Πλούσια αγωνιστική δραστηριότητα για τις ομάδες ποδοσφαίρου του νομού Τρικάλων – Το πρόγραμμα

Πλούσια αγωνιστική δραστηριότητα υπάρχει το Σαββατοκύριακο στα γήπεδο του νομού με τις ομάδες της ΕΠΣ Τρικάλων να έχουν ενδιαφέρουσες και σημαντικές αναμετρήσεις.

0 377

Πλούσια αγωνιστική δραστηριότητα υπάρχει το Σαββατοκύριακο στα γήπεδο του νομού με τις ομάδες της ΕΠΣ Τρικάλων να έχουν ενδιαφέρουσες και σημαντικές αναμετρήσεις.

Πλούσια αγωνιστική δραστηριότητα υπάρχει το Σαββατοκύριακο στα γήπεδο του νομού με τις ομάδες της ΕΠΣ Τρικάλων να έχουν ενδιαφέρουσες και σημαντικές αναμετρήσεις.

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων και τους διαιτητές.

ΣΑΒΒΑΤΟ   30  / 11 / 2013                      

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Παιδικό Πρωτάθλημα

 

     ΩΡΑ   11:00

Φήκης

Φηκη        – Πύργος

Γκογκινουδης

Μαρκοπουλος  – Ζησης

Εγκ. Ασκληπιου

ΑΟ Τρίκαλα  – Δήμητρα

Λεωνιδας

Σκεντος   – Πετσας

Αγ Μονης

Αμπελάκια  – Μετεωρα

Ρουσι Φ

Ρουσι Α  – Μαρκος

Κεφαλ/κου

Ακαδημια  1  – Πορταικός

Σταφυλάς

Πρεβεντας  – Τασιοπουλος 

Κηπακίου

ΑΕΤ      – ΑΟ Τρίκαλα 1963

Μανουρας Ν

Πλατσκοβιτς   – Καλογριας

Λεπτοκαρυας

Λεπτοκαρυα  – Σαράγια

Μαργιωλης

Θανασουλας   – Χαντζικος

 

Σαρακίνα   – Καλύβια

3-0

 

 

 

 

 

 

Α  Ερασιτεχνική

 

     ΩΡΑ   15:00

Περιστερας

Περιστερα   – Φηκη

Κουτσαγιας

Κωτουλας   – Ραπτης

Καστρακιου

Καστρακι    – Παραληθαίοι

Δουλοπουλος

Μακρης   – Ρουσι Φ

Φλαμουλίου

Φλαμουλι    – ΑΕΤ

Γρατσανης

Νταλουκας  – Τζανης

Καλ/κας

Μετεωρα     – Μεγαλ/ρι

Λεωνιδας

Μανασης Κ  – Αβρααμ

Μπαλκούρας

Δήμητρα     – Κρ Βρύση  

Χιωτης

Τσακνης  – Ροτσας

Καλυβίων

Καλύβια     – Πυργετός

Πάντος

Μανουρας Ν  – Σταφυλας

Μπάρας

Αχιλλέας    – Φαρκαδόνα

Κοντινος

Καπερωνης  – Νικου

Οικουμενιου

Οικουμενιος  – Ασκληπιος

Μισσας

Γαντζουλας  – Ανδριοπουλος

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

     ΩΡΑ   15:00

Φιλύρας

Φιλύρα    – Πρίνος

Βουτσελας

Δουλοπουλος Ευθ  – Αλεξοπουλος

Μπελετσίου

Μπελέτσι  – Τρικαιογλου

Μουστακας

Σκρετας  – Κυραντζουλης

Λιλής

Λιλή   – Παπαράτζα

Γκογκινουδης

Λεωνιδας  – Καψουρας

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

3οςΟμιλος

     ΩΡΑ   15:00

Πετρωτού

Πετρωτό   – πατουλιά

Μαργιωλης

Ρουσι Α  – Σκαρμουτσος Εδ

Αγ Κυριακής

Διαμάντι   – Αγ Κυριακή

Μπαιρακταρης

Σκαρμουτσος Ε  – Πετσας

 

