Οι αγώνες ποδοσφαίρου των πρωταθλημάτων σε Α’, Α1′, Β1′ και στο παιδικό της ΕΠΣ Τρικάλων – Οι διαιτητές

Στις αγωνιστικές τους υποχρεώσεις επιστρέφουν οι ομάδες του νομού Τρικάλων το Σαββατοκύριακο.

0 46

Στις αγωνιστικές τους υποχρεώσεις επιστρέφουν οι ομάδες του νομού Τρικάλων το Σαββατοκύριακο.

Στις αγωνιστικές τους υποχρεώσεις επιστρέφουν οι ομάδες του νομού Τρικάλων το Σαββατοκύριακο. 

Όπως ανακοίνωσε η ΕΠΣΤ τα παιχνίδια που θα γίνουν και οι διαιτητές αυτών, έχουν εως εξής:

Σάββατο   23 – 03 – 2013

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

Παιδικό Πρωτάθλημα

1ος Ομιλος

Σάββατο – Ώρα    11:00

Κεφαλ/κος

Ακαδημια 1   – Αμπελάκια

Λεωνιδας Κ

Θανασουλας    – Ρουσσης Αρ

Διάβας

Μετεωρα  – Καλύβια

Τζάνης

Μαρκοπουλος  – Σκεντος

Γλύνους

Δήμητρα   – Νεοχώρι

Μπεης

Σκαρμουτσος  Ευαγ  – Σταφυλας

Παιδικό Πρωτάθλημα

2ος Ομιλος

Σάββατο – Ώρα    11:00

Μπάρας

Αχιλλέας    – Λεπτοκαρυα

Μουστακας

Αλεξοπουλος   – Πουλιανιτης

Κηπακίου

ΑΕΤ           – Σαράγια

Λεωνιδας Σ

Τοτης    – Κυραντζουλης

Πύργου

Πύργος      – Τρίκαλα

Μαργιωλης

Τσουρελας   – Αργυροπουλος

Α Ερασιτεχνική

 

Σάββατο Ώρα  15:30

Κηπακίου

ΑΕΤ         – Καλύβια

ΔΔ

Πύργου

Πύργος     – Κρ Βρύση

Μανασης Κ

Λεωνιδας Κ   – Ρουσσης

Φαρκαδόνας

Φαρκαδόνα  – Παραληθαίων

Πάντος

Ραπτης    – Μπεης

Μπάρας

Αχιλλέας    – Φλαμούλι

Δουλοπουλος

Τζοφωλης  – Νταλουκας

Βαλτινού

Βαλτινό     – Μεγάρχη

Γαντζουλας

Τσιουλης   – Τοτης

Προδρόμου

Πρόδρομος  – Μεγαλ/ρι

Βουτσελας

Τσακνης   – Πατακας

Καστρακίου

Καστράκι    – Πυργετός

Κοντινος

Μισσας     – Κωτουλας

Μπαλκούρας

Δήμητρα     – Απόστολοι

Λεωνιδας Σ

Ρότσας  –  Σταφυλας

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

Κυριακή Ώρα  15:30

Κεφαλ/σου

Κεφαλ/σο   – Γόμφοι

Μανασης Κ

Ραπτης     – Μαρκος

Φήκης

Φηκη         – Αμπελάκια

Χιωτης

Αβρααμ   – Μαργιωλης

Κηπακίου

Κηπάκι      – Βυτουμάς

Παντος

Τοτης   – Καρδασης

Πιαλείας

Πιαλεία     – Περιστέρα

Κοντινος

Ρουσσης   – Καψούρας

Χρυσομηλιάς

Χρυσομηλιά  – Δροσερό

Βουτσελας

Πατακας   – Μαρκοπουλος

Λυγαριάς

Λυγαριά    – Γενεσι

Καπερωνης

Ροτσας  – Αλεξοπουλος

Δενδ/ριου

Δενδ/ρι      – Γοργογυρι

Γαντζουλας

Μπεης   – Σταφυλας

Ασπροκλησιας

Ασπροκλησια  – Πανχασιακός

Ανδριοπουλος

Κυραντζουλης  – Ρουσσης Αρ

Πύλης

Πορταικός  – Κεφαλ/κος

Κωτουλας

Δουλοπουλος Ευθ – Σκαρμουτσος Ευαγ

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

Κυριακή – Ώρα  15:30

Θεόπετρας

Θεόπετρα   – Ανταλλάξιμα

Τσιουλης

Θανασουλας  – Φαρμακη

Φωτεινού

Φωτεινό   – Πλάτανος

Γκογκινουδης

Σπαλας   – Σκεντος

Μπορεί επίσης να σας αρέσει

Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.