Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 24 και 25 Φεβρουαρίου

Από την ΕΠΣΤ ανακοινώθηκε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου στις ερασιτεχνικές κατηγορίες του Νομού Τρικάλων.

0 33

Από την ΕΠΣΤ ανακοινώθηκε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου στις ερασιτεχνικές κατηγορίες του Νομού Τρικάλων.

Από την ΕΠΣΤ ανακοινώθηκε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου στις ερασιτεχνικές κατηγορίες του Νομού Τρικάλων για το Σαββατοκύριακο 24 και 25 Φεβρουαρίου.

ΣΑΒΒΑΤΟ   2402 – 2018                          

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
  Παιδικό   ΩΡΑ 11:00
Λογγακίου Δημητρα α – Πηγη Μουστάκας Βουτσελας   – Τουλουμης
Κηπακίου ΑΟΤ   – Ακαδημια 1 Μανασης Μ Κυρατζουλης – Ράτζας
Καλαμπακας Μετεωρα β – Πυργος Πετσας Κατσογιαννος – Καπερωνης
Διάβας Μετεωρα α – Δημητρα β Ζησης Μαρκοπουλος – Αποστολου
  Νεοχωρι – Πετρωτό 3-0  
  Φήκη   – Ακ Αμπελακιων 0-3  
       
       
  Α Ερασιτεχνική   ΩΡΑ 15:00
Γριζανου Γριζάνο   – Πυργετός Δουλοπουλος Λεωνιδας Κ – Βουτσελας
Κηπακίου ΑΕΤ   – Αχιλλέας Μανουρας Χ Νταλουκας   – Κωτουλας
Καλαμπακας Μετεωρα   – Σαραγια Μανασης Κ Μουστακας – Αλεξόπουλος
Αγ Μονης Αγ Μονη   – Πηγη Κουτσαγιας Μανασης Μ – Ανδριοπουλος
Καστρακιου Καστράκι – Μεγαλοχωρι Πετσας Ρατζας   – Καλογριας
Μπαλκούρας Δημητρα – Κρ Βρύση Ζησης Παφης   – Τατσινας
Φήκης Φήκη   – Πορταικός Κοντινος Κυρατζουλης – Μπαιρακταρης
  Καλύβια – Δροσερό    
  Ρεπό : Οικουμενιος    
       

   ΚΥΡΙΑΚΗ   25 – 02 – 2018               

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
  Junior 1ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Καλαμπακας    9:30 Μετεωρα α – ΑΟΤ Μουστακας  
Βοηθ Πυργου 10:00 Πύργος α – Ακαδημια 1 α Παφης  
Πυργετου 11:00 Πυργετός   – Βαλτινό Ρατζας  
Σαραγιων 11:00 Πηγη β – Δημητρα α Αποστολου  
  Πορταικός – ΑΟΤ 2011 3-0  
       
  J u n i o r 2ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Καλαμπακας 11:00 Μετεωρα β   – Νεοχωρι Μουστακας  
Αγ Μονης 9:30 Αγ Μονη   – Δημητρα β Τουλουμης  
Factory 9:30 Καρυες   – Πηγη α Μαρκοπουλος  
Βοηθ Πυργου 11:00 Πύργος β – Ακ Αμπελακιων Παφης  
  Ακαδημια 1 β – Σαραγια 3-0  
       
  Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Βυτουμα Βυτουμας   – Χρυσομηλια Λεωνιδας Σ Μπαιρακταρης   – Καψούρας
Παλ/ρου Παλαιομ/ρο – Θεόπετρα Δουλοπουλος Μανουρας   – Βουτσελας
Κεφαλ/κου Κεφαλ/κος – Πρίνος Κουτσαγιας Καπερωνης – Καλογριας
Πιαλείας Πιαλεία   – Ελευθ/ρι Κοντινος Νταλουκας   – Σταφυλας
Φιλύρας Φιλύρα – Δενδροχωρι Πετσας Αλεξοπουλος   – Ζησης
Κεφαλ/σου Κεφαλ/σο – Ροπωτό Μανασης Κ Παπαγεωργοπουλος – Κυρατζουλης
  Αγιοφυλλο – Ασπροβαλτος 0-3  
  Λυγαρια – Φωτάδα 3-0  
       
  Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 15:00
Λόγγου Λόγγος   – Ακ Αμπελακίων Λεωνιδας Σ Μπαιρακταρης – Τουλουμης
Καρυων Καρυες   – Κρήνη Κοντινος Νταλουκας   – Καπερωνης Ν
Γλύνους Γλύνος   – Τζουρτζια Ζησης Σταφυλας – Κυρατζουλης
Αγ Κυριακής Αγ Κυριακή – Ακαδημια 1 Μανασης Κ Αλεξοπουλος – Καψουρας
Πύργος Πύργος   – Ταξιάρχες Κουτσαγιας Μανουρας Ν – Κωτουλας
Ριζαριού Ριζαριό   – Ζάρκο Πετσας Παπαγεωργοπουλος- Καλογριας
Αρδανίου Αρδάνι   – Πετρωτό Ανδριοπουλος Μουστακας – Αποστολου
  Κεραμίδι – Ασπροκλησια 3-0  
  Ρεπό : Παραληθαίοι    
       
       
  Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 15:00
Λεπτοκαρυας Τυμφαίος – Φωτεινό Βουτσελας Τατσινας – Μαρκοπουλος
       

 

Μπορεί επίσης να σας αρέσει

Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.