 

 

 

 

 ΚΥΡΙΑΚΗ  01.12.2013                       

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Προπαιδικό

 

 

Μπαλκούρας

Δήμητρα Β  – Πορταικός

Θανασουλας

 

Πύργου

Πύργος    – Δήμητρα

Μαρκοπουλος

 

Ακαδημιας 1

Ακαδημια  1  – Πυργετός

Ρουσι Α

 

Μπάρας

Αχιλλέας  – Σαράγια

Πετσας

 

Ασκληπιου

ΑΟΤ  – ΑΕΤ

Αλεξοπουλος

 

 

Μετεωρα  – Φλαμουλι

0-3

 

 

Αμπελακια  – ΑΟΤ 1963

3-0

 

 

 

 

 

 

Α1  Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

     ΩΡΑ   11:00

Γοργογυρίου

Γοργογυρι  – Χρυσομηλια

Γαντζουλας

Σταφυλας   – Δουλόπουλος Ευθ

Σαρακίνας

Σαρακίνα  – Πρόδρομος

Παντος

Νικου  – Αβρααμ

Πυργετου

ΑΟΤ         – Δενδρ/ρι

Δουλοπουλος

Τσακνης  – Ρουσι Φ

Μεγάρχης

Μεγάρχη  – Φωτάδα

Κουτσαγιας

Ροτσας  – Σκεντος

Πιαλείας

Πιαλεία    -Πορταικός

Κοντινος

Μακρης  – Λεωνιδας

Γόμφων

Γόμφοι    – Ασπροκλησια

Μισσας

Κωτουλας  – Μαργιωλης

Μουριας

Δροσερό  – Λυγαρια

Καπερωνης

Καψουρας  – Ραπτης

Ελευθ/ριου

Ελευθ/ρι  – Βυτουμας

Βουτσελας

Μουστακας   – Γκογκινουδης

Φωτεινου

Φωτεινο   – Πηγη

Μπαιρακταρης

Σκαρμουτσος – Σκαρμουτσος Εδ

 

Ρεπό : Πανχασιακος

 

 

 

 

 

 

 

Α1  Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

     ΩΡΑ   15:00

Κηπακίου

Κηπάκι    – Πύργος

Μισσας

Μαργιωλης  – Ραπτης

Αρδανίου

Αρδάνι     – Κρήνη

Παντος

Καψουρας   – Ροτσας

Ριζαριου

Σαράγια   – Νεοχώρι

Βουτσελας

Σταφυλας   – Γκογκινουδης

Βασιλικής

Βασιλική   – Αμπελάκια

Κοντινος

Μακρης   – Μανασης Μ

Γριζανου

Γριζάνο    – Λόγγος

Κουτσαγιας

Κωτουλας  – Νικου

Πετροπόρου

Πετρόπορος – Απόστολοι

Μπαιρακταρης

Μαρκοπουλος  – Σκαρμουτσος Ε

Ράξας

Ράξα     – Φανερωμενη

Ανδριοπουλος

Σκεντος  – Σκαρμουτσος Εδ

Ζάρκου

Ζάρκο   – Ριζαριό

Λεωνιδας

Αλεξοπουλος   – Δουλοπουλος Ευθ

Γλύνους

Γλύνος   – Καρυες

Γαντζουλας

Ρουσι Α  – Πετσας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

     ΩΡΑ   15:00

Αγ Βης/νας

Αγ Βης/νας  – Ασπρόβαλτος

Μουστακας

Σκρετας  – Σπαλας

Διαλεχτού

Ανταλλάξιμα -Αν. Μεγάρχης

Αβρααμ

Κυραντζουλης – Τοτης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

     ΩΡΑ   15:00

Πηνειάδας

Πηνειάδα  – Ταξιάρχες

Καπερωνης

Θανασουλας  – Μπαλας

 

 

 

 

 

 

 

 

Μπορεί επίσης να σας αρέσει
Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.

Litespeed Greek Web Hosting by NetSpace.gr