη   – Μανασης Μ

Γόμφων

Γόμφοι     – Βυτουμας

Καπερωνης

Γκογκινουδης    – Ρουσι Φ

Μεγάρχης

Μεγάρχη – Λυγαριά

Μανασης Κ

Θανασουλας – Αλεξοπουλος

Τρικάλων

ΑΟΤ         – Ασπροκλησια

Μισσας

Κωτουλας – Ρουσι Α

Σαρακίνας

Σαρακίνα – Πορταικός

Κοντινος

Τζανης – Τσακνης

Χρυσομηλιας

Χρυσομηλιά – Φωτάδα

Μανουρας

Τοτης   – Πετσας

Προδρόμου

Πρόδρομος – Δενδ/ρι

Χιωτης

Καψουρας – Σπαλας

 

Ρεπό : Πιαλεία

   
       
 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

     ΩΡΑ  15:00

Διαλεχτού

Ανταλλάξιμα   – Παπαράτζα

Μπαιρακταρης

Μανωλης   – Τασιοπουλος

       
       
 

Β Ερασιτεχνική

3ος Ομιλος

     ΩΡΑ  15:00

Μεγαλ/ριου

Πατουλια   – Ταξιάρχες

Αβρααμ

Σκρετας   – Κυραντζουλης

       
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.

Litespeed Greek Web Hosting by NetSpace.gr