Τα παιχνίδια ποδοσφαίρου στα γήπεδα της Καλαμπάκας και των Τρικάλων – Οι διαιτητές

Αγωνιστική δραστηριότητα έχουν οι ομάδες της Α’ ερασιτεχνικής κατηγορίας όπως και της Α1 το ερχόμενο Σαββατοκύριακο.

0 228

Αγωνιστική δραστηριότητα έχουν οι ομάδες της Α’ ερασιτεχνικής κατηγορίας όπως και της Α1 το ερχόμενο Σαββατοκύριακο.

Αγωνιστική δραστηριότητα έχουν οι ομάδες της Α’ ερασιτεχνικής κατηγορίας όπως και της Α1 το ερχόμενο Σαββατοκύριακο.

 

Η ΕΠΣ Τρικάλων ανακοίνωσε τους διαιτητές των αγώνων οι οποίοι έχουν ως εξής:

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  28 / 9 / 2013 – 3η Αγωνιστικη

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Α Ερασιτεχνική

 

     ΩΡΑ  16:00

Φήκης

Φήκη         – Φαρκαδόνα

Χιώτης

Βουτσελας     – Μουστακας

Μεγαλ/ριου

Ασκληπιος – Πυργετός

Μανασης

Νιωτη   – Ανδριοπουλος

Οικουμενίου

Οικουμένιος – Κρ Βρύση

Κουτσαγιας

Κωτουλας – Γαντζουλας

Μπάρας

Αχιλλέας       – Μεγαλ/ρι

Μισσας

Νικου   – Καπερωνης

Καλυβίων

Καλύβια       – ΑΕΤ

Κοντινος

Νταλουκας   – Μακρης

Μπαλκούρας

Δήμητρα       – Παραληθαίοι

Παντος

Μανουρας Ν – Ρουσση

Καλαμπακας

Μετεωρα     – Περιστερα

Δουλοπουλος

Τζανης   – Τσακνης

    
 

     ΚΥΡΙΑΚΗ

29-09-2013

 
    
 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

     ΩΡΑ : 11:00

Πύργου

Πύργος       – Γλύνος

Μανασης

Χιωτης   – Μουστακας

Καρυων

Καρυες     – Ριζαριό

Μισσας

Σταφυλας – Αλεξοπουλος

Ζάρκου

Ζάρκο       – Φανερωμενη

Καπερωνης

Τσιουλης – Μαργιωλης

Ράξας

Ράξα         – Απόστολοι

Γαντζουλας

Ραπτης – Γκογκινουδης

Πετροπόρου

Πετρόπορος   – Λόγγος

Βουτσελας

Μπαιρακταρης – Ροτσας

Γριζάνου

Γριζάνο       – Αμπελάκια

Κοντινος

Μανουρας Χ – Μανουρας Ν

Βασιλικής

Βασιλική   – Νεοχώρι

Κουτσαγιας

Ρουσση – Αβρααμ

Σαραγίων

Σαράγια     – Κρήνη

Παντος

Νιωτη     – Κωτουλας

Αρδανίου

Αρδάνι       – Κηπάκι

Δουλοπουλος

Τσακνης – Νικου

    
 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

     ΩΡΑ : 16:00

Γοργογυριου

Γοργογύρι   – Φωτεινό

Χιωτης

Μανασης   – Δουλοπουλος Ευθ

Ελευθ/ριου

Ελευθ/ρι     – Πηγη

Κοντινος

Καψουρας – Ρουσση Αρ

Γάβρου

Πανχασιακός – Βυτουμάς

Γαντζουλας

Ραπτης     – Γκογκινουδης

Γόμφων

Γόμφοι         – Λυγαριά

Βουτσελας

Μουστακας – Αβρααμ

Πιαλείας

Πιαλεία       – Ασπροκλησια

Κουτσαγιας

Τσιουλης   – Ροτσας

Μεγάρχης

Μεγάρχη     – Πορταικός

Ανδριοπουλος

Αλεξοπουλος – Μαργιωλης

Τρικαλων

ΑΟΤ           – Φωτάδα

Παντος

Ρουσση Φ   – Μακρης

Σαρακίνας

Σαρακίνα     – Δενδ/ρι

Μισσας

Κωτουλας   – Μπαιρακταρης

Χρυσομηλιάς

Χρυσομηλιά – Πρόδρομος

Καπερωνης

Σταφυλας   – Τσακνης

 

Ρεπώ: Δροσερό

  
    
 

Α Ερασιτεχνική

 

     ΩΡΑ  16:00

Καστρακίου

Καστράκι   – Φλαμουλι

Μανουρας Χ

Νιωτη   – Μανουρας Ν

    
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.