Οι αγώνες ποδοσφαίρου του Σαββατοκύριακου

Εκτός από την αγωνιστική της Α ΕΠΣΤ οι υπόλοιπες κατηγορίες θα αγωνιστούν κανονικά το Σαββατοκύριακο.

0 31

Εκτός από την αγωνιστική της Α ΕΠΣΤ οι υπόλοιπες κατηγορίες θα αγωνιστούν κανονικά το Σαββατοκύριακο.

Εκτός από την αγωνιστική της Α ΕΠΣΤ οι υπόλοιπες κατηγορίες θα αγωνιστούν κανονικά το Σαββατοκύριακο. Οι αγώνες του παιδικού πρωταθλήματος και της Α1 ΕΠΣΤ έχουν ως εξής:

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Παιδικό  Πρωτάθλημα

1ος Ομιλος

Ώρα   11:00

Χρυσαυγής

Ασκληπιός    – Δήμητρα

Δουλόπουλος

Ράπτης           – Ρούσσης

Καλυβίων

Καλύβια       – Καστράκι

Νταλούκας

Καψούρας     – Ζαβλανού

Οικουμενίου

Οικουμένιος  – Μετέωρα

Βουτσελάς

Χιώτης          – Καρδάσης

 

 

 

 

 

Παιδικό  Πρωτάθλημα

2ος Ομιλος

Ώρα   11:00

Πετρωτού

Πετρωτό     – Αμπελάκια

Μαργιώλης

Βράπτη         – Δουλόπουλος Ε

Μπάρας

Μπάρα    – Σαράγια

Τζάνης

Φαρμάκη      – Μπαλλάς

Λεπτοκαρυάς

Λεπτοκαρυά  – ΑΕΤ

Παπανικολάου

Ανδριόπουλος  – Κυραντζούλης

Κυριακή   30  –  01  –  2011

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί


Α1 Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

Ωρα   11:00

Καρυών

Καρυές       – Σωτήρα

Κουτσάγιας

Νταλούκας    – Ρότσας

Οικουμενίου

Οικουμένιος  – Ράξα

Πάντος

Στεφόπουλος  – Μπλέτσας

Ζάρκου

Ζάρκο          – ΠΕΦ

Δουλόπουλος

Μαργιώλης    – Τανάγιας

Γλίνους

Γλίνος         – Κεφαλ/κος

Μάμαλης

Μπαιρακτάρης  – Ρούσσης

Κρηνίτσας

Κρηνίτσα     – Βασιλική

Τουτούκης

Ράπτης             – Τσιούλης

Πηνειάδας

Πηνειάδα     – Πλοπιακός

Καπερώνης

Λεωνίδας Κ    – Γιαννουλά

Κρήνης

Κρήνη         – Πελινναίοι

Βουτσελάς

Πελεκάνος     – Λεωνίδας Σ

Λεπτοκαρυάς

Λεπτοκαρυά – Γριζάνο

Γαντζούλας

Νίκου            – Μυλωνάς Χ

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

Ωρα   15:00

Πρίνους

Πρίνος         – Πορταικός

Δουλόπουλος

Μυλωνάς Χ    – Μαργιώλης

Αμπελίων

Χρυσομηλια  – Πυργετός

Πάντος

Στεφόπουλος  – Ράπτης

Πιαλείας

Πιαλεία         – Γόμφοι

Μπαιρακτάρης

Βουτσελάς      – Ρούσσης

Γάβρου

Πανχασιακός  – Μεγάρχη

Τσιούλης

Καψούρας     – Δουλόπουλος Ε

Φωτάδας

Πρόδρομος     – Πηγή

Κουτσάγιας

Νίκου           – Νταλούκας

Περιστέρας

Περιστέρα      – Διάβα

Καπερώνης

Αβραάμ       – Γιαννουλά

Αγ. Μονής

Αμπελάκια     – Δενδροχώρι

Μάμαλης

Λεωνίδας Κ  – Πελεκάνος

Ασπροκκλησιάς

Ασπροκκλησιά – Λυγαριά

Ρότσας

Μπλέτσας    – Φαρμάκη

Πύργου

Πύργος           – Αγ. Βης/νας

Τουτούκης

Λεωνίδας Σ  – Τανάγιας

Ανακοίνωση ΕΠΣΤ

Αποφασίστηκε όπως η 17η αγωνιστική της Α΄ ερασιτεχνικής η οποία ήταν προγραμματισμένη για το Σάββατο 29 Ιανουαρίου μετατεθεί για την Τρίτη 1 Φεβρουαρίου και ώρα 15.00 . Το Σάββατο δεν θα διεξαχθεί κανένα παιχνίδι για τα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα εκτός από τους πρωϊνούς αγώνες (11.00) του παιδικού πρωταθλήματος.

Μπορεί επίσης να σας αρέσει

Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.