Τα παιχνίδια και οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου

Σημαντικά παιχνίδια περιλαμβάνει η 2η αγωνιστική των πρωταθλημάτων Α’ και Α1 των ομάδων του νομού μας.

0 245

Σημαντικά παιχνίδια περιλαμβάνει η 2η αγωνιστική των πρωταθλημάτων Α’ και Α1 των ομάδων του νομού μας.

Σημαντικά παιχνίδια περιλαμβάνει η 2η αγωνιστική των πρωταθλημάτων Α’ και Α1 των ομάδων του νομού μας.

Οι αγώνες και οι διαιτητές των παιχνιδιών όπως ανακοινώθηκαν από την ΕΠΣ Τρικάλων έχουν ως εξής:

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  21 / 9 / 2013  –   2η Αγωνιστικη

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Α Ερασιτεχνική

 

     ΩΡΑ 16:00

Πυργετού

Πυργετός   – Φήκη

Κοντίνος

Λεωνιδας Σ – Ρουσση Φ

Διάβας

Κρ Βρύση – Φαρκαδόνα

Μανασης Κ

Μουστακας   – Λεωνιδας Κ

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι   – Ασκληπιος

Δουλοπουλος

Τζανης         – Ανδριοπουλος

Κηπακίου

ΑΕΤ           – Οικουμενιος

Μισσας

Καπερωνης   – Κωτουλας

Ριζώματος

Παραληθαιοι – Αχιλλέας

Χιωτης

Μαργιωλης   – Αβρααμ

Περιστέρας

Περιστερα   – Καλύβια

Πάντος

Γαντζουλας   – Βουτσελας

Καστρακίου

Καστράκι   – Δήμητρα

Γρατσανης

Τζοφωλης     – Τσακνης

Φλαμουλίου

Φλαμουλι   – Μετεωρα

Κουτσαγιας

Νταλουκας   – Μακρης

       
 

     ΚΥΡΙΑΚΗ

22-09-2013

 
       
 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

     ΩΡΑ : 11:00

Πηγής

Πηγη         – Γοργογυρι

Βουτσελας

Κωτουλας   – Λεωνιδας Κ

Βυτουμα

Βυτουμάς – Φωτεινό

Μουστακας

Καπερωνης – Ραπτης

Λυγαριάς

Λυγαρια   – Πανχασιακος

Γαντζουλας

Ρουσση        – Γκογκινουδης

Ασπρ/σιας

Ασπροκλησια – Δροσερό

Λεωνιδας Σ

Τσιουλης     – Ροτσας

Πύλης

Πορταικος – Γόμφοι

Κοντινος

Αβρααμ       – Τσακνης

Φωτάδας

Φωτάδα     – Πιαλεία

Μισσας

Μανασης Κ – Χιωτης

Δενδροχωρίου

Δενδροχώρι – Μεγάρχη

Πάντος

Σταφυλας     – Καψούρας

Προδρόμου

Πρόδρομος – ΑΟΤ

Δουλοπουλος

Μακρης       – Μπαιρακταρης

Χρυσομηλιάς

Χρυσομηλια   – Σαρακίνα

Κουτσαγιας

Νταλουκας   – Μαργιωλης

 

Ρεπώ : Ελευθεροχώρι

   
       
 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

     ΩΡΑ : 16:00

Ριζαριού

Ριζαριό     – Πύργος

Μισσας

Ρουσσης Φ   – Γκογκινουδης

Φανερωμένης

Φανερωμένη – Γλύνος

Ανδριοπουλος

Μαργιωλης   – Σταφυλάς

Αποστόλων

Απόστολοι – Καρυες

Καπερωνης

Λεωνιδας Κ – Μπαιρακταρης

Λόγγου

Λόγγος 2012 – Ζάρκο

Κοντινος

Μακρης         – Λεωνιδας Σ

Αγ Μονης

Αμπελάκια – Ράξα

Βουτσελας

Νταλουκας   – Κωτουλας

Νεοχωρίου

Νεοχώρι   – Πετρόπορος

Γαντζουλας

Τσιουλης       – Αλεξοπουλος

Κρήνης

Κρήνη     – Γριζάνο

Μανασης

Ραπτης         – Ρουσση Α

Κηπακίου

Κηπάκι     – Βασιλικη

Χιωτης

Μουστακας – Δουλοπουλος Ευθ

Αρδανίου

Αρδάνι     – Σαράγια

Κουτσαγιας

Πάντος – Δουλοπουλος Ευαγ

       
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.