Πήρε την πρώτη νίκη ο Βράχος – Ήττα για την Κρύα Βρύση στο παιχνίδι με την ΑΕΤ

Δεν τα κατάφερε η Κρύα Βρύση στο παιχνίδι της 4ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Α’ Ερασιτεχνικής να πάρει την νίκη στο σημερινό παιχνίδι με την ΑΕΤ.

0 303

Η ΑΕΤ έκανε το 0 – 2 στο πρώτο ημίχρονο με τους παίχτες του Γιώργου Αλμπάνη να δημιουργούν καλές ευκαιρίες χωρίς να καταφέρνουν να μειώσουν το σκορ. Το 1 – 2 έγινε στο 2ο ημίχρονο με τον Πούλιο στο 58′

Νίκη μέσα στο γήπεδο των Αγίων αποστόλων πήρε σήμερα ο Βράχος Καστρακίου απέναντι στην τοπική ομάδα. Ο βράχος που πήρε την πρώτη του νίκη στις τέσσερις πρώτες αγωνιστικές, κέρδισε με 1 – 3 του Αγ. Αποστόλους με γκολ των Ζιώγα Σίμου και Τσικρικά.