Πήραν την νίκη με ανατροπή τα Μετέωρα – Έμειναν στο «Χ» Βράχος και Κρύα Βρύση – Ήττα για Άρη Και Σαρακίνα

Σπουδαία νίκη στα τελευταία λεπτά του αγώνα πήρε η ομάδα των Μετεώρων στο σημερινό παιχνίδι με την ομάδα της Φήκης.

0 375

Ένα πολύ καλό παιχνίδι έγινε στο γήπεδο του Καστρακίου με τις δυο ομάδες να αγωνίζονται για τη νίκη και οι φίλαθλοι να απολαμβάνουν καλό ποδόσφαιρο. Το παιχνίδι έληξε 2 – 2 και οι ομάδες μοιράστηκαν τον βαθμό της ισοπαλίας.

Η ομάδα της Καλαμπάκας έχανε με 0 – 1 όταν στη μέση του 2ου ημιχρόνου ο Κεραμάς έκανε το 1 – 1 και στα τελευταία λεπτά του αγώνα ο Κουβελάς έκανε το  2 – 1 για την ομάδα των Μετεώρων χαρίζοντας τη νίκη στην ομάδα των Μετεώρων.

Η ομάδα της Σαρακίνας ηττήθηκε από τον Πορταϊκό με 2 – 0.

Η κρύα Βρύση στα Καλύβια έφερε ισοπαλία με το παιχνίδι να τελειώνει 2 – 2.

Μεγάλος άτυχος και ήττα με “βαρύ” σκορ ήταν ο Άρης Περιστέρας που έφυγε από την Φαρκαδόνα με ήτττα και τελικό σκορ 7 – 1