Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου

Πλήρη αγωνιστική δράση στα γήπεδα του νομού θα έχουμε το Σαββατοκύριακο καθώς σήμερα θα έχει αγωνιστική και η Β’ Κατηγορία μετά από αρκετό καιρό.

0 198

Πλήρη αγωνιστική δράση στα γήπεδα του νομού θα έχουμε το Σαββατοκύριακο καθώς σήμερα θα έχει αγωνιστική και η Β’ Κατηγορία μετά από αρκετό καιρό.

Πλήρη αγωνιστική δράση στα γήπεδα του νομού θα έχουμε το Σαββατοκύριακο καθώς σήμερα θα έχει αγωνιστική και η Β’ Κατηγορία μετά από αρκετό καιρό. Συγκεκριμένα τα παιχνίδια έχουν ως εξής:

Α ΕΠΣΤ- Ώρα 15:00

Καστράκι- Λογγάκι
Τουτούκης Νίκου – Μπλέτσας

Ενωση Δ.Μ. – Μπάρα
Πάντος Νιώτη – Μανούρας Ν.

Βαλτινό – Φαρκαδόνα
Μάμαλης Ρούσσης – Νταλούκας

Καλύβια – Ασκληπιός
Κουτσάγιας Μαργιώλης – Μακρής

Γενέσι – Φήκη γ. Πρίνους
Γαντζούλας Μανασής Μ. – Κούρεντας

Ελευθεροχώρι – Παραληθαίοι
Γρατσάνης Λεωνίδας Σ. – Ράπτης

Φλαμούλι – Κρύα  Βρύση
Δουλόπουλος Ανδριόπουλος – Βουτσελάς

Μεγαλοχώρι – Νεοχώρι
Καπερώνης Μυλωνάς Χ. – Πελεκάνος

Δήμητρα – ΑΕΤ γ. Φανερωμένης
Τζοφώλης Τζάνης – Λεωνίδας Κ.

Β΄ ΕΠΣΤ- Α΄ΟΜΙΛΟΣ – Ώρα 15:00

Ανταλλάξιμα – Διαλεχτό γ. Διαλεχτού
Τσιούλης Καρδάσης – Κυρατζούλης

Σαρακίνα – Φωτεινό
Ρότσας Φαρμάκη – Μπαταγιάννης

Βυτουμάς – Απόστολοι
Διαιτ: Μπαϊρακτάρης Καψούρας – Αβραάμ

ΑκαδημίαΜετέωρα – Θεόπετρα γ. Διάβας
Παπανικολάου Ανδριόπουλος- Παπαευσταθίου

Καλαμάκι – Αγιόφυλλο γ. Ρογγίων
Στεφόπουλος Γιαννουλά- Δουλόπουλος Ε.

Β΄ ΕΠΣΤ- Γ΄ΟΜΙΛΟΣ-    Ώρα 15:00

Παράδεισος – Ζηλευτή γ. Πετροπόρου
Τανάγιας Σκρέτας – Τσικρικάς

Κυριακή 6 – 2 – 2011

Α1 ΕΠΣΤ- Β΄ΟΜΙΛΟΣ  – Ωρα 11:00

Χρυσομηλιά – Πρίνος γ. Αμπελίων
Μάμαλης Νταλούκας – Ρούσσης

Πορταικός – Πιαλεία
Καπερώνης Ρότσας – Καψούρας

Πυργετός – Πανχασιακός
Τουτούκης Μπαϊρακτάρης – Σκρέτας

Γόμφοι – Πρόδρομος
Πάντος Νιώτη – Κούρεντας

Μεγάρχη – Περιστέρα
Κουτσάγιας Ράπτης – Τζάνης

Πηγή – Αμπελάκια
Βουτσελάς Στεφόπουλος – Γιαννούλα

Διάβα – Ασπροκλησιά
Γαντζούλας Μπαταγιάννης – Δουλόπουλος

Λυγαριά – Αγ. Βησ/νας
Μυλωνάς Χ. Μπλέτσας – Φαρμάκη

Β’ ΕΠΣΤ-Β΄ΟΜΙΛΟΣ-Ωρα 11:00

Ασπρόβαλτος – Αν. Μεγάρχης γ. Βαλτινού
Τσιούλης Τσικρικάς – Χιώτης

Μπελέτσι – Λιλή
Πελεκάνος Μυλωνάς Ν. – Λεωνίδας Κ.

Μουριά – Γοργογύρι
Μαργιώλης Ζαβλανού – Βράπτη

Β’ ΕΠΣΤ-Γ΄ΟΜΙΛΟΣ -Ωρα 11:00

Ακαδημία – Αρδάνι γ. Αγ. Κυριακής
Τανάγιας Μανούρας – Σταφυλάς

Σαράγια – Ριζαριό
Δουλόπουλος Παπανικολάου – Αβραάμ

Α1 ΕΠΣΤ- Α΄ΟΜΙΛΟΣ- Ωρα 15:00

Καρυές – Παλ/ργος
Τζοφώλης Μακρής – Λεωνίδας Σ.

Σωτήρα – Ζάρκο
Βουτσελάς Λεωνίδας Κ. – Γιαννούλα

Ράξα – Γλύνος
Τουτούκης Νιώτη – Μυλωνάς Χ.

ΠΕΦ – Κρηνίτσα γ. Αγ. Μονής
Μάμαλης Τζάνης – Αβραάμ

Κεφαλ/κος – Πηνειάδα
Ανδριόπουλος Καψούρας – Φαρμάκη

Βασιλική – Κρήνη
Δουλόπουλος Ράπτης – Μπλέτσας

Πλοπιακός – Λεπτοκαρυά γ. Σαραγίων
Πάντος Νταλούκας – Καπερώνης

Πελινναίοι – Γριζάνο
Μπαϊρακτάρης Παπανικολάου – Τσιούλης

Α1 ΕΠΣΤ Β΄ΟΜΙΛΟΣ-   Ωρα 15:00

Δενδροχώρι – Πύργος
Κουτσάγιας Ρούσσης – Μαργιώλης

Β΄ ΕΠΣΤ-Β΄ΟΜΙΛΟΣ – Ωρα 15:00

Φιλύρα – Φωτάδα
Ρότσας Καρδάσης – Ανδριόπουλος

Κεφαλ/σο – Κηπάκι
Στεφόπουλος Δουλόπουλος – Κυρατζούλης

Β΄ ΕΠΣΤ-Γ΄ΟΜΙΛΟΣ-  Ωρα 15:00

Πατουλιά – Διαμάντι γ. Μεγαλοχωρίου
Τανάγιας Σκρέτας – Τσικρικάς

Αστέρας – Γαρδίκι 3-0 α.α.

Μπορεί επίσης να σας αρέσει
Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.

Litespeed Greek Web Hosting by NetSpace.gr