Οι αγώνες ποδοσφαίρου του Σαββατοκύριακου στα γήπεδα του νομού

Από την ΕΠΣ Τρικάλων ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου 16 και 17 Απριλίου το οποίο έχει ως εξής:

0 64

Από την ΕΠΣ Τρικάλων ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου 16 και 17 Απριλίου το οποίο έχει ως εξής:

Από την ΕΠΣ Τρικάλων ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου 16 και 17 Απριλίου το οποίο έχει ως εξής:

 

ΣΑΒΒΑΤΟ    16 – 04   – 2016  

 

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
JUNIOR 1ος Ομιλος ΩΡΑ 10:00
Αγ Μονης Αγ Μονη – Δημητρα β Γκογκινουδης
Κηπακιου ΑΟΤ α – ΑΟΤ 2011 Ζιουτος ΩΡΑ 11:00
JUNIOR 2ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Φαρκαδόνας Φαρκαδόνα – Πύργος Πλατσοβιτς
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ 16:00
Σαραγίων Σαραγια   – Δημητρα Μανασης Τζανης-Σταφυλας
Δενδροχωριου Δενδροχωρι – Παραληθαίοι Πετσας Μουστακας-Ανδριοπουλος
Φήκης Φήκη   – Πορταικός Κουτσαγιας Κωτουλας-Τσακνης
Προδρόμου Πρόδρομος – Μετεωρα Κοντινος Μανασης Μ-Σκονδριανος
Νεοχωριου Νεοχώρι – Ελευθεροχωρι Λεωνιδας Κουρεντας-Νταλουκας
Γριζάνου Γριζάνο – ΑΕΤ Δουλοπουλος Βουτσελας-Αλεξοπουλος
Καστρακίου Καστράκι – Πυργετός Ζησης Τατσινας-Μαμωλης
Κρ Βρύση – Γοργογυρι 3-0
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος
Διαλεχτού Διαλεχτό   – Θεόπετρα Αβρααμ Καπνισης-Καρατζας

       ΚΥΡΙΑΚΗ     17 – 04 – 2016 

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
JUNIOR 1ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Ρογγίων Ακ. Αμπελακιων – Μετεωρα α Γκογκινουδης
Δενδροχωριου Καλλιδένδρη – Σαραγια Ρατζας
JUNIOR 2ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Φλαμουλιου ΑΟΤ   β   – Καλύβια Ζιουτος
Σαραγιων Πηγη   – Πυργετός Κοτσογιαννος
Μπαλκούρας Δημητρα α – Μετεωρα β Κυραντζουλης
Αγ Αποστόλων ΑΕΤ   – Πορταικός Αποστολου
Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Πετρωτού Πετρωτό   – Γλύνος Κοντινος Μανασης Μ-Σκοδριανος
Ριζαριου Ριζαριό – Καρυές Παντος Τζανης-Κωτουλας
Ταξιαρχών Ταξιάρχες – Τζουρτζια Λεωνιδας Μουστακας-Αλεξοπουλος
Παλαιοπυργου Αστερας   – Κρήνη Ροτσας Ρουσι-Τασιοπουλος
Χρυσαυγης Χρυσαυγη – Αρδάνι Μαρκος Καλογριας-Πλατσκοβιτς
Μπάρας Αχιλλέας – Μεγαλ/ρι Μανασης Κουρεντας-Νταλουκας
Λόγγου Λόγγος 2012 – Αγ Κυριακή Βουτσελας Σταφυλας-Τσακνης
Ζάρκου Ζάρκο – Πύργος Κουτσαγιας Πετσας-Ζησης
Ρεπό : Καλύβια
Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 16:00
Πιαλείας Πιαλεία – Ασπροκλησια Παντος Σκοδριανος-Μανωλης
Παλαιομ/ρου Ροπωτό – Δροσερό Κοντινος Μπαιρακταρης-Πετσας
Λεπτοκαρυας Τυμφαίος – Φιλύρα Βουτσελας Μουστακας-Αλεξοπουλος
Βαλτινού Ασπροβαλτος – Λυγαρια Μαρκος Ζησης-Ροτσας
Χρυσομηλιας Χρυσομηλια – Οικουμενιος Λεωνιδας Κωτουλας-Μανασης Μ
Αγιοφυλλου Αγιοφυλλο – Πηγη Κουτσαγιας Νταλουκας-Σταφυλας
Κεφαλ/σου Κεφαλ/σο – Αγ Μονη Δουλοπουλος Τζανης-Τσακνης
Αγ.Αποστολων Βυτουμας – Πρίνος Ανδριοπουλος Πρεβεντας-Τασιοπουλος
Ρεπό : Γόμφοι
Μπορεί επίσης να σας αρέσει

Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.