Οι αγώνες ποδοσφαίρου των πρωταθλημάτων σε Α’, Α1 και στο παιδικό της ΕΠΣ Τρικάλων – Οι διαιτητές

Ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις έχει το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου που ακολουθεί στα γήπεδα του Νομού μας.

0 11

Ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις έχει το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου που ακολουθεί στα γήπεδα του Νομού μας.

Ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις έχει το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου που ακολουθεί στα γήπεδα του Νομού μας.

Το Σάββατο το πρωί η παιδική ομάδα της Ακαδημίας Μετέωρα αγωνίζεται με τα Αμπελάκια στο γήπεδο της Αγ. Μονής ενώ στο γήπεδο «Βασίλης Καρακίτσιος» στη 1:30 μ.μ η Γυναικεία ομάδα του Α.Σ Μετέωρα υποδέχεται την Ξάνθη.

Το μεσημέρι του Σαββάτου η Κρύα Βρύση υποδέχεται τον Αχιλλέα Μπάρας στο γήπεδο της Διάβας και ο Βράχος Καστρακίου αγωνίζεται στο γήπεδο της Μεγάρχης με την τοπική Δόξα.

Αναμετρήσεις έχει την Κυριακή και ο 2ος όμιλος της Α1 κατηγορία.

Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου και οι διαιτητές έχουν ως εξής:

Σάββατο   09 – 03 – 2013

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί


Παιδικό Πρωτάθλημα

1ος Ομιλος

Ώρα    11:00

Νεοχωρίου

Νεοχώρι   – Ακαδημια  1

Τζανης

Μαρκοπουλος  – Σκεντος

Αγ Μονης

Αμπελάκια  – Μετέωρα

Μπεης

Σταφυλας  – Αλεξοπουλος

Καλυβίων

Καλύβια     – Δήμητρα

Πατακας

Θανασουλας  – Σκαρμουτσος Ε

 


Α Ερασιτεχνική

 

Ώρα  15:30

Καλυβίων

Καλύβια    – Πύργος

Λεωνιδας Σ

Μανασης Μ   – Αβρααμ

Κηπακίου

ΑΕΤ          – Φαρκαδώνα

Τζοφωλης

Καπερωνης    – Νταλουκας

Διάβας

Κρ Βρύση  – Αχιλλέας

Παντος

Μπαιρακταρης  – Τσακνής

Ριζώματος

Παραληθαίοι  – Βαλτινό

Βουτσελας

Ραπτης      – Πατακας

Φλαμουλίου

Φλαμούλι    – Πρόδρομος

Κοντινος

Γαντζουλας  – Ρουσσης

Μεγάρχης

Μεγάρχη     – Καστράκι

Δουλοπουλος

Γκογκινουδης  – Ανδριοπουλος

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι    – Δήμητρα

Μισσας

Τζανης  – Κωτούλας

Πυργετού

Πυργετός   – Απόστολοι

Μανασης Κ

Ροτσας   – Τσιουλης


 

 

Κυριακή    10 – 03 – 2013

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί


Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

Ώρα  11:00

Αγ Μονης

Αμπελάκια   – Κεφαλ/σο

Γαντζουλας

Μαργιωλης   – Ροτσας

Βυτουμά

Βυτουμάς   – Γόμφοι

Παντος

Τσακνης   – Καψούρας

Περιστέρας

Περιστέρα   – Φήκη

Κοντινος

Μανασης Κ  – Μπαιρακταρης

Μουριάς

Δροσερό     – Κηπάκι

Κωτουλας

Σταφυλας  – Καρδασης

Πρίνους

Γενεσι        – Πιαλεία

Λεωνιδας Σ

Αλεξοπουλος  – Σκαρμουτσος Εδ

Γοργογυριου

Γοργογυρι   – Χρυσομηλιά

Καπερωνης

Αβρααμ    – Μπεης

Γάβρου

Πανχασιακός  – Λυγαρια

Μίσσας

Γκογκινουδης  –  Σκαρμουτσος

Κεφαλ/κου

Κεφαλ/κος   – Δενδρ/ρι

Τσιουλης

Δουλοπουλος Ευθ  – Ρουσσης Αρ

Πύλης

Πορταικός  – Ασπροκλησια

Βουτσελας

Νταλουκας   – Μαρκος

Μπορεί επίσης να σας αρέσει

Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.