Τα παιχνίδια και οι διαιτητές των ερασιτεχνικών αγώνων το Σαββατοκύριακο 7 και 8 Μαϊου

Αγωνιστική δράση έχουν το Σαββατοκύριακο 7 και 8 Μαΐου οι ερασιτεχνικές ομάδες του νομού στα γήπεδα τους.

0 16

Αγωνιστική δράση έχουν το Σαββατοκύριακο 7 και 8 Μαΐου οι ερασιτεχνικές ομάδες του νομού στα γήπεδα τους.

Αγωνιστική δράση έχουν το Σαββατοκύριακο 7 και 8 Μαΐου οι ερασιτεχνικές ομάδες του νομού στα γήπεδά τους.

Τα παιχνίδια που θα γίνουν και οι διαιτητές τους έχουν ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ    07 – 05   – 2016

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
  Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 16:30
Φιλύρας Φιλύρα     – Ασπροκλησια Κοντινος Χιωτης   – Μαρκος
Μουριας Δροσερό   – Λυγαρια Μανασης Τζανης   – Κωτουλας
Παλαιομ/ρου Ροπωτό     – Οικουμενιος Μισσας Λεωνιδας Κ – Μανασης Μ
Λεπτοκαρυας Τυμφαίος – Πηγη Λεωνιδας Σ Σταφυλας   – Αλεξοπουλος
Βαλτινου Ασπροβαλτος – Αγ Μονη Κουτσαγιας Τσακνης   – Τατσινας
Γόμφων Γόμφοι   – Πρίνος Πετσας Μανωλης   – Πλατσκοβιτς
Χρυσομηλιας Χρυσομηλια – Βυτουμα Βουτσελας Ζησης     – Ρουσι
Αγιοφυλλου Αγιοφυλλο – Κεφαλ/σο Δουλοπουλος Τασιοπουλος   – Μπαλας
  Ρεπό : Πιαλεία    
       
  Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 16:30
Χρυσαυγής Χρυσαυγη – Ζάρκο Ανδριοπουλος Καλογριας   – Ζιουτος
       
  Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 16:30
Μεγάρχης Μεγάρχη – Παλαιομ/ρο Μουστακας Σταματουκος   – Πασσης
       
  Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος ΩΡΑ 16:30
Ρογγίων Ακ. Αμπελακιων – Ακ. Τρικάλων Αβρααμ Καραγκουνης   – Καπνισης
Πηνειάδας Πηνειάδα – Κεραμίδι Ροτσας Διβανε   – Καρατζας
       

       ΚΥΡΙΑΚΗ     0805 – 2016

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
  JUNIOR 1ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Αγ Μονης Αγ Μονη   – ΑΟΤ  Α Ρουσι  
Δενδροχωριου Καλλιδενδρη -Ακ. Αμπελακιων Κατσογιαννος  
Σαραγιων Σαραγια   – ΑΟΤ 2011 Ρατζας  
Μπαλκουρας Δημητρα   Β – Μετεωρα α Μαρκοπουλος  
       
  JUNIOR 2ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Μπαλκουρας Πηγη   – Μετεωρα β Ζιουτος  
Πυλης Πορταικος – Πύργος Μπαλας  
Αγ Αποστόλων ΑΕΤ   – ΑΟΤ β Μουστακας  
Φαρκαδόνας Φαρκαδόνα – Δημητρα α Πλατσκοβιτς  
Πυργετού   10:30 Πυργετός   – Καλύβια Αβρααμ  
       
  Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Ρογγίων Καλαμακι   – Διαμαντι Ροτσας Πρεβεντας   – Τασιοπουλος
       
  Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 16:30
Οικουμενιου Τζουρτζια   – Γλύνος Μαρκος Τασιοπουλος   – Μαρκοπουλος
Καρυων Καρυες       – Κρήνη Παντος Μανασης Μ – Βουτσελας
Ριζαριου Ριζαριο       – Αρδάνι Μανασης Κ Πετσας   – Αλεξοπουλος
Ταξιαρχών Ταξιάρχες   – Μεγαλοχωρι Μισσας Νταλουκας   – Κωτουλας
Παλαιοπυργου Αστερας   – Αγ Κυριακη Κουτσαγιας Λεωνιδας Κ – Σταφυλας
Καλυβίων Καλύβια   – Πύργος Χιωτης Μανωλης   – Ρουσι
Μπάρας Αχιλλέας  – Λόγγος 2012 Κοντινος Λεωνιδας Σ – Καλογριας
  Ρεπό : Πετρωτό    
       
  Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 16:30
Διαλεχτού Ανταλλάξιμα – Λιλή Μουστακας Ποζογλου   – Πασσης
Παλαιομ/ρου Μπελέτσι – Αν. Μεγάρχης Αβρααμ Σταματουκος – Γορδιος
       
  Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 16:30
Βασιλικης Βασιλικη   – Κεφαλ/κος Ζησης Πρεβεντας   – Μπαλας
Κηπακιου Κηπακι     – Φωτεινο Καπερωνης Γεωργιου   – Βαρκας
Λεπτοκαρυας Λεπτοκαρυα   – Θεοπετρα Ροτσας Καρατζας   – Καραγκουνης
       
Μπορεί επίσης να σας αρέσει

Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